Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Tekkena krytykuje filmową adaptację

24 postów w tym temacie

widziałem film, i oprócz tego że jest parę postaci z tekena przez co odrobinkę można się wczuć w klimat to nic specjalnego;/ od kicz trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah i ja juz go widzialem ten film moze absolutnie porobwnac do kiczu jakim byla filmowa adaptacja innej slawnej bijatyki Dead or Alive typowe amerykanskie szitostwo ;p nie wydalbym na taki film nawet 5 zl szkoda mi tylko kolejnego slawnego tytułu na ktorym chcieli zarobic mam nadzieje ze ekranizacja Mass Effecta nie bedzie taka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jedno z lepszych adaptacji gier, co nie zmienia faktu że występuje tam masa spieprzonych wątków i robienie z zawodników zwykłych ciot które potrafią ulec dwóm zwykłym żołnierzom, a ta końcówka z heihahi jest po prostu komiczna, myślałem że on załatwi tego żołnierza w jakiś super sposób a on wypalił z tekstem,że jest tekkenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:46, kotfilon napisał:

A które filmy na podstawie gier to te dobre?

Tomb Raider, Mortal Kombat, Książe Persji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:49, Dared00 napisał:

Tomb Raider, Mortal Kombat, Książe Persji.


Książę nie był do końca na podstawie gry. Na dobrą sprawę jedyne co łączyło grę z filmem to sztylet czasu. Reszta była całkowitym wymysłem scenarzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może jakby twórcy nad tym filmem coś robili to może by im coś wyszło... I właśnie: przecież powinna być walka pomiędzy Hwoarangiem i Jinem Kazamą... Coś w stylu Asha i Garego w Pokemonach... xD

P.S: Sorki za porównanie.. Ale chodzi o to że są wrogami i spotykają się na turnieju... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:29, Dante-Sparda napisał:

Trailer udany. Film nie do końca. I jeszcze nie ma Hworanga!!!!



No, ten to ma farta, że go nie ośmieszyli też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego się można spodziewać po filmie opartym na nawalance? Kina moralnego niepokoju? Cytując Asteca SA: kto daje na to kasę!?

Totalna porażka. Żeby chociaż jakieś cycki były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy główni bohaterowie bijatyk uczestniczą w takich zawodach dla zemsty? O_o
Jak inni wspomnieli - kiczowaty ten trailer. Efekty cienkie jak i fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować