Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Większa płynność daję sporą przewagą nad przeciwnikami, tak samo jak lepsze łącze internetowe - mniejszy lag = szybsza reakcja - więcej FPS = szybsza reakcja
Ogólnie nie widzę sensu grania w gry MP jeśli nie mamy tych przynajmniej 60 klatek.

Co innego z single, do tego wystarcza mi już 30 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 14:00, Mafioso_PL napisał:

Większa płynność daję sporą przewagą nad przeciwnikami, tak samo jak lepsze łącze internetowe
- mniejszy lag = szybsza reakcja - więcej FPS = szybsza reakcja
Ogólnie nie widzę sensu grania w gry MP jeśli nie mamy tych przynajmniej 60 klatek.

Co innego z single, do tego wystarcza mi już 30 ...

60 klatek to już jest super. Gdzieś tak do 40 nie muli (w BF''ie 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kogos kto gral w w bf3 i warfightera: czy gra w multi czyms sie rozni ? moze inny bulletdrop ?
co jest "lepsze" ?

pytanie do kogos kto gral w bf3 na pc i konsoli (360 lub ps3): na czym sie lepiej gra, na padzie czy na myszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część powie, że myszką, bo niby precyzyjniejsza. Druga część powie, że padem, bo wygodniejszy.
IMHO używanie kontrolera jest kwestią przyzwyczajenia. Ja gram od kilku miesięcy padem i gra się lepiej niż myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż na Originie, można kupić Premium już za 89 zł, za to Podstawka + Premium (aka Premium Edition) kosztuje niespełna 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 09:11, Marcin08 napisał:

Co się dzieje w sytuacji kiedy gra w trakcie meczu wyjdzie do pulpitu? Czy wszystkie
zebrane punkty plus ribbony przepadają?


W sensie crash? O ile nie zrobisz rehosta do tego serwa, to punktów nie stracisz. Zostaną one naliczone, gdy ta gra się skończy. Jak zrobisz rehost - nabijasz od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Battlefieldzie konto aktualizowane jest na bieżąco. Nic nie przepada. Możesz wyjść z meczy, zcrashowa grę, nacisnąć ALT+F4 i nadal będziesz miał wszystko co zdobyłeś w meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 10:28, Sigu napisał:

w Battlefieldzie konto aktualizowane jest na bieżąco. Nic nie przepada. Możesz wyjść
z meczy, zcrashowa grę, nacisnąć ALT+F4 i nadal będziesz miał wszystko co zdobyłeś w
meczu.

Wyjątkiem jest crash serwera, w tym przypadku serwer nie wyśle battle raportu i punkciki przepadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież serwer wysyła na bieżąco. Jeśli dostaniesz +100, to chwilkę później dostajesz +100 do wyniku. Jeśli serwer się zcrashuje, to nie dostaniesz za podsumowanie (zagranie, wygranie, mnożnik etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 13:43, Sigu napisał:

Przecież serwer wysyła na bieżąco. Jeśli dostaniesz +100, to chwilkę później dostajesz
+100 do wyniku. Jeśli serwer się zcrashuje, to nie dostaniesz za podsumowanie (zagranie,
wygranie, mnożnik etc.).

W większości przypadków nie dostałem kompletnie nic (kille, beretki itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak dodać grę battlefield 3 tak aby origin niemusiał jej ponownie ściągać. Robiłem formata partycji systermowej i musiałem zainstalować od noa origin. Obie aplikacje znajdują się tej samej partycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne i zaskakujące, bo powinieneś był. Nie wiem jak jest z upadającymi serwerami w BF3, ale w BF2 i BC2 dostawało się z racji natychmiastowej aktualizacji na profilu. Możesz kogoś zabić i pojawia się od razu w statystykach (inna sytuacja, to taka, że Battlelog aktualizuje się po piknięciu, jednak nie ma to wpływu na statsy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam partnera do zabawy w Conquest na Xboksie. Najlepiej, żeby kochał swojego zwiadowcę.
Mam bowiem problem z zadaniem. Muszę zaliczyć zabicia zidentyfikowanych obiektów latających za pomocą wyrzutni przeciwpancernych, więc mapka na kanałach i SOFLAM. Ludzie nie wiedzą jak tego używać, więc mam problem. I to dość poważny.
Jeśli ktoś by chciał, to napiszcie tutaj albo do mnie przez konsolę.
~ Siguardius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz, gdy skończy się rudna z dodatku Walka w Zwarciu- Mistrz Broni i gdy ja i moja drużyna przegra, dostaję baretkę Mistrz Broni- Zwycięzca. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA sobie żarty chyba robi. Wczoraj można było pobrać DLC , zostawiłem sobie na noc , wszystko ładnie się pobrało , wracam dziś , chce uruchomić , a tu napisane mam " pobierz dodatek " >? , a dodatek na dysku cały czas był.
Teraz się zalogowałem ponownie , i dodatek mi się pobiera na nowo ! . Jakaś paranoja po prostu , szkoda słów , echh :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2012 o 00:07, pawbuk napisał:

To wczoraj to nie był dodatek, tylko patch do multi :D Dodatek podobno wgrywali na serwery
dzisiaj :)


aktualnie pobiera mi 2 GB danych? Czy to jest ten patch o którym mówisz? I o co chodzi z dodatkiem? Mam cały czas podstawową wersję Battlefielda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować