Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony jednak pracuje nad PlayStation Phone?

19 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Plotki o tym, że japoński gigant pracuje nad tworem nazwanym roboczo PSP Phone pojawiały się bardzo. Tym razem mamy jednak do czynienia z konkretną informacją. Serwis Endgadnet donosi, że PlayStation Phone może ukazać się na rynku jeszcze w tym roku.

Przeczytaj cały tekst "Sony jednak pracuje nad PlayStation Phone?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhehe, chyba go dorwę, tylko żeby cena nie była zaporowa;/

@Do autora:
"Plotki o tym, że japoński gigant pracuje nad tworem nazwanym roboczo PSP Phone pojawiały się bardzo."

Pojawiały się bardzo? Może Bardzo często? Zjadłeś słowo, albo ja nie umiem czytać ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, będzie tak jak ze wszystkimi combo. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.... a cena będzie dla szaleńców. Wolę mieć osobne PSP i dobrego smartphona. Ale to ja... Na pewno znajdą się amatorzy takiego mutanta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie , przywitam z otwartymi ramionami, i jeśli okaze się być użądzeniem dobrym ( oczywiscie z odpowiednia bazą tytułów ) to zafunduję sobie przesiadke z 3gs-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie korzystać już z wydanych gier na PSP, to może utrzymać się dłużej na rynku niż n-gage, bo jak pamiętamy konsolka noki świata nie zwojowała a nawet widzę, że wielu zapomniało o niej całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet o ile fajnie go zrobią (a w końcu to Sony) to będzie co wziąść :) Oby nie spełniło się porzekadło, co do wszystkiego jest do niczego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię SonyEricson, zgrabne i funkcjonalne telefony. Oby nowy PSPphone okazał się wart zainteresowania- konsolka ma być tam dodatkiem, a nie główną funkcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

achhhh :) Telefon idealny dla mnie )
Uwielbiam PSP i bardzo mnie teraz interesuje
Xperia X10 mini (genialny ekran dotykowy itp)
Jeśli będzie odpowiednia cena to kupie z pewnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować