Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3: Po zmroku zapowiedziane

17 postów w tym temacie

Tak to już jest na rynku, jeżeli jakiś produkt zyska dość dużą popularność można go dla jeszcze większego zysku rozszerzać. Tak czy siak, nikt nie każe nam kupować dodatków do jakiejkolwiek gry, jest to wyłącznie nasza decyzja. Tak więc jestem za, zawsze to jakieś urozmaicenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 09:39, Galder_Grasfiord napisał:

Skoro po zmroku, to powinni dać możliwość swingersowania lub prostytuowania się. Na serio,
powinni dać sobie spokój z tymi wszystkimi dodatkai, jeden goerszy od drugiego.

jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam łykam jak głupi. Ogólnie odkrywanie tych pięciu-dziesięciu nowych dodatkowych mechanizmów daje całkiem sporo frajdy. Kupię i będę grać, bo żadna gra nie zjada tak dobrze i konsekwentnie czasu imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być wątek z wampirami. Teraz jest na to duży popyt, wszyscy czytają "Zmierzch" i inne takie.. Dziwne, że tego nie wykorzystują. W dwójce były wampiry i było OK, tyle że tam były jakieś takie nieudolnie zrobione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 11:01, Kassanndra napisał:

Powinien być wątek z wampirami. Teraz jest na to duży popyt, wszyscy czytają "Zmierzch"
i inne takie.. Dziwne, że tego nie wykorzystują. W dwójce były wampiry i było OK, tyle
że tam były jakieś takie nieudolnie zrobione..



Ale miały wychu*ane zęby i takie fajowe czerwone oczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 08:29, iksdeholiczka napisał:

gdzieś czytałam, a może i słyszałam, że wampiry też tam będą. :)


Tak, jest to napisane w newsie powyżej ;)
COś w tym jest, osobiście nie oczekuję nawet niczego innego jak ulepszonych dodatków z poprzedniej części. Wciąż czekam na najlepsze czyli:
Hokus Pokus
Pory roku
Zwierzaki.

I oczywiście czekam już na Sims: Średniowiecze, to ma ogromny potencjał. Jestem ciekaw chociażby tego w jaki sposób będzie załatwiana sprawa toalety, przez okno urynę XD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 11:56, lusiaa napisał:

ta gra kosztuje 129 zł !!!


Chyba się coś Tobie pomieszało, 129 zł kosztuje podstawka a dodatek 69-99 w tym przedziale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować