Zaloguj się, aby obserwować  
Jakli

NBA 2k11 - Temat Ogólny

124 postów w tym temacie

No no. NBA 2k11 niedługo będzie miało swoją premierę. Skoro temat o 2k10 jest, to myślę, że o 2k11 też można założyć. Gra szykuje się miodnie. Mają być poprawione błędy poprzedniczki, do tego Jordan Challange Mode. Najgorsze jednak to, że nie wiadomo czy gra będzie wydana w Polsce. Canega, już w tamtym roku dosyć mocno skomplikowała sprawę. NBA 2k11 ma być wydane na PC, PS3 i Xbox360.

Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy, seria NBA 2K to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała, 2k10 i My player - po prostu miód, mam nadzieję, że w 2k11 spotkamy jakieś nowe innowacje.. oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 14:34, WhiteMamba napisał:

No to czekamy, seria NBA 2K to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała, 2k10 i My player -
po prostu miód, mam nadzieję, że w 2k11 spotkamy jakieś nowe innowacje.. oby..


Jordan Challange ;D? Grasz MJem w jego najważniejszych spotkaniach. To tak jakby przykokszony MyPlayer ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... jeśli to tylko taka innowacja, to nawet tej gry nie kupię.. Nie podoba mi się, że będę grać gotowym graczem, który ma wymaxowane statystyki, a w dodatku, nie przepadam za MJ''em ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 10:28, WhiteMamba napisał:

nie przepadam za MJ''em ..


Na stos z heretykiem!

Nie no, żartuję oczywiście, nie każdy musi lubić :)

A tak już serio, to jak dla mnie po tym, co zaserwowano w NBA 2k10, żadne większe ulepszenia (w rozumieniu dodatkowe opcje) nie są konieczne, gra i tak dawała OGROMNY zasób możliwości.

Cieszy mnie bardzo wyrzucenie isoMotion. Fakt, może nieco zmniejszy to kontrolę nad zawodnikiem, ale... powiem szczerze, i tak jakichś 2/3 z tych ruchów nie wykorzystywałem, bo podczas szybkiej akcji po prostu człowiek nie miał głowy by pamiętać, jaka kombinacja (czasami nawet 2 klawiszy i konkretnego ruchu analogiem) odpowiada za konkretną zagrywkę. Tak więc dla mnie to plus.

Zastanawia mnie natomiast tryb z MJ''em. Mianowicie, czy będą to pełne mecze, w których trzeba dokonać tego czy tamtego, czy raczej wycięte "kawałki" meczów. Innymi słowy, czy ten tryb nie okaże się raczej przereklamowanym smaczkiem. Mam szczerą nadzieję, że nie.

Zastanawia mnie też jedna kwestia. Wyczytałem gdzieś, że będzie można grać Bullsami z ich najlepszych sezonów. Tylko...hmmm... nie wiem, jak tą informację rozumieć. Czy oznacza to, że Bullsi z tamtych lat będą dostępni tylko w MJ CHallenge, czy będą dostępni jako pełnoprawna, grywalna drużyna? Inaczej mówiąc - czy będę mógł zagrać sobie normalny sezon (nie w MJ Challenge) Bullsami z roku 98, mierząc się z innymi zespołami? I dalej - czy w takim wypadku inne zespoły też będa miały "stare" składy, czy nowe? Ogólnie, nie wiem, jak to wszystko autorzy chcą rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie bajery się nie znajdą ;). Zapewne te "stare drużyny" będą działaly na zasadzie starych Składów All-star, Jordan Teamu oraz generacji Rookie. Będzie można grać nimi "swobodny mecz", ale nie w jakimś trybie (poza Jordan Challange).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2010 o 13:41, Tenebrael napisał:

Na stos z heretykiem!
Nie no, żartuję oczywiście, nie każdy musi lubić :)

Mam swoje powody, i nie jestem zaślepiony tym, że został wypromowany przez TV, i tylko dzięki temu, że reklamował każdą parę butów na każdym rogu, stał się sławny. W dodatku po zakończeniu kariery dalej wydawał reklamy za które trzepał full kasy. Doceniam go jako gracza, bo gra dobrze, ale jego zachowanie..komercja. Najbardziej dobiła mnie reklama "It''s not about the shoes"

Dnia 17.08.2010 o 13:41, Tenebrael napisał:

A tak już serio, to jak dla mnie po tym, co zaserwowano w NBA 2k10, żadne większe ulepszenia
(w rozumieniu dodatkowe opcje) nie są konieczne, gra i tak dawała OGROMNY zasób możliwości.

Fakt, miała wszystko co potrzeba i wszystko było dopracowane.

Dnia 17.08.2010 o 13:41, Tenebrael napisał:

Cieszy mnie bardzo wyrzucenie isoMotion.

Tutaj trochę żałuję, bo IsoMotion dawało "żywą" kontrolę nad zawodnikiem, teraz gra wróci do typowego arcade. Gdzie będziemy klikać tylko klawisz, aby zrobić zwód. Szkoda.

Dnia 17.08.2010 o 13:41, Tenebrael napisał:

; Zastanawia mnie natomiast tryb z MJ''em. Mianowicie, czy będą to pełne mecze, w których
trzeba dokonać tego czy tamtego, czy raczej wycięte "kawałki" meczów. Innymi słowy, czy
ten tryb nie okaże się raczej przereklamowanym smaczkiem. Mam szczerą nadzieję, że nie.

Też mnie to zastanawia, ale jak dla mnie to następny trik żeby Jordan sobie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 13:19, WhiteMamba napisał:

Mam swoje powody, i nie jestem zaślepiony tym, że został wypromowany przez TV, i tylko
dzięki temu, że reklamował każdą parę butów na każdym rogu, stał się sławny. W dodatku
po zakończeniu kariery dalej wydawał reklamy za które trzepał full kasy. Doceniam go
jako gracza, bo gra dobrze, ale jego zachowanie..komercja. Najbardziej dobiła mnie reklama
"It''s not about the shoes"

Przeszkadza Ci to, że koleś swoją świetną grą wyrobił sobie markę, która sprzedaje się na całym świecie? I tak dopiero pod koniec kariery Jordan miał szansę zarabiać jak dzisiejsze gwiazdy więc o komercji mi tutaj nie gadaj.
Komercyjnym snobem to jest Lebron i jego "The Decision". ;P

Dnia 19.08.2010 o 13:19, WhiteMamba napisał:

Fakt, miała wszystko co potrzeba i wszystko było dopracowane.

Wszystko było dopracowane? Are you f*** kidding me?

Dnia 19.08.2010 o 13:19, WhiteMamba napisał:

Tutaj trochę żałuję, bo IsoMotion dawało "żywą" kontrolę nad zawodnikiem, teraz gra wróci
do typowego arcade. Gdzie będziemy klikać tylko klawisz, aby zrobić zwód. Szkoda.

Zobaczymy w praniu jak to będzie wyglądać ;).

Dnia 19.08.2010 o 13:19, WhiteMamba napisał:

Też mnie to zastanawia, ale jak dla mnie to następny trik żeby Jordan sobie zarobił.

No tak, bo Twój Kobe nie zarobił za okładkę poprzedniej części no i wstyd i hańba, że nie było z nim jakiegoś trybu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 15:18, Jakli napisał:

Przeszkadza Ci to, że koleś swoją świetną grą wyrobił sobie markę, która sprzedaje się
na całym świecie? I tak dopiero pod koniec kariery Jordan miał szansę zarabiać jak dzisiejsze
gwiazdy więc o komercji mi tutaj nie gadaj.
Komercyjnym snobem to jest Lebron i jego "The Decision". ;P

Ale przyznaj sam, że osoba, która zarabia miliony na swoich butach, a później wydaje reklamę "Nie chodzi o buty" jest hipokrytą. Jeśli nie chodziło by o buty, to by ich nie wydawał, to jest raz. Może nie wiesz, ale ktoś kto sprzedaje się w reklamie, jest po prostu komercyjny. Kiedyś powiedział, że kocha koszykówkę i to, że mu za to płacą to tylko miły dodatek, szkoda tylko, że teraz nie gra w kosza, a zarabia jeszcze więcej - to mnie właśnie wkurza. Wiem, że tego nie zrozumiesz, i zaraz powiesz, że jestem Hejterem, a nie jestem. Bo podziwiam jego GRĘ, ale tylko grę..
A tu masz coś do poczytania : http://23.pl/ciekawostki/pieniadze.htm

Dnia 19.08.2010 o 15:18, Jakli napisał:

Wszystko było dopracowane? Are you f*** kidding me?

Jako takich błędów na konsoli nie dostrzegłem.. no może błędem było to że w MPM, przy którymś tam meczu nie dało się już dalej grać i trzeba było zacząć od nowa, po patchowaniu gry. No i kilka błędów co do inteligencji zawodników

Dnia 19.08.2010 o 15:18, Jakli napisał:

No tak, bo Twój Kobe nie zarobił za okładkę poprzedniej części no i wstyd i hańba, że
nie było z nim jakiegoś trybu nie?

O co Ci chodzi? Czy wspominałem coś o Bryancie? Czy sugerowałem cokolwiek? Nie podoba mi się postawa Jordana i tyle, nikogo nie obraziłem przy tym, a ty od razu sugerujesz, że kocham Kobe''go. Nawet jeśli byłby tryb z Bryantem, to wierz mi, że traktowałbym ten tryb tak samo jak tryb z Jordanem - gdybyś czytał wcześniejsze posty, wiedziałbyś co napisałem o takich trybach, w których dostajesz wymaxowanego gracza i biegasz po boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 18:05, Jakli napisał:

> Ależ tu pusto a co raz więcej i więcej wiadomo na temat nowego dzieła 2K Sports.
A teraz,
> ktoś zrobił świetny mix prezentujący Miami Heat w NBA 2k11 oczywiście.
>
> http://www.youtube.com/watch?v=p0ILRWlkhu0

Film z ZP1? ;P

Nie z ZP1 tylko z youtube. Porównaj sobie daty postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 22:42, Jakli napisał:

Wybacz nie spojrzałem. Btw. poco ta spinka? Adwokatem jesteś?

Ja tutaj nie widzę spinki tylko zwrócenie uwagi :P
Peace

@Infes - Widziałem, wygląda to świetnie. Nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda świetnie aż chce się zagrać, niestety obawiam się że coś będzie skopane tak jak w zeszłej edycji i będzie czekać na patch pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować