Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła beta Medal of Honor na X360

17 postów w tym temacie

"Kody powinny leżeć na Waszych mailach, o ile złożyliście zamówienie w usłudze pre-order na wersję sklepową."

jak dziś złożyłem zamówienie to też dostane klucz na bete ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przetestował MoH ale niestety nie podchodzi mi xD - nie mam zamiaru składać preordera na kota w worku ... na moje jest to chore zamów grę a wtedy udostępnimi Ci dostęp do dema/bety xD Moich pieniążków za ta gre nie zobaczą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:04, maXan napisał:

Chętnie bym przetestował MoH ale niestety nie podchodzi mi xD - nie mam zamiaru składać
preordera na kota w worku ... na moje jest to chore zamów grę a wtedy udostępnimi Ci
dostęp do dema/bety xD Moich pieniążków za ta gre nie zobaczą ;P


Możliwości dostania klucza do bety było wiele. Wiele portali rozdawało klucze wystarczyło tylko 5 sec aby wejść zarejestrować się i dostać.

Odnośnie bety jaka by nie była to i tak o opóźnieniu nie da się zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy warto ruszać tą grę, ja swój klucz dostałem w losowaniu, nawet dwa, jeden oddałem komuś z forum, a preorderów nie składam tak wcześnie, bo wiele może się zmienić. Poza tym nazwa MoH nie jest teraz wyznacznikiem jakieś super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:04, maXan napisał:

(...)


Zamówienie pre-ordera nie jest równoznaczne z wpłatą pieniędzy i kupieniem gry. Jak to kiedyś na forum któryś pracownik gramera napisał - złożenie pre-ordera można traktować jako zwykłe przypomnienie o premierze gry. Zamówienie gry przed premierą do niczego cię nie zobowiązuje, tak więc testuj śmiało. Może ci się spodoba i naprawdę kupisz grę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 11:25, Metalex napisał:

Odnośnie bety jaka by nie była to i tak o opóźnieniu nie da się zapomnieć.

To znaczy, że właściciele X360 mają sobie włosy z głowy wyrywać a fanboye Sony i PC się cieszyć? Pamiętać bo pamiętać, ot codziennie jak sprawdzałem MoH.com to czytałem "Beta on 360 coming...", ale po prostu czekałem, a nie wyciągałem z tego opóźnienia jakichś wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a mnie ciekawi, czy w finalnej wersji usuną największą bolączkę trybu multiplayer - czas oczekiwania pomiędzy utratą "hapeków" a śmiercią. Nie wiem jak profesjonalniej to nazwać. Wczoraj akurat włączyłem betę na chwilę i była taka sytuacja: wyszedłem zza rogu, gdzie czekał snajper. Ja go nie zauważyłem. On zaczął do mnie strzelać. A że koło siebie miałem osłonę w postaci bocznej uliczki (z której wyszedłem), to szybko tam ruszyłem. I dobiegłem za osłonę, gdzie dopiero padłem. Strzały snajpera położyły mnie dopiero, gdy dobiegłem za osłonę, gdzie powinienem czuć się bezpiecznie! Z tego samego powodu zdarza się, że dwie osoby zabijają się równocześnie.

Taki sam problem jest w BC2, ale zdecydowanie mniej odczuwalny niż w MoHu (czytaj: mniejszy czas oczekiwania na śmierć). A w MW2 ten efekt nie występuje w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moje narzekanie.
Beta ma całe 500 MB, zaliczam to na plus. I w sumie to jeden z niewielu plusów.
Zaczynam od minusów.

Tak jak ktoś już wyżej zauważył zanim się zginie i w drugą stronę też to często działa jest lag. Nie wiadomo czy już się zginęło czy nie, tak jakby HP nie nadążało się odnawiać. Jest to strasznie irytujące.
- Opóźnienie ze schodzeniem HP.

Następny nie miły bug. Gdy przechodzę sobie przez większe odstępy mapy (są takie 2 "tunele", skąd widać początek i koniec mapy) jak ktoś do mnie strzela to "dowiaduje" się o tym dopiero po śmierci lub przy ostatniej kuli. A dzieje się tak przez to, że nie zawsze pasek zranienia się pokazuje, a czasami nie widać go zbyt dobrze, w BF jest to lepiej rozwiązane. Często po prostu idę wiem, że idzie mi HP i nie wiem skąd, więc "czekam" na śmierć.
- Nie nadążający(?) wskaźnik ranienia.

Następna bardzo rażąca sprawa. Strasznie, ohydnie wyglądająca animacja śmierci, nie wiadomo, czy to TV, Xbox czy sama gra się tnie, zawsze takie same uczucie, mimo tego, że wiem o tej animacji.
- Brzydka animacja śmierci.

Następna frustrująca sprawa to dosyć częste lagi. Parę razy zostałem zabity, bo nie wiadomo skąd miałem jakiegoś "nienaturalnego" laga.
- Lagi.

Opóźnienie wersji Xboxowiej, w której nic nie poprawili, mimo ich zapewnień, że coś było zepsutego wnioski nasuwają się same, o co chodzi.
- Opóźnienie wersji na Xboxa 360.

Najprawdopodobniej duży bug związany nie wiem w sumie z czym, ale jak raz szło mi na tyle dobrze, że byłem 1 w rankingu na serwerze to Xbox 360 się zawiesił. Tak sam z siebie, nic nie mogłem z tym zrobić.
- Wieszanie się sprzętu.

Słaba grafika, miałem duże oczekiwania po bardzo ładnym multi z BF: Bad Company 2, tutaj grafika jest dosyć słaba, dodatkowo wszystko doczytuje się bardzo późno.
- Grafika.

Słaby balans graczy nowych i starych. Kogoś z wyższym poziomem mogę zastrzelić tylko, gdy kampię. Innego sposobu nie odkryłem.
- Słaby balans pomiędzy graczami.

Idiotyczne ulepszenia dla kogoś kto zaczyna i ma pierwszy awans, dostałem "Extra magazynek" na prawdę hojna nagroda za wypocenie awansu grając z dużo lepszymi graczami, szczególnie, że daje mi on tyle, że mogę na ślepo ładować, a i tak nikogo nie ustrzelę, a zanim się skończy, ktoś ustrzeli mnie. Ciekawe kto wpadł na pomysł, żeby dać magazynek dodatkowy jeśli ja jako nowy gracz nie mam szans go użyć, bo nie utrzymam się tyle przy życiu, no chyba, że całą rundę będę bezbłędnie siedział w kącie i czekał, aż ktoś przyjdzie.
- Początkowe ulepszenia do niczego nie przydatne.

No, a po tej bardzo długiej liście - czas na +.

Jak wcześniej powiedziałem nie trzeba było tej bety długo ściągać.
+ Mały rozmiar.

Nawet intuicyjne sterowanie. Podobne do Call of Duty.
+ Sterowanie

Nareszcie jakikolwiek przeciwnik, który będzie chciał zmierzyć się z CoD''em.
+ Coś innego niż CoD, oferujące podobne doznania.

Początki są wyzwaniem dla nowego gracza.
+ Wymaga pewnego skupienia.

Grało się miło mimo sfrustrowania bugami i słabym balansem.
+ W miarę dobra grywalność.

No, więc nie zdecydowanym czy ściągać radzę ściągnąć, ale nie spodziewać się zbyt wiele. Tym co nie mają kodu radzę sobie odpuścić, ale możecie wyciągnąć z tego wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować