Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2012 o 08:28, Marcin08 napisał:

> To wczoraj to nie był dodatek, tylko patch do multi :D Dodatek podobno wgrywali
na serwery
> dzisiaj :)

aktualnie pobiera mi 2 GB danych? Czy to jest ten patch o którym mówisz? I o co chodzi
z dodatkiem? Mam cały czas podstawową wersję Battlefielda

Ale dodatki są integralną częścią gry, wykupujesz jedynie dostęp do tej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 08:28, Marcin08 napisał:

aktualnie pobiera mi 2 GB danych? Czy to jest ten patch o którym mówisz? I o co chodzi
z dodatkiem? Mam cały czas podstawową wersję Battlefielda


Pewnie to ten patch ;) skoro nie masz Premium, to dodatek dopiero za 2 tygodnie wychodzi i wtedy będziesz mógł go kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 11:22, vonArnold napisał:

Czy tylko moim zdaniem dodatek jest trochę biedny?


Ale w jakim sensie biedny? :)
Te nowe mapy są nawet niezłe, widać, że nad nimi pracowano. Aczkolwiek nadal system zniszczeń to jakiś koszmar. Mi się nie podobają te nowe tryby gry - wprowadzają więcej losowości do gry, ale ja nie tego oczekuję od Battlefielda. Kuszą się jeszcze nie bawiłem, aczkolwiek trochę ludzi z nią biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 00:07, pawbuk napisał:

To wczoraj to nie był dodatek, tylko patch do multi :D Dodatek podobno wgrywali na serwery
dzisiaj :)


Aha :). To ten patch ważył prawie 4GB? , bo mi tyle pobrało , a jak zostawiałem na noc pobieranie ( dlc ) to waży tyle samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 18:37, Bralo napisał:

Aha :). To ten patch ważył prawie 4GB? , bo mi tyle pobrało , a jak zostawiałem na noc
pobieranie ( dlc ) to waży tyle samo :).


Wydaje mi się, że i patch i dlc mają podobny rozmiar :) i jedno i drugie chwilę mi się pobierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że kusza została dodana w nowym dodatku, tak? Czy oznacza to, że gracze posiadający ten dodatek mogą korzystać z kuszy na wszystkich serwerach, również tych "podstawowych"? Pytam, bo właśnie gram i jest ti strasznie irytujące jak co chwila dostajesz z kuszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 20:11, Sigu napisał:

Aftermath ma 1.59 GB


Dwa razy pobrało mi 3,.. GB :).
Najważniejsze , że działa , pograłem trochę w ten nowy tryb. W pierwszych dwóch rundach nie byłem przekonany do tego trybu , ale dałem szanse , pograłem kolejne 2-3 rundy i tryb u mnie na +. Wiadomo , wolę wejść na normalnego conquest/rush i grać swoimi ulubionymi broniami , ale od czasu do czasu sobie wejdę postrzelać jako "szabrownik " :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 11:28, pawbuk napisał:

Ale w jakim sensie biedny? :)
Te nowe mapy są nawet niezłe, widać, że nad nimi pracowano. Aczkolwiek nadal system zniszczeń
to jakiś koszmar. Mi się nie podobają te nowe tryby gry - wprowadzają więcej losowości
do gry, ale ja nie tego oczekuję od Battlefielda. Kuszą się jeszcze nie bawiłem, aczkolwiek
trochę ludzi z nią biega.


W sensie mało contentu.
Przede wszystkim dali aż 2 czy tam 3 bronie, z czego 2 to kusza w wariancie z lunetą i bez (nie można było dać łącznie? sensowniej by kille liczyło), parę dogtagów i skórek do profilu. Troszkę mało.

Tryb jest trochę jak gunmaster, tyle tylko, że nie ma musu dołączenia na początku rundy, bo tu losowość cały czas, tam gracze siął rzeczy maję lepszy wargear. Mapy trudno mi ocenić, dopiero druga sesja przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 21:00, MisticGohan_MODED napisał:

Mi się tam podoba ten nowy tryb walki :]
Naprawdę wciąga :]

Dużym plusem jest to , że nie ma bezmyślnego nabijania punktów , tzn. reanimowania pod ostrzałem , aby dostać 100pkt , bo mamy broń podstawową , oraz tą znalezioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 21:49, Bralo napisał:

Dużym plusem jest to , że nie ma bezmyślnego nabijania punktów , tzn. reanimowania pod
ostrzałem , aby dostać 100pkt , bo mamy broń podstawową , oraz tą znalezioną.

Dodatkowo ma się okazję postrzelać z czegoś mniej standardowego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym trybie ta rotacja przez całą runde różnych broni jest fajna, a przy okazji wpadaja oblokowania, do broni których zazwyczaj używam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten nowy dodatek średnio podoba. Jednak CQ znacznie lepszy jeśli chodzi o walki piechoty.
Ale mapki nawet nawet...
Czekam na ostatni dodatek z motorami. To może być ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 18:21, Sigu napisał:

Można sobie poczytać, skomentować, autopromocja :P
http://pixelophobia.yolasite.com/recenzja---battlefield-3---aftermath.php


Z tymi niezniszczalnymi wyrwami to fakt niestety, zdażyło mi się dziś, że strzelając zza skały (!) na jednej mapce nie mogłe nikogo zastrzelic, przyczyna była prosta, ktoś zrobił większy model skałki niż nałożone na nie teksturki. Absurd jakiś, nigdy tego nie uświadczyłem dotychczas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować