Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect - nawet casuale nie potrafią w to grać?

30 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 15:18, Mastermind napisał:

Tak :) No zdaża się... Jest takie powiedzenie, że "błędów nie robi ten co nic nie robi"
A takie komenty jak Twój podtrzymują na duchu. Widać, że są jeszcze sensowni ludzie.

''zdaża"? Panie Mastermind - ortografii nie znamy? :P Nawet autokorekta to podświetla od razu! Dubel dublem, ale takich byków ludzie zarabiający słowem nie powinni popełniać. Żeby mi to było ostatni raz ^_^

Dnia 02.08.2010 o 15:18, Mastermind napisał:

No bo wedle paru, to powinienem pewnie teraz wyjść na ulice i wpaść pod samochód ;)

Nie popadajmy w skrajności - wystarczy wyjście na ulicę i otwarcie słownika ortograficznego.

A Chineczki bardzo w porządku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pie*****cie ludzie mówię wam, co wam przeszkadza, że przez przypadek powstał drugi temat? ja mam zajebisty pomysł, otwórzcie własny portal, opłacajcie go, zatrudnijcie ludzi i ja z was łacha pozdzieram. Jeżeli widzicie że zaistniała taka sytuacja po prostu nie czytajcie tego drugi raz i bez płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 15:54, Galder_Grasfiord napisał:

Te filmiki już przecież puszczaliście kilka dni temu, po co znowu? Nie trzeba znów pokazywać
tego failnecta, bo i tak każdy wie, że to niewypał.


A nie widzisz, że inni już to napisali? Raz wystarczy.

Co do tematu. To sądzę, że one zbyt mało wyraźnie "biegły". Przecież to nie człowiek patrzy tylko kamera, więc powinny podnosić nóżki wysoko, a nie tylko podskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta technologia jest i długo będzie niedopracowana. M$ nie pierwszy który próbuje ją użyć i nie będzie pierwszym który polegnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 14:37, StoperV6 napisał:

Naprawde gram.pl zchodzi na psy, nie dosc ze ciagle przestarzale "newsy" to jeszce dwa
razy dodajecie to samo.

Zegnam i ide szukac nowego serwisu growego ktory bede przegladal.


straszne, będzie nam tęskno za twoimi 7 postami :(

a co do tematu, skoro modelki sobie nie poradziły to moja matka jak i ojciec też by rady nie dali raczej xD ( nie ublizając im inteligencji, bo od kiedy hostessa/modelka =IQ 0 ? :> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej trudno ładnie wyglądać i jednocześnie dobrze grać,na Kinecie pewnie szczególnie.Widzieliście pewnie jak człowiek się prezentuje jak się w to wciągnie na całego.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam dla czego większość myśli ze ładne to puste, a zresztą, cholera, przecież facet jest wzrokowcem, jak jest ładne to po co się nad inteligencja zastanawiać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować