Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec PlayStation

58 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2006 o 21:39, żyrafa napisał:

> :-( aż mi sie łezka w oku zakręciła chlip...ah tyle to ja mam wspomnien z PSXem chlip
ta konsola
> po prostu wymiata i wiecie co... dziś wyjme z szafy konsole podłącze ją i zagram w Metal
Gear
> Solid :-) iżycie znowu zacznie sie toczyć "The legend will never die"
heh ja wlasnie chce sobie mgs kupic. nie wie ktos gdzie mozna jeszcze gry na psx kupywac??

Na allegro jedynie można nabyć gry na psx.
Z PSXem spędziłęm mnóstwo czasu i nie był to czas stracony choć mam PS2 to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pamiętam moją pierwszą konsolę kupioną po komunii... :) Jeszcze dzisiaj stoi zakurzona na schowana, czekająca na to by ją ktoś odpalił... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym osobiscie podziekowac SONY za tę wspaniałą maszynke, ktora przez pewien czas byla nieodlączną czescią mojego zycia. Spedzilem przy niej setki godzin, bawiąc się doskonale. Dziekuję Ci SONY! Żegnaj Szaraczku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam konsolke jiż 9 lat :) normlanie płakac mi sie chce z wzruszenia....Cały czas z niej korzystam..jest w wspaniałym stanie. Nigdy jej nie sprzedam bo cały czas z niej korzystam na mojej działeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo się nieco wkopało, i samo sobie zrobiło konkurenta. To dobrze. Im większa konkurencja tym szybszy postęp. Ale i tak Nintendo należy się szacunek, że mimo technologicznego pościgu Sony i Microsoftu, ciągle obstaje przy swoich pomysłach, i obiera inną drogę rozwoju. Największą zaletą "szaraka" była łatwość programowania, dzięki czemu na PSX-a wychodziło masę gier (większość to crapy, przy takiej masie gier, wielkie hity były nieuniknione). W przypadku PS3 (poniekąd też PS2) ta zaleta odpada, i oby nie okazało się, że na PS3 będą tworzyć jedynie studia Sony, i wielkie firmy (Ubisoft, EA)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować