Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest obiecany trailer DiRT 3

10 postów w tym temacie

"Za kierownicą Subaru pokazanego na filmiku zasiadł nie kto inny jak Ken Block" eeee panie redaktorze, Ken Block owszem jest ale nie w subaru już w tym nie jeździ to jest FORD FIESTA. Lokacje są czadowe, w końcu deszcz, śnieg, lasy. Xboxik i kierownica czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:18, Isoft napisał:

"Za kierownicą Subaru pokazanego na filmiku zasiadł nie kto inny jak Ken Block" eeee
panie redaktorze, Ken Block owszem jest ale nie w subaru już w tym nie jeździ to jest
FORD FIESTA. Lokacje są czadowe, w końcu deszcz, śnieg, lasy. Xboxik i kierownica czekają!


No jasne! :D Do newsa mialem wrzucic tez filmiki z Kenem i to Subaru gdzies tam caly czas mi dzwonilo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deszcz! Śnieg! Deszcz! Śnieg! Fajne, fajne, fajne! Jednak nie podoba mi się druga cześć filmiku(nie licząc muzyki, która ma podobny klimat do tej z F1 2010 "FEAR"), wtf? co tu robi WYBUCH? itd. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncowke trailera poprostu skopiowali i to dokladnie tak samo z filmiku zrobionego przez Ken Block''a z elementami miedzy innymi wybuch z przyczepy i jazda pod nia . Zachecajaco wyglada trailer ale wolalbym jednak powrot do prawdziwego colina bez zbednych wyscigow po miescie bo od tego jest grid:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie więcej asfaltu niż w DiRT2 to biorę w ciemno ;P No i śnieg i chyba więcej rajdów - fajnie, fajnie. Choć wolałbym... GRID 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że mniej jazdy poduszkowców na mydle jak w poprzednich częściach więc może w końcu Dirt będzie grywalny. Szkoda tylko, że te trasy na trailerze są jakieś straszliwie proste i nie widać zbytnio jak samochód zachowuje się na zakrętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 23:03, Galder_Grasfiord napisał:

Wydaje się, że mniej jazdy poduszkowców na mydle jak w poprzednich częściach więc może
w końcu Dirt będzie grywalny. Szkoda tylko, że te trasy na trailerze są jakieś straszliwie
proste i nie widać zbytnio jak samochód zachowuje się na zakrętach.


Proste bo to trailer i to pierwszy :)

Kupię na pewno. Kupiłem wszystkie gry z tej serii, więc wypadałoby i tą kupić, a poza tym jeżeli DiRT 3 ma wrócić do korzeni to tym bardziej :)

A tak jeszcze dodam, ten trailer trochę mi przypomina ten z Colin McRae Rally 2.0, te przeskoki na inną trasę tym samym pojazdem :) http://www.youtube.com/watch?v=ZC5lSh1rWaY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować