Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

70 postów w tym temacie

Assassin’s Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition zamówiony :) Za taką nie duża cenę dostaje bardzo dużo. Fajna EK i do tego tania a nie to co Starcraft 2 za 200 zł oO
EDIT: oj sorka za podwójnego posta, myślałem że mi nie zapisało bo na stronie nie widziałem tekstu dopiero jak wszedłem "zobacz wszystkie komentarze" to się ujawniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zastanowić bo z jednej strony cena kusi ale z drugiej nie wiadomo czy DLC (jeśli będą) będą działały tak jak to było z AC II. Z wersją PL na konsole DLC nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż złożyłem zamówienie na edycję kolekcjonerską wczoraj (i całe szczęście bo dziś jest już 10 zł droższa :) ). Sprawdzałem zakładkę "Moje zamówienia" i nie widzę tam tej pozycji - czy pojawi się ona dopiero po potwierdzeniu? Maila oczywiście dostałem i mam zapisany numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, ale na odpowiedź czeka się do 24 godzin a może i trochę dłużej. A zamówienie powinno być w kategorii niezrealizowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Harrolfo. W takim razie czekam na odpowiedź od Gram.pl i będziemy rozwiązywać problem. Myślę, że nie powinno być kłopotów skoro dostałem maila i jest numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż w momenci epremiery Xbox Live (prawdopodobnie) nie bedzie jeszcze w Polsce, tak więc czy ta edycja na pewno bedzie zawierała grę w języku polskim i kody na te postaci? Chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może wymiary renesansowego pudełka z edycji kolekcjonerskiej Assassin''s Creed: BrotherHood?
Gdzieś widziałem jakie są rozmiary, ale nie mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być jeszcze dostępna, ale jak na razie wszystkie wyprzedane :D Dobrze, że z 2-miesięcznym wyprzedzeniem wykupiłem tą kolekcjonerkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować