Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na ulubionego forumowicza

3757 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 10:38, paweusz napisał:

Nie sądzę, że osoba która wypisuje 30 osób zna je wszystkie świetnie, rozmawiają ze sobą często,
czy nawet znają się. Nie chodzi o wspisywanie "fajnych forumerów", ale naszych ulubionych.

No dobrze tu się zgadza :), ale jak ja lubie załóżmy 12 ? Czyli mam 2 wyrzucić :P Zmieniłbym tylko w regulaminie by wypisywać tych których naprawde lubimy, bez ograniczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 10:40, Bajuj napisał:

No dobrze tu się zgadza :), ale jak ja lubie załóżmy 12 ? Czyli mam 2 wyrzucić :P Zmieniłbym
tylko w regulaminie by wypisywać tych których naprawde lubimy, bez ograniczeń :)

To pojawi się wdowiakm, wypisze 79 osób i powie, że ich wszystkich lubi tak samo... Zobacze, moze zmienie na 15 forumowiczow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważna sprawa - napisz maila do Moderatorów, aby zmienili rodzaj tematu z freestyle, na "inne tematy" czy jak to się nazywa.
A to z tego względu, że wielu starszych forumowiczów - starszych starzem - ma wyłączoną tą opcję freestyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 10:38, paweusz napisał:

Nie sądzę, że osoba która wypisuje 30 osób zna je wszystkie świetnie, rozmawiają ze sobą często,
czy nawet znają się...

To źle sądzisz, bo ja właśnie jestem takim przypadkiem. Przyglądam się swojej liście i jedynie mógłbym się pozbyć z kilka osób, ale równocześnie musiałbym kogoś dodać, więc moja lista zawsze będzie nawet limit 30 przekraczać. Może po proztu kontaktowy jestem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 10:38, paweusz napisał:

Nie sądzę, że osoba która wypisuje 30 osób zna je wszystkie świetnie, rozmawiają ze sobą często,
czy nawet znają się. Nie chodzi o wspisywanie "fajnych forumerów", ale naszych ulubionych.


No cóż. Ja właśnie tworzę listę, zapisałem jak na razie 10 osób i wiem, że to dopiero połowa przynajmniej. I ze wszystkimi utrzymuję kontakty, wszyscy znaleźli się (i znajdą) na liście nie dlatego, że ich po prostu ''lubię'', lecz dlatego, że są ''ulubieni'' ;). 10 osób to za mało. Zdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak:
1. Ten temat niech ma zasady takie jakie wymyślił paweusz - czyli będzie się tutaj głosować na ulubionych forumowiczów.
2. Zróbmy temat "Użytkownicy których lubimy" i tam będą panować takie zasady jak dawniej - czyli wpisujemy ile osób chcemu bez ograniczeń.

Wiem, wiem temat nieco dublujący ale dopracujmy tylko nazwę i powinno być ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, rozumiem, start "Poważnego" Plebiscytu to miesiąc Październikowy, tak? Na liście naszych ulubieńców (hyhyhy, dobrze, że to nie temat poświęcony zwierzakom ;P ) umieszczać można także Pracowników CDP, rzecz jasna...
I czy argument "dlaczego" może powtarzać się kilkakrotnie w odniesieniu do różnych osób?

Zastanawia mnie, jak sobie ułożyć tę listę, hm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:50, Markus89 napisał:

To może zróbmy tak:
1. Ten temat niech ma zasady takie jakie wymyślił paweusz - czyli będzie się tutaj głosować
na ulubionych forumowiczów.

Proponowałbym zmienić zasady - głosować na tylu użytkowników, ile się chce, gdzie każdy z nich dostawałby jeden punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 14:10, fanfilmu.pl napisał:

> To może zróbmy tak:
> 1. Ten temat niech ma zasady takie jakie wymyślił paweusz - czyli będzie się tutaj
głosować
> na ulubionych forumowiczów.
Proponowałbym zmienić zasady - głosować na tylu użytkowników, ile się chce, gdzie każdy z nich
dostawałby jeden punkt.


Popieram! Nienawidzę takich wyborów, jak lubię kilku kolesiów, a jednogo muszę faworyzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 14:10, fanfilmu.pl napisał:

Proponowałbym zmienić zasady - głosować na tylu użytkowników, ile się chce, gdzie każdy z nich
dostawałby jeden punkt.

Tak własnie było do tej pory :) Za kazdy głos 1 pkt i jest dobrze, nie trzeba tego zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:26, Bajuj napisał:

Tak własnie było do tej pory :) Za kazdy głos 1 pkt i jest dobrze, nie trzeba tego zmieniać
:)

I bardzo dobrze, tylko niech to będzie raz na miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość tego wszystkiego. Usłyszałem głosy, żeby zrobić zasady, podsunięto pomysły... Zrobiłem regulamin - okazało się, że nie wszyscy chcą tego samego. Zrezygnowałem ze zróżnicowanego punktowanie, też źle. A róbcie sobie sami, ja ma to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:42, paweusz napisał:

Mam dość tego wszystkiego. Usłyszałem głosy, żeby zrobić zasady, podsunięto pomysły... Zrobiłem
regulamin - okazało się, że nie wszyscy chcą tego samego. Zrezygnowałem ze zróżnicowanego punktowanie,
też źle. A róbcie sobie sami, ja ma to gdzieś.


A moim zdaniem dobrze to wszystko obmyśliłeś - jeśli każdy mógłby głosować na nieograniczoną ilość ludzi, to po prostu ten temat zamieniłby się w śmietnik i niemożliwe byłoby podliczenie wszystkich głosów... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:46, Cossack777 napisał:

A moim zdaniem dobrze to wszystko obmyśliłeś - jeśli każdy mógłby głosować na nieograniczoną
ilość ludzi, to po prostu ten temat zamieniłby się w śmietnik i niemożliwe byłoby podliczenie
wszystkich głosów... :-)

O tym właśnie mówię. Zdania są podzielone. Jedni uważają, że mają koło 30-40 ulubionych forumowiczów, inni że 10 osób zamknęłoby ich listę. A skoro ma być taka dowolność, to po jakiego grzyba wnoszono prośbę o regulamin ?! Widzę, że większość chce powrotu do samowolki. A te zasady, które rzekomo chcą wprowadzić cały czas działały i działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:50, paweusz napisał:

> A moim zdaniem dobrze to wszystko obmyśliłeś - jeśli każdy mógłby głosować na nieograniczoną

> ilość ludzi, to po prostu ten temat zamieniłby się w śmietnik i niemożliwe byłoby podliczenie

> wszystkich głosów... :-)
O tym właśnie mówię. Zdania są podzielone. Jedni uważają, że mają koło 30-40 ulubionych forumowiczów,
inni że 10 osób zamknęłoby ich listę. A skoro ma być taka dowolność, to po jakiego grzyba wnoszono
prośbę o regulamin ?! Widzę, że większość chce powrotu do samowolki. A te zasady, które rzekomo
chcą wprowadzić cały czas działały i działają.


Czyli jak paweusz , Ty tutaj dajesz regulamin a oni marudzą . Wiesz co niech regulamin zostanie , bo przynajmiej porządke bedzie w tym temacie a nie ciągłę dopisywanie po jeden osobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 16:50, paweusz napisał:

A skoro ma być taka dowolność, to po jakiego grzyba wnoszono
prośbę o regulamin ?! Widzę, że większość chce powrotu do samowolki. A te zasady, które rzekomo
chcą wprowadzić cały czas działały i działają.


to co było to było dobre, jedyne zmiany jakie możnaby wprowadzić to takie zeby jakoś ograniczały pisanie postów w których ludzie co chwila chcą dopisać jedną osobę i co post kogoś dopisują, bo to jest spam jak dla mnie. powinno się dodawać listę raz na jakiś czas, a nie co chwila dopisywać kogoś.
co do regulaminu w przypiętym poście to pierwsze trzy punkty mogą być, ale czwarty jest jak dla mnie absolutnie nie do przyjęcia, nie potrafiłbym wybrać 10 osób zwłaszcza, że u mnie ludzi z Andergrandu byłoby ze 20...
podsumowując dla mnie regulamin może być oprócz ograniczenia ilości forumowiczów na których się głosuje i wybierania komu daje się więcej punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do moderatora, żeby usunął 4 punkt regulaminu. Nie wiem kiedy to zrobie, ale zrobi pewnie. Dajcie mi już spokój z regulaminem. Usuwam ograniczenie w typowaniu i nie chcę słyszeć o kolejnych zmianach. Sami sobie je róbcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z moderatorem poprawiliśmy regulamin. Nie ma już ograniczeń liczy osób, na które można głosować. Pozostałe punkty regulaminu obowiązują.
->Vaxinar zastanawialiśmy się z modkiem, czemu sam nie złosiłeś takiej prośby :) Ranking już jest w "Na każdy temat", a nie w "Freestyle".
Mam nadzieję, że już nie macie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować