• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Platynowa kolekcja =polamane rączki!:!:!:!:!:!:

Pytanie

SIEMA juz mam 2 gre z seri pk, 1 to morrowind złota edycja, dostalem ja 2 tyg temu patrze a polamane sa 2 uchwyty co trzymaja instrukcje, teraz Warcraft III frozen throne wszystko bylo by pieknie ale rowneiz ma polamane! to absurd nie place tylko za gre ale rowneiz za efektowne puelko w ktorym przechowuje plyty!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ta, to jest plaga, ale cdp juz to zauwazyl (dlatego przesuneli przemiere czarnej edycji dsII), poza tym cenega tez ma ten problem (albo ja mialem pecha) no i jedna gra od lema... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2006 o 15:37, gmx napisał:

ta, to jest plaga, ale cdp juz to zauwazyl (dlatego przesuneli przemiere czarnej edycji dsII),
poza tym cenega tez ma ten problem (albo ja mialem pecha) no i jedna gra od lema... :)


moze dlatego ze w pudelko sa 2 grube instrukcje, no nei az tak grube alej ak na pudelko dvd...moze powroca do kartownow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi się złamało w dwóch grach z serii eXtra Klasyki, te zawiasy co trzymają instrukcje połamały. CDP czas stosować lepsze plastki. Albo się przerzucić na metalowe zawiasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.03.2006 o 15:38, ArtuRPGpl napisał:

moze dlatego ze w pudelko sa 2 grube instrukcje, no nei az tak grube alej ak na pudelko dvd...moze
powroca do kartownow

ale kartony sa niepraktyczne - mam jakies 30 orginałów obok kompa wlasnie w pódełkach dvd - kartony by mnie zasypały :) a u mnie w wIII uchwyty jeszcze cale, w PK chyba tylko w silent storm mi sie jeden wylamal. jak dla mnie uchwytów mogło by nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2007 o 13:07, Carl92 napisał:

Ja nie raz zamawiałem gry przez neta większość gier CDP i takich problemów nie mam. Nie wiem
od czego to zależy.


Ja równiez miałem taki problem
Moim zdaniem to zależy od niewłaściwego transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam kilkanaście tytułów i w żadnym uchwyty od instrukcji nie poszły.

Za to miewam kłopoty z "uchwytami" samych płyt - żeby się wyłamują (najpierw pękają potem wylatują) i płyta luzacko lata po pudełku. A to już jest problem bo bardzo łatwo porysować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2007 o 16:12, de99ial napisał:

A ja mam kilkanaście tytułów i w żadnym uchwyty od instrukcji nie poszły.

Za to miewam kłopoty z "uchwytami" samych płyt - żeby się wyłamują (najpierw pękają potem wylatują)
i płyta luzacko lata po pudełku. A to już jest problem bo bardzo łatwo porysować....


Ja mam podobnie :) Jak nie gorzej :( Lem niektóre gry tak pakuje że na jednym "tym czymś" na płytę czasem siedzą dwie albo i trzy nawet :) Oczywiście jedna się trzyma a dwie sobie latają po opakowaniu czy Lema naprawde nie stać na koperty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z diablo 2 też tak miałem po otworzeniu pudełka wysypały ise zawiasy ... n ale cóż ważne ze cd key i płyty były całe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wydaje mi się, że zależy to głównie od sposobu transportu. Jak coś stuknie w pudełko z dużą siłą, zawiasy można uznać za odłamane ;-) Niestety, coraz rzadziej zdarza mi się otrzymać pudełko z całymi zawiasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja żeby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji związanych z połamanymi częściami oudełeczka uważnie oglądam gierkę przed zakupem. Czasem to dosyć dziwnie wygląda, ale przynajmniej kupuje całe pudełka z grami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować