Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saints Row 3 - nie będzie już "gangsta"

20 postów w tym temacie

Ja nie mam nic przeciwko, Saints Row 2 podobało mi się bardziej od GTA 4. THQ brakowało tylko budżetu trochę, ale i tak nie było źle. Gra była odjechana i bardziej arcadowa od GTA co mi się podobało i z tego powodu też czekam bardzo na Saints Row 3. "młodszy gorszy brat GTA" Jaaaaaasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SR3? Ja tam jestem za ;D
Mnie tam podobała sie 2 bo mozna było sobie posłuchać Krunch a nie badziewia hip-hop tylko rock.
No ale 3 mogla by byc jeszcze bardziej na maxa porabana. No oczywiscie nie chodzi by gra byla powazna jak GTA 4 bo tam wiadomo schrzanisz cos zaczynasz od nowa a tam masz przynajmniej punkt kontrolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mnie tam podobała sie 2 bo mozna było sobie posłuchać Krunch a nie badziewia hip-hop tylko rock."
O właśnie! Soundtrack był tak dobrany że każdy mógł znaleźć coś dla siebie, piękna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie rozumiem, najpierw mówi "Nie staramy się rywalizować z GTA." po czym pada stwierdzenie "Danny Bilson stwierdził również, że pod względem technologicznym Saints Row 3 będzie mógł śmiało realizować z GTA 4."
To będzie rywalizował z GTA czy nie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack był fajny, ale jego jakość była tragiczna ;/. No i jeszcze ta grafika i AI...ale tak to gierka super ;).

Szkoda że nie będzie już 'gangsta'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w dwójce podobał mi się bardzo ten klimat gangsta. Trochę szkoda, ale główna postać chyba musi mieć coś wspólnego z gangiem Świętych, przecież gra nazywa się "Saints Row" :P Oby zrobili tylko lepszą optymalizację, bo jak po kupnie gry ją pierwszy raz odpaliłem to miałem dziwne odczucia, typu "Co za gów"o kupiłem!", ale potem było już lepiej ;] Fabuła była zarąbista i filmowe przerywniki. Na trójkę będę czekał z otwartymi, ramionami, a raczej portfelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale w temacie "rywalizujemy z GTA 4" to już firma mówiła przy premierze Saint''s Row 2. ;)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Uncle Gary ? Jak na moje to niech robią mnie się Saintsy podobały tak jak i GTA mimo iż są inne. Tego typu gier jest mało więc nie widzę sensu szydzenia. Na szczęcie jest jeszcze Mafia II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 18:28, porckypizgus napisał:

Ciekawe co na to Uncle Gary ?


Trzeba przyznać, że Wujek Gary zdecydowani rządzi i to był IMO strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję, że wróci. Tera zapewne już nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie ktos wie czy zamawiajac tutaj w gram.pl dostaniemy tez zapowiadane DLC "Professor Genki''s Hyper Ordinary Pack" ?? Pytam bo np zamawiajac z direct2drive czy steam takie cos dostaniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 23:25, argahawk napisał:

A wlasnie ktos wie czy zamawiajac tutaj w gram.pl dostaniemy tez zapowiadane DLC "Professor
Genki''s Hyper Ordinary Pack" ??


Na razie nic na ten temat nie wiadomo, THQ zapowiedziało początkowo, że będzie on dla 3000 piewszych chętnych w jakimś tam sklepie, potem tą ilość zwiększyli, ale nic nie mówili o innych sklepach.

btw: zapraszam na sr3.pl - forum o saints row 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 19:41, Vojtas napisał:

> Ciekawe co na to Uncle Gary ?

Trzeba przyznać, że Wujek Gary zdecydowani rządzi i to był IMO strzał w dziesiątkę. Mam
nadzieję, że wróci. Tera zapewne już nie. ;)


Hahaha Tera teraz good fuck ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować