Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Braki PS3 "nieuniknione"

34 postów w tym temacie

Sony probuje tylko nie popelnic tego samego bledu co M$........... chce zeby PS3 byla bardziej dostpena


i tak wszystko bedzie wyprzedane po 2 dniach od premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dają ognia... mają zamiar popełnić ten sam błąd co Microsoft."

A niby dlaczego błąd? Ja nie wiem, jak nie narzekają na premierę 9 miesięcy później, to na to, że jest równoczesna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie nie spieszy, mam zamiar kupic PS3 gdizes tak pol roku po premierze, jak ceny odrobine spadna, chociaz nie ukrywam, ze gdybym mial tyle pieniedzy co przecietny Japonczyk to bym zamowil preordera, albo poprostu rozbil oboz przed sklepem (kurde, musial bym mieszkac do tego raczej w Tokio). Jeste optymistycznie nastawiony, ps3 nie moze byc neiwypalem, Sony na rynku konsol nie zawidlo jeszcze, mysle ze nie zawiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż zakup konsoli zaraz po jej ukazaniu się to troche zakup w ciemno jak to było widac w przypadku Xkloca 360, nie wiadomo czy PS3 jest na tyle dopracowany zeby taki zakup zrobić, ja tam wole poczekac z rok moze pół aby po pierwsze dopracowali PS3 i nie było takich problemów typu padajace lasery, zasilacze, etc. Choc z drugiej strony jakbym zarabiał 600 $ dziennie to może tez by mnie mało interesowała cena tego cacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wiadomo, że pierwsza fala zakupów należy do "BETA TESTERÓW" ;p ... dajmy innym sprawdzić co jest nie tak ... a konsolkę sie kupi, jak już będzie w wersj pozbawionej premierowych usterek , a w grach będzie można przebierać. Pozdro, wracam grać w MGS2:Substance ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japończycy są świetni, jak ktoś dobrze napisał, robią obozy pod sklepami i później rzucają się na towar. Ostatnio w ciągu 3-4 dni od premiery, sprzątneli ze sklepów prawie 3 miliony egzemplarzy Final Fantasy XII. To będzie sie dzialo jak PS3 wyjdzie.... aż strach myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze PS3 u nas będzie pod koniec 2007, bo jak się nasi skośnoocy rzuca na ps3 to ciężko będzie z dostawami do innych regionów zwarzywszy ze sony zapowiada konsole bez blokady regionów, no chyba ze M$ uda się trochę zwojować KKW to może cos trafi do nas EUROPY. Rok przewagi X360 może tez dać się we znaki SONY w szczególności w STANACH, w koncu HALO 3 nie po to powstaje żeby zalegać na pulkach, niema tez, co się jarać PS3 niech w końcu wyjdzie pamiętacie jak to sony zapowiadało PS2 jak będzie potężne a po premierze okazało się ze sporo spuścił z tonu. Dla mnie i dla was by było lepiej żeby nikt niemiał przewagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czegos brak to jest jeszcze bardziej poządane... to taki chwyt markietingowy z tym brakiem i opużnianiami... a za tą cene to jak już to wejdzie do naszego kraju to namitów nie będzie przed sklepami i będzie miał ja każdy kto bedzie chciał ja zakupić... wiec po co się ekscytować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować