Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2011 o 14:54, meJKu napisał:

> > Obstawiam średnie/wysokie w 1680 x 1050 i jakieś 50-60 fpsów.
>
> Panie toś się z choinki urwał -.-. Widać nie czytasz news''ów w BF3 max 30 klatek
będzie
> o.O

Ostatnio był news z którego wynikało , że na konsolach będzie jakieś 30-40 klatek (chodź mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 12:49, wilqu94 napisał:

> Obstawiam średnie/wysokie w 1680 x 1050 i jakieś 50-60 fpsów.

Panie toś się z choinki urwał -.-. Widać nie czytasz news''ów w BF3 max 30 klatek będzie
o.O

Na konsolach, gdzie zresztą ma być limit do 32 graczy i mniejsze mapy. Na PC możliwe będzie osiągnięcie 60 fps przy normalnych mapach i 64 graczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 19.07.2011 o 15:01, sylwasss napisał:

Ale BF3 na konsolach będzie zubożony. 32 graczy i mniejsze mapy ;/ Grafa też nie ta co
na PC.


Żartujesz sobie chyba ? Kurde mam ps3, a wole na nim zacząć grą, a PC odstawić na bok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 18:12, sliski_wojtas napisał:

...
> Ale BF3 na konsolach będzie zubożony. 32 graczy i mniejsze mapy ;/ Grafa też nie
ta co
> na PC.

Żartujesz sobie chyba ? Kurde mam ps3, a wole na nim zacząć grą, a PC odstawić na bok
;P


Niestety to prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 19.07.2011 o 20:26, sylwasss napisał:

Niestety to prawda :(

Pff to już nie wiem w jakiej wersji kupować, ale i tak chyba to ps3 wybiorę - mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w internecie i wychodzi na to, że testy wersji alpha BFa 3 trwają w najlepsze. Dostali je bardzo nieliczni użytkownicy (nie wiem do końca jakie były kryteria selekcji, ale chyba było to związane z poziomem "weterana" BF). Podczas testów można pograć na mapie z metrem w tryb multiplayer. Na YT jest już sporo gameplayów. Według mnie wygląda przezacnie, ale ja jestem tylko psychofanem tej gry, więc moje zdanie się nie liczy. :) Jakiś pracownik EA napisał na Twitterze, że ma być kolejna fala kodów. Może mi wyślą. :P Dodam też że poziom graficzny alphy nie reprezentuje finalnej wersji.

FAQ: https://bf3alpha.battlefield.com/includes/inc_help_en.php?iframe=true&width=640&height=420#q1

Wymagania alfy:
RECOMMENDED WINDOWS PC SYSTEM REQUIREMENTS

OS: Windows 7 or Vista (SP1)
Installed: Origin
CPU: Quadcore @ 2.0 GHz or faster
RAM: 4 GB or more
Hard Drive: 7.25 GB free disk space
Video: 512 MB or greater
DirectX 10 or 11 compatible card with latest drivers (AMD 11.5 or later, nVidia 275.33 or later)
Sound: DirectX 10 or 11 compatible card
Internet: broadband connection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy „weterani" to też ci, którzy zarejestrowali się na stronie BF Heroes dla M1 Garand do BC2 :D

Fragmenty BF3 z alfy i tyłka nie urywa. Momentami przypomina CoDa, nie wiem czemu a HUD jak z MoH (lekko traumatyczne).
Może jak dostanę się do bety chociaż to zmieni się moje zdanie o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:41, sinir napisał:

Swoją drogą gość ma niezłego skilla...

Strasznie chaotycznie to wygląda wszystko jak w jakimś zoo. Niemniej podoba mi się, nie mogę się doczekać jakiejś bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 13:52, Damianuss1 napisał:

> Swoją drogą gość ma niezłego skilla...
Strasznie chaotycznie to wygląda wszystko jak w jakimś zoo. Niemniej podoba mi się, nie
mogę się doczekać jakiejś bety.


Przy jego stylu gry nie byłem w stanie nawet uwierzyć, że nikt go nie zabił. Większość znajdowała jakieś pozycje, jakoś się przesuwała, a ten biegał i bił wszystkich dookoła. Pewnie z kamery normalnego gracza wygląda to... mniej chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:24, SpecShadow napisał:

Ciekawe czy „weterani" to też ci, którzy zarejestrowali się na stronie BF Heroes
dla M1 Garand do BC2 :D

Ja się właśnie do tej grupy zaliczam :D

BF3 ogólnie fajnie się prezentuje, teraz tylko wyczekiwać na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA wysłało dzisiaj 700.000 zaproszeń do wersji alpha gry. Najprawdopodobniej to losowych użytkowników z jakimkolwiek poziomem weterana. Niestety mi się nie poszczęściło. :(

Dostał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 01:58, sinir napisał:

EA wysłało dzisiaj 700.000 zaproszeń do wersji alpha gry. Najprawdopodobniej to losowych
użytkowników z jakimkolwiek poziomem weterana. Niestety mi się nie poszczęściło. :(

Dice wspomniało, że liczy się poziom w BC2. A skoro on się liczy, myślę że i poziom weterana ma znaczenie.

Dnia 28.07.2011 o 01:58, sinir napisał:

Dostał ktoś?

Dostał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 12:25, Mars napisał:

Dice wspomniało, że liczy się poziom w BC2. A skoro on się liczy, myślę że i poziom weterana
ma znaczenie


Poziom weterana mam 8 (maksymalny), w BC2 mam 31. Ale z tego co czytałem, to zaproszenie dostawali kompletnie losowi ludzie, z małym levelem w BC2 i z weteranem poziomu drugiego.

Dnia 28.07.2011 o 12:25, Mars napisał:

Dostał. :P


Nie denerwuj mnie. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że dopiero przed chwilą przeczytałem o tych zaproszeniach. Tutaj tak cicho? Za to ja zapodam jakieś info - http://polygamia.pl/polygamia_forum/w,3051,127269400,,bf3_alpha.html?v=2 - poczytajcie sobie posty kolegi "sirmadness", który widać filtruje alphę. Mnie najbardziej zaciekawił spis broni, prezentuje się smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamegpu.ru/Action-/-FPS-/-TPS/Battlefield-3-Alpha-test-GPU.html

Szczególnie polecam obczaić ostatni wykres. Wygląda na to, że na dwurdzeniowcach gra jest trochę... niegrywalna. Może i to źle, ale w końcu mamy grę, która PORZĄDNIE wykorzystuje te cztery rdzenie, tak jak to być powinno. Świetny silnik. <3

Inne wnioski z testu procesorów: prawdopodobnie gra wykorzystuje też 6 rdzeni (Phenom II X6 > Phenom II X4). Mamy przełom. :) Co ciekawe, wysokiej jakości czterordzeniowce i tak pokonują X6. Ciekawi mnie jak by się tu spisywały Bulldozery 6-cio i 8-rdzeniowe.

Wygląda na to, że na moim obecnym sprzęcie nie pogram na choćby średnich detalach. Na szczęście za 2 miesiące robię upgrade. :)

@Damianuss1
Dostałeś klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z AMD Phenomem X4 840, 4gb ram i Radkiem 6570 coś wskóram. Mam nadzieję, że będzie można dowolnie grzebać w plikach ini jak w BC2.
No i wreszcie - można demontować optykę w snajperkach, jak mi tego brakowało...

Teraz trzymać kciuki za w miarę grywalną grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować