Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Resurgence Map Pack - recenzja

37 postów w tym temacie

gram.pl

Po niedawnych problemach kadrowych Activision i Infinity Ward musiały udowodnić graczom, że ich produkty wciąż stoją na wysokim poziomie, a marka Modern Warfare nadal ma wiele do zaoferowania. Z takimi właśnie założeniami udostępniono drugie z płatnych rozszerzeń do gry Call of Duty: Modern Warfare 2.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Modern Warfare 2 - Resurgence Map Pack - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 5 map, w tym dwóch z poprzedniej części nazywacie dodatkiem ? I jeszcze go recenzujecie ?
Obłęd.
I co robi w plusach "nadal świetna grafika" !? Przecież to zestaw map, jaki jest sens oceniać tutaj grafikę ?
Ta, czepiam się, ale po prostu nie wiedziałem że kiedyś będę czytał recenzję map... nazywanych dodatkiem.
Swoją drogą, IW to spryciarze. Nie udostępnili żadnych narzędzi w postaci edytorów, dzięki czemu nie powstają żadne fanowskie mapy, a oni mają na nie monopol. Normalnie to pewnie wszystkie plansze zostałyby przez społeczność już dawno przeniesione do MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC z mapami, paranoja... Dawniej ludzie dostawali wraz z grą edytor, a mądre umysły robiły z niego taki użytek, że najlepsze pudełkowe mapki się chowały (choćby DM Absinthe w Painkillerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:28, Lucas_the_Great napisał:

> Recenzja mappacka... ciekawe co później, recenzja patcha albo zapowiedzi gry?
Tak dziś wyglądają dodatki, co my poradzimy...


Sprzeciwić się systemowi i powiedzieć "NIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:40, Master_Morti napisał:

DLC z mapami, paranoja... Dawniej ludzie dostawali wraz z grą edytor, a mądre umysły
robiły z niego taki użytek, że najlepsze pudełkowe mapki się chowały (choćby DM Absinthe
w Painkillerze)

Ba! Były, panie, czasy... łza się w oku kręci... i można było normalnie, bez automatycznych ustawień w sieci pograć, nawet na LAN Party, że nie wspomnę już o dedykach...
Jest jak jest, możemy być nieco ujemnie nastawieni do MW2, ale tę paczuszkę warto było zrecenzować, bo coś sobą reprezentuje, na poprzednią spuściliśmy zasłonę milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł płacenia za kilka udostępnianych map sam w sobie jest chory. No ale my na to nic nie poradzimy.
Chociażby nie wiem jak protestować i tak takie płatne DLC kupią dziesiątki tysięcy osób (jeśli nie więcej). Pocieszające jest to, że przynajmniej tym razem za to 14 euro dostało się przyzwoite mapki a nie coś takiego jak poprzednim razem. Są fajne i ciekawe, tylko że drooogie.
Jeśli jednak w następnym COD będzie abonament, to ja dziękuje, wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tream Deathmath"- mały błąd...

Powiem tak... Jakby za jakiś czas wzięli i zrobili z tego duży mappack i dodali parę gadżetów to było by coś...
Ale jak sobie przypomnę to swego czasu był do UTIII Titan Pack i dawał wiele radości (moja ulubiona mapa- Facing Worlds), a był za darmo... Ach... Było minęło... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak Titan Pack był niezły i darmowy (chyba z 900 MB). Tutaj włąśnie brakuje jakiś dodatków do samej gry, bronie, gadżety, Activision COKOLWIEK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:33, Darkstar181 napisał:

Zestaw 5 map, w tym dwóch z poprzedniej części nazywacie dodatkiem ? I jeszcze go recenzujecie
?
Obłęd.
I co robi w plusach "nadal świetna grafika" !? Przecież to zestaw map, jaki jest sens
oceniać tutaj grafikę ?


Taka, że jeśli 3 nowe mapy oparte są na nowym wyglądzie, a nie znanym z map jakie są już w grze to warto ten wygląd ocenić. Inna sprawa czy jest tak rzeczywiście, MW2 nie posiadam, zbojkotowałem, więc to tylko moje gdybania.

Dnia 20.07.2010 o 20:33, Darkstar181 napisał:

Ta, czepiam się, ale po prostu nie wiedziałem że kiedyś będę czytał recenzję map... nazywanych
dodatkiem.


Ja się nigdy nie spodziewałem, że będą nieźle trzepać kasę za 5 map i nazywać do sprytnie downloadable content. Cóż, przyszło nam żyć w ciekawych czasach.

Dnia 20.07.2010 o 20:33, Darkstar181 napisał:

Swoją drogą, IW to spryciarze. Nie udostępnili żadnych narzędzi w postaci edytorów, dzięki
czemu nie powstają żadne fanowskie mapy, a oni mają na nie monopol. Normalnie to pewnie
wszystkie plansze zostałyby przez społeczność już dawno przeniesione do MW2.


Zapewne, tak przecież działo się do tej pory na pecetach. I pewnie dlatego właśnie tak postępują. Inna sprawa, że na konsolach zazwyczaj edytorów nie ma. Kojarzę jedynie próbę Ubisoftu z FarCry 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:04, Dogers napisał:

Oooo tak Titan Pack był niezły i darmowy (chyba z 900 MB). Tutaj włąśnie brakuje jakiś
dodatków do samej gry, bronie, gadżety, Activision COKOLWIEK !!


Akurat jeżeli o bronie to w sumie nie wiem czy mogliby dodawać... Ale nowe tryby gry, perki, tytuły, większa możliwość personalizowania swojej broni... To by było nawet dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw mapek na pewno niezły (wiadomo mapy z CoD''a 4 to dzieła sztuki) ale 8 to za dużo, najważniejsze minusy czyli cena i ilość mapek powinny znacznie bardziej obniżyć ocenę końcową.
PS: a ja nadal nie widzę na PC więcej niż 300 osób grających w te mappacki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:01, Muradin_07 napisał:

Ale jak sobie przypomnę to swego czasu był do UTIII Titan Pack i dawał wiele radości
(moja ulubiona mapa- Facing Worlds), a był za darmo... Ach... Było minęło... ;(


Fakt, że teoretycznie za to mogli pobierać pieniądze, ale Epic zawsze udostępniał edytor z grą. Gracze mając do dyspozycji dwie alternatywy: płatną i bezpłatną, zawsze wybiorą tę drugą. W takim wypadku udostępnianie płatnych dodatków raczej mija się z celem.
Jednak masz rację, że to był naprawdę świetny dodatek udostępniony za darmo, Valve też cały czas wypuszcza uaktualnienia wnoszące dużo do rozgrywki w TF2 i też potrafi jakoś nie pobierać za to żadnej opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 20:46, Lucas_the_Great napisał:

na poprzednią spuściliśmy zasłonę milczenia.


A ja, w przeciwieństwie do niektórych (nic nie poradzimy na to co się dzieje na rynku), uważam, że mimo wszystko powinniście recenzować wszystkie "dodatki" tego typu. Ludzie muszą na to wybulić pieniądze. Dobrze by było, gdyby mogli gdzieś poczytać o ich jakości i opłacalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 21:14, Daimon_Frey napisał:

Fakt, że teoretycznie za to mogli pobierać pieniądze, ale Epic zawsze udostępniał edytor
z grą. Gracze mając do dyspozycji dwie alternatywy: płatną i bezpłatną, zawsze wybiorą
tę drugą. W takim wypadku udostępnianie płatnych dodatków raczej mija się z celem.
Jednak masz rację, że to był naprawdę świetny dodatek udostępniony za darmo, Valve też
cały czas wypuszcza uaktualnienia wnoszące dużo do rozgrywki w TF2 i też potrafi jakoś
nie pobierać za to żadnej opłaty.


No w sumie właśnie dobrze że o TFII przypomniałeś... Może dlatego o nim zapomniałem, bo dawno nie grałem ale to prawda. Gra jest udoskonalana non stop i za darmo... Co to by było jakby za to pobierali jakieś opłaty? Koniec świata... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować