Zaloguj się, aby obserwować  
Jakli

NBA 2k11 - Temat Ogólny

124 postów w tym temacie

Obyś się myli. Drażni mnie tylko fakt że MJ Mode to, MJ Mode tamto. Tylko raz wzmianka była o MPM a to właśnie najbardziej mnie kręci w NBA2k. Możliwość bycia kimś jak swoje gwiazdy, idole z reala że tak powiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 23:02, Infes napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=dzbO71S4tuE

Pięknie prezentuje się MPM. Wiele nowych możliwości plus to co widzielismy w poprzedniej
odsłonie. IDEALNIE ! Zastanawia mnie tylko czym się różni simulation od default w game
style.


Jeszcze kilka dni, a nie mogę wytrzymać. Czekam na tą grę strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wytłumaczenie co do różnicy między symulacją a default''em. Mam nadzieję że z angielskim nie kulacie i poradzicie Sobie sami by przetłumaczyć ;)

Default: Kind of a hyper-realism. Shooting %’s will be slightly higher than real life, there will be fewer fouls, slightly more dunks, more and 1’s, etc. “Let ‘em play hoops” so to speak.

Simulation: Real life stats. This is my game style of choice. With 12-min. quarters, you will easily see NBA averages across your stat lines. Don’t expect anything easy in the paint, you’ll have to work a lot harder and execute good basketball strategy to be successful in sim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste simulation : ) już cholernie nie mogę się doczekać.

O wiele lepiej że w paint nie będzie się wchodziło jak do supermarketu, tylko trochę zabawy, ładne akcje powychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nielegalna kopia gry buszuje już od wczoraj po necie. Tak więc nielegalni gracze już czerpią przyjemność z grania w ten zacny tytuł. Jednakże z komentarzy można wywnioskować, iż jest to świetnie zoptymalizowana, najlepsza część gry z serii 2k a co za tym idzie najlepsza gra koszykarska jaka pojawiła się do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:01, sylwasss napisał:

> 5.10 była premiera w Ameryce, a 8.10 jest w Europie i Polsce. Grę zamówiłem już
na gram.pl
> i mam nadzieję, że 8.10 już sobie meczyk w 11 pyknę.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=4548


Premiera NBA 2k11 została przyspieszona, a na potwierdzenie daję linka http://www.cenega.pl/?ID=7070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka z NBA 2k11 właśnie przed chwilą do mnie przyszła.Gra wg.mnie naprawdę świetna.Nie mogę się zbytnio odnieść do zmian w porównaniu z zeszłoroczną edycją gry,bo grywałem w nią tylko okazyjnie u znajomych.Trybu z Jordanem jeszcze nie testowałem i innych nie testowałem,ale My Player naprawdę prezentuje się świetnie,tak jak sama gra.Na koniec głupie pytanie.Można grać spokojnie przed oficjalną premierą? Z tego co wiem Sony nie rozdaje banów za takie błahostki,ale zawsze wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 17:15, Quistis napisał:

Paczka z NBA 2k11 właśnie przed chwilą do mnie przyszła.Gra wg.mnie naprawdę świetna.Nie
mogę się zbytnio odnieść do zmian w porównaniu z zeszłoroczną edycją gry,bo grywałem
w nią tylko okazyjnie u znajomych.Trybu z Jordanem jeszcze nie testowałem i innych nie
testowałem,ale My Player naprawdę prezentuje się świetnie,tak jak sama gra.Na koniec
głupie pytanie.Można grać spokojnie przed oficjalną premierą? Z tego co wiem Sony nie
rozdaje banów za takie błahostki,ale zawsze wolę się upewnić.


Mam pytanko: grę zamówiłeś na gram.pl? Pytam bo ja tu zamówiłem i zastanawiam się kiedy mój egzemplarz będzie do odebrania w Sferisie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zacznijmy że jest świetnie. Pociskam w MPM. Dziś zapewne draft więc na pewno Was poinformuje z jakim numer zostałem wybrany i gdzie :p Jest o wiele trudniej, czy to obejść czy to rozegrać akcje punktującą. Na początku mam 38 overalla bodajże, 6 drillsów i 10k pkt do wydania więc tak z draftu koło 42/43 wyjdziemy. To na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się własnie do nowego nba od 2k, w wersji na pc. W związku z tym mam pytanie odnośnie gamepada dobrze współpracujacego z tym produktem. Upatrzyłem sobie Microsoftowskiego wireless gamepada dla Windows (XBox 360 Wireless Gamepad for Windows) jednak słyszałem, ze są jakieś problem z jego trigerami. chciałem to zweryfikwać, albo usłyszeć jakieś propozycje zastępcze. Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje x360 pada z tym że przewodową. Sam odbiornik bezprzewodowy jest dość drogi a dochodzą koszty jeszcze samego pada. To też proponuje przewodowy z którego sam korzystam.

Zamieszczam pare SS z gry własnego wykonania :)

20101006211128

20101006211156

20101006211243

20101006211248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po pierwszym meczu w MPM, w końcu bo ciągle się wahałem między pozycją PG a SG ale jednak zostałem przy PG tylko dlatego że on nie dostaje tak szybko kary przy trzymaniu dłużej piłki ;) Nooo i zamieszczam screeny. Osobiście uważam że wprost świetnie poszedł mi pierwszy mecz. Gdyby nie to że słaby mam mid shot to już kompletna dominacja by była ;)

Staty : 32min, 31pt, 9reb, 7ast, 3 stl i niestety aż 4to :<

20101006230605

20101006230611

20101006230618

20101006230709

20101006230755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować