Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2012 o 12:04, KoNy730 napisał:

Bralo,
a na średnich?
Czyli z tego wynika że pewnie odpalę grę na średnich/wysokich w 720/1080p


Powiem Ci szczerze , że średnich nawet nie odpalałem , bo dla mnie tekstury nie są najważniejsze , ale później odpalę grę na średnich i Ci odpowiem.

@Sigu. ok 20fps ? nie przesadzasz troszkę ? :D. Gdy siedziałem jeszcze na c2d i na 1024x768 miałem 24-28 fps , to rzeczywiście rozegrałem ok.160h , ale to była mordęga , ponieważ na daleki kontkat , to pixele było widać :). Później , gdy procek zaczął wariować i miałem 18-20fps , to dla Mnie kompletnie nie dało się grać w takiej ilości FPS''ów. Może kwestia przyzwyczajenia , ale dla mnie , to już było za mało i na jakiś 1,5 miesiąca odpuściłem sobie granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 12:24, Bralo napisał:

> Bralo,
> a na średnich?
> Czyli z tego wynika że pewnie odpalę grę na średnich/wysokich w 720/1080p

Powiem Ci szczerze , że średnich nawet nie odpalałem , bo dla mnie tekstury nie są najważniejsze
, ale później odpalę grę na średnich i Ci odpowiem.

Okej dziękuję ale te informacje mi już w 100% wystarczają: ) jeśli ty z kartą 512 i prockiem 3Ghz wyciągasz na niskich 45-50 fps to mi na pewno odpali na niskich i pewnie zagram tak jak wspominałem na średnich/wysokich przy stałych 40 fps, ale dziękuje za chęci : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to rzeczywiście kwestia przyzwyczajenia. Gdy przesiadłem się ze starego PC i BC2 na BF3 na Xboxa, to nie ogarniałem co się dzieje. Ta płynność :P

Ja niestety miałem słaby Internet i słabego PC (ale grałem na 16**x1050) i pingi podskakiwały. Kiedyś grałem z moim znajomym. Włączył admin toola i zaczął się śmiać. Mój ping był pokazany na poziomie 34*, ja natomiast byłem na szczycie listy wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 12:39, KoNy730 napisał:

Okej dziękuję ale te informacje mi już w 100% wystarczają: ) jeśli ty z kartą 512 i prockiem
3Ghz wyciągasz na niskich 45-50 fps to mi na pewno odpali na niskich i pewnie zagram
tak jak wspominałem na średnich/wysokich przy stałych 40 fps, ale dziękuje za chęci :
)


Jak powiedziałem , tak zrobiłem :).Dawno nie grałem , to sprawdziłem jeszcze raz niskie i wychodzi 45-55fps , natomiast średnie 38-45 fps , czasami nawet 50 , więc jest b.dobrze.

@Sigu .Pamiętam , że te moje 28fps też wydawało się płynne i mówiłem , że 30fps i można grać ( bo tak jest ).
Ale czas reakcji gracza z 30fps , a gracza z 55 ( szczególnie na bliski kontakt ) jest na korzyść tego z większa ilością FPS''ów. Gdy zakupiłem sprzęt , włączyłem grę i zobaczyłem te 50fps , to dopiero teraz mogę powiedzieć , że mam płynną grę :P. Pewnie teraz jak bym miał grać na 28fps , to bym zkapitulował :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze biegałem ze strzelbą i nie miałem problemu z "kto pierwszy ten lepszy" :)

W ogóle w BF3 w końcu sensownie pokazano obrażenia i zasięg strzelb. Jak można śrutem zabić z około 50 metrów, to znaczy, że gra jest dobra. We wszystkich wcześniejszych grach zasięg i obrażenia strzelb były żałośnie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2012 o 14:46, Sigu napisał:

Ja zawsze biegałem ze strzelbą i nie miałem problemu z "kto pierwszy ten lepszy" :)


Wiem , nie każdy będzie miał gorszy czas reakcji. Przedewszystkim zależy od umiejętności gracza , a sądząc po tym co piszesz , Ty je posiadasz :).

Co do obrażen i strzelb , to racja , troszkę pobiegałem sobie ( 600 killi ) i w końcu przyjemnie się nią gra.
Fajnie, jak Ja zabijałem na hita strzelbą ( śrutem ) na HC :) , ale pamiętam , że jak mnie zabijano na hita , to czasami mnie to denerwowało :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem taką sytuację, ale gościu kampił na Złomowisku z 870MCS i latareczką.
W końcu wkurzyłem się, wyciągnąłem M26 MASS (Jakimś cudem wolę biegać z nim niż z apteczką) i strzeliłem mu w twarz. Wspaniałe uczucie!

Nie wiem dlaczego ludzie nazwali mnie noobem bo postawiłem w przejściu M18A1 (Claymore). Po to one są! Po to jest C4 aby wysadzać ludzi i samochodu. Strzelby są po to aby zabijać z bliskiej odległości jednym strzałem! Dlaczego ludzie nie tolerują gdy ktoś używa jakiejś broni? Przecież oni też mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bralo
Dzięki Ci za informacje teraz to mnie bardziej upewniłeś : ) także spokojnie mogę zakupić grę i cieszyć się dobrą oprawą graficzną przy stałych 45-60 fps, tak właśnie nie miałem pewności kupować czy nie, zapytałem się dziś i dziś mam odpowiedzi które nakładają się na siebie także dzięki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Miłej gry życzę :)

@Sigu .Własnie największa wadą gier fps ( multi ) są ludzie. Tak jak mówisz , że nazwali Cie noobem , bo ktoś wpadł na twojego claymor''a. Przecież to jest chore !. Twórcy dali możliwość rozstawiania claymor''ów , to się je rozstawia , przecież nikt nie zabrania tym innym ludziom ( którzy Cie od noobów wyzywają ) rozstawiania claymor''ów.
Taką samą sytaucję miałem z M16a3 , gdzie przez jakiś moment była ona lekko przesadzona , i ja to wykorzystałem , tzn. grałem nią cały czas , i też na czacie widywałem : " oo bott z m16a3 gra , bo najlepsze " itp. , ale kto im broni tak samo z tego korzystać.
Identyczne sytuacje tez mam w nowym Medal Of Honor , gdzie gram snajperem i rozstawiam PDM ( mina ) , ludzie w to wpadają i oczywiście narzekanie. Ja te narzekanie mam głęboko w ... , ale to się nie zmieni , słabsi gracze nawsze będą narzekać jeśli ktoś ich zabije , zawsze mają powody , że dana broń lepsza , ale powtórze po raz kolejny , twórcy dali możliwość gry daną bronią , to każdy może nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M16A3 nadal jest najlepszym karabinem szturmowym. Jest szybkostrzelny i niesamowicie celny. Ja teraz biegam z G3A3 (chcę zobaczyć jak się sprawdzi G3A3 + x6 + Bipod + HB jako karabin wyborowy (czyli MSG90 w realu) i mam poważne problemy z M16A3.

Co do samego biegania ze strzelbami, ładowania C4 pod flagi, Claymory, granatniki to jest tak: jak mnie coś takiego zabije to jestem, jak chyba każdy, wkurzony, jak zabije mnie drugi raz to chce mi się rzucić padem, a jak zabije 3 to zmieniam na tą broń :)

Co nie zmienia faktu, że nie po powodu nazywać kogoś noobem, idiotą czy coś w tym stylu. Ale masz rację w tym, że "słabsi gracze". Ale może po prostu dlatego, że słabsi gracze mniej grali, a ci lepsi gracze widzieli bardziej frustrujące rzeczy (Rush 1500 ticketów, gram w obronie, minęła pierwsza godzina grania, zostało amerykanom 15 ticketów i rozwalili M-COM, kolejna baza, kolejne 1500 ticketów... FUUUUUUUUUUUU!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z M16A3 (2100 killi ) dopóki nie odblokowałem broni z CQ ( AUG A3 , SCAR-L ) , którymi gra się przyjemnie.
Ogólnie to wypróbowałem większość broni dostępnych w grze:
Szturmowiec : Oczywiście M16A3 , kilkoma innym brońmi powbijałem 400-500 killi m.i.n M416 , AN-94 ( fajna pukawka ) , AEK-971 , L85A2 z B2K , oraz te dwie którymi teraz gram z CQ
Technik: M4A1 ( naj. 600 killi ) , G36C ( pamiętam jak byłem zachwycony tą bronią po odblokowaniu ) , ale dla mnie najlepiej gra się z CQ ACW-R.
Wsparcie: Nie przepadam CKM , więc tutaj grałem M27 IAR ( jak karabin szturmowy )
Zwiadowca: Początkowa broń , czyli SW-98 :).

Heh , też miałem kilka takich sytuacji , że zmieniałem broń na taką , którą zostałem zabity , ale zazwyczaj to nie przynosiło pożytku :) i zaraz wracałem do swojego ustawienia :D.

Ja pare razy trafiłem własnie na takie mecze ( tickety ) , gdzie , tak jak piszesz , wydawało się koniec , a jednak gra toczy się dalej i nie ukrywam , że odechciewało mi się grać. Dlatego teraz jeśli gram rush to z " małą " ilością ticketów , natomiast conquest , jak najbardziej z dużą ilością ticketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam aż tak dużych wyników w zabijaniu, bo starałem się każdym AR''em, SMG''em, SR''em etc. wbijać kille mniej więcej równo. Dlatego najwięcej mam na AEK (200), ale przynajmniej pewnie czuję się z niemalże każdą bronią.

Moje ulubione top 3:
Assault - G3A3, F2000, AEK-971
Support - M240B, M249, M27
Engineer - MTAR-21, G36C, G53
Recon - SKS, L96, M39
All - UMP-45, AS VAL, PP-2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:43, KOREKTBG napisał:

Panowie i Panie zgłaszam się do was z następującym problemem. Zakupiłem w EMPIKU oryginalną
wersje gry. Po instalacji Origina próbując wpisać CD-Key wyświetla się że jest już zajęty;|
Jak to możliwe ? Próbowałem dzwonić do EA ale numer ciągle zajęty. Proszę o pomoc. Może
ktoś miał taki problem?



TEN SAM PROBLEM POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 17:54, martin233 napisał:

TEN SAM PROBLEM POMOCY !

Dzwoń do Empiku oraz pisz i dzwoń do EA :) pewnie jak im prześlesz skan dowodu zakupu to może Ci przyślą nowy kod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie w B3 to" bardzo" się wkurzacie, gdy coś nie wyjdzie, albo ktoś was lamersko zabije etc. ? Bo już zaczynam się bać o siebie...momentami to taki rage mode jak w żadnej innej grze :D Nie wiem czy się za bardzo wczuwam czy co. Może trza się leczyć ? :) Ostatnio staram bez spiny podchodzić, ale jednak są momenty, że nie wytrzymuje i idą wiązanki łacińskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie dernwuje , jak w każdym innym FPS''ie , gdy ginę z rąk kampera , których nie trawię , dlatego , że ja jestem cały czas w ruchu , zabije kogoś , to od razu zmieniam pozycję. A większość kamperów , którzy mnie zabiją ,są tak mało inteligentni , że siedzą tam cały czas , a ja sobie tam wracam i ich zabijam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o jedną sprawę.
Czy fakt, że pierwszy otwieram ogień do przeciwnika (Metro, AS VAL) i trafiam go jako pierwszy + parę chybionych pestek dookoła nie powinno wpłynąć na przygwożdżenie wroga i obniżenie jego celności?
Bo miałem właśnie grę, w której paru graczy notorycznie wręcz w takiej sytuacji odpowiadało mi ogniem z biodra (mając z reguły chwyt przedni + ciężka lufa lub zamiennie tłumik płomieni, "laserów" w użyciu nie było) i to ja ginąłem jako pierwszy. A gościu dalej z 50% hp biegł radośnie mordować moich.
Żeby było śmieszniej - w momencie gdy 2 takich wyszło z gry, cały atak ruszył z kopyta.
Statsy kolesi raczej w normie - ale ich skuteczność w grze zadziwiająca.
Słusznie podejrzewam o chity? Czy przewrażliwiony jestem?
Dodam że nie mówię o 1-2 przypadkach w grze - a raczej o 15-20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w tej grze przygwożdżanie jest bez sensu , do tego nagradzane baretką za niecelne strzelanie :P.

Jeśli walę serię i dostaje przygwożdżenie , to przestaje strzelać na dosłownie 1 sec i zaraz wznawiam strzelanie i naboje lecą celnie.

Na bliską odległość przygożdżanie praktycznie nie działa , jeśli jestem sam na sam w typkiem.
Działa w ono wtedy , kiedy ktoś stoi przy ścianie , a ty do niego strzelasz , oczwyście nie trafiając :)
Ogień z biodra jest dużo skuteczniejszy niż celowanie :). Jeśli gram na TDM , albo ogólnie mam typka na blisko to nigdy nie włączam celownika , tylko walę z biodrą i większości wypadków wychodzę z tego obronną ręką :).
Gram bez laserów , zawsze mam ciężką lufę / tłumik płomieni + uchwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować