Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fight Night Champion nie obsłuży Kinect i PlayStation Move

9 postów w tym temacie

a czemu nie? Uważam że mogła by być jako jedna z opcji np włączyć i grać na kincet czy Move, albo na padzie. Uważam że to był by tytuł godny dla tych "hardkorowych" i od razu kondycja by się poprawiła ;)
Szczerze mówiąc dla tego typu gier (bijatyki) warto wy było kupić kinect. A nie głaskania szczura czy innego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt 36 minut na nogach to był by lekki hardcore =)
Ale co jak co - symulacja boksu była by pełną gęba, pot by po tyłku leciał w cieplejsze dni [no chyba że ktoś ma w domu/mieszkaniu/apartamencie klimę] ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie tego typu gry mi się marzyły na kinecta, ja nie rozumiem faceta albo jest jakiś ograniczony umysłowo albo poprostu zasłana się bo nie umiely by w tym momencie jeszce takiej gry zrobic, uważam że wielu fanów sportów walki i boksu skusiło by sie na taką grę ja osobiście o takiej marze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zawod na maxa! wlasnie dla tego chcialem kupic kinecta... moze wrescie przestal by sie kurzyc xkloc :)
cwicze sztuki walki i marzylem o tej grze... jak by nie mogli dac tryb na joya (dla slabych :P, albo tych co nie maja kinecta) i tryb na nowa maszynkie m$ (dla wytrwalych)
Zreszta napewno wielu graczy zdziwilo by sie po regularnym graniu gdy by kogos spotkalo na ulicy, ktory nie szuka kolegow ;] a, w wytrwale osoby zostaly by nagrodzone w postaci kratki na brzuchu o ile takiej jeszcze nie mialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał ! Bicie się po mordzie za pomocą pada mnie niespecjalnie jara, ale w wersji Move - z miłą chęcią ! Stracili właśnie potencjalnego nabywcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak inni chętnie bym coś takiego zobaczył i pograł w to. Kinect dla mnie jest stworzony do tego typu gier, a tu zawód. Kiedyś jak miałem PS2 dostałem z zestawem Eye Toy Sports i była tam właśnie taka dyscyplina i była to świetna zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to oba te sprzęty, o których piszecie nie są jeszcze gotowe na to. Dla przykładu - walczysz za pomocą Kinect''a (wolałem nazwę Natal) i nagle masz zamiar naparzać np Tysona ile sił w łapach masz czyli robisz głupie ruchy w każdą stronę od góry do dołu (szybciej niż gra na to pozwala na full staminie) - no to chyba oczywiste jest, że żaden bokser tak nie zrobi i nie będzie machał łapami jak debil. Te urządzenia nie są w stanie zapanować nad tym poprostu kamerka nie nadążyłaby za wami stąd takie komentarze od strony EA i dzieki bogu tym razem mają rację :P W tego typu grach wiadomo, że każdy chciałby aby to było idealne ale jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować