Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec PlayStation

58 postów w tym temacie

Domek

W ponad 11 lat od premiery pierwszej PlayStation Sony zarzuca produkcję konsoli. Nieprędko jednak zostanie ona zapomniana - ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy i bardzo udane wprowadzenie japońskiej korporacji na rynek gier to fakty mówiące same za siebie.

Przeczytaj cały tekst "Koniec PlayStation" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:27, Ferago napisał:

składam hołd tej wspaniałej konsoli dla której moje życie nabrało sensu, za wspaniałe chwile
spedzone przed telewizorem :)


chciałem poprawic wpis, dlaczego nie moge edytowac tego posta ? klikam na "moj post" i pojawia sie nad nim wpis o tresci: "1;1472" nie bardzo wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:29, Ferago napisał:

chciałem poprawic wpis, dlaczego nie moge edytowac tego posta ? klikam na "moj post" i pojawia
sie nad nim wpis o tresci: "1;1472" nie bardzo wiem o co chodzi

Nie da się edytować już dodanych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:32, Maker3 napisał:

myślałem ża od dawna tego już nie produkują


Właśnie ciekawe kto to jeszcze kupował, tym bardziej, że prawie wszystkie gry dało się uruchomić na PS2.
Pewnie tylko kolekcjonerzy i "znawcy" konsol się tym interesowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie, ze ps2 nadal bedzie sie cieszyc duza popularnoscia. Tyle co jest na nią gier, to juz w ogole przehcodzi ludzkie pojecie :P same znakomite tytuly, ktorych ni ma na pc''ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 11:59, Wolvi napisał:

zaloze sie, ze ps2 nadal bedzie sie cieszyc duza popularnoscia. Tyle co jest na nią gier, to
juz w ogole przehcodzi ludzkie pojecie :P same znakomite tytuly, ktorych ni ma na pc''ta...


Co do tych samych znakomitych tytułów to lekko przesadzasz:D
60% gier na PS2 to "pomyłki" albo symulatory komara i tak też było z PSO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Ferago, równie oddaje wielki hołd tej wspaniałej małej konsoli /Ave!\ :-]
Gry/tytuły na Ps2 są wspaniałe, a co do przekładek gier z konsoli na PeCeta to jest poprostu śmieszne i to nie ten sam klimat jak na konsoli oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż się łezka w oku zakręciła... na Playstation przesiadłem się bezpośrednio z Pegasusa, ach to zbieranie po parę miesięcy na jedną grę, sniff sniff - Szarak Wiecznie Żywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się łezka w oczku kręci ;) Konsolke posiadam od 4 lat :P akurat wtedy pojawiło się PS2... No ale po pół roku gnębienia pada zakupiłem PC i moje drogi z "soniakiem" się rozeszły... ale od czasu do czasu odpalam maszynkę i wracam do tych starych dobrych czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować