Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Z tego co wiem to Słońce w obecnej chwili ma dopiero połowę swojej egzystencji, więc jego wybuch nastąpi prawdopodobnie za jakies 5-6 miliardów lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:31, reykan napisał:

Tzn. ten plan to oczywiście wymyśliłem sam, ale opieram swoje teorie na wiarygodnych faktach
z multimedialnej PWN.

achhh;p juz myslalem ze to jakis fizyk czy wrecz astronom zawital na ten temat;p ale przyznam ze na tyle na ile orientuje sie w temacie mowisz calkiem do rzeczy;p
dla mnie jednak stwierdzenie wysdtarczy jedno... nie ma co kombinowac z czarna dziura;p
chcemy spotkac kosmitow to musimy znalezc sposob na szybsze podroze(wielokrotnie) lub czekac az oni odwiedza nas;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wiesz no nie każdą informację biorę akurat stamtąd, jestem całkiem niezły w astronomii bo się trochę nią interesuję, tylko nie chcę walnąć jakiejś gafy przy nazwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:36, reykan napisał:

Tzn. wiesz no nie każdą informację biorę akurat stamtąd, jestem całkiem niezły w astronomii
bo się trochę nią interesuję, tylko nie chcę walnąć jakiejś gafy przy nazwach.

no ja nic nie sugeruje uwazam iz muisz miec spora wiedze na ten temat. to widac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu dochodzimy do kolejnego punktu. Co by się stało, gdyby kosmici nas odwiedzili? Jak by zareagowali na fakt, że poza nimi są inne inteligentne istoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:37, reykan napisał:

I tu dochodzimy do kolejnego punktu. Co by się stało, gdyby kosmici nas odwiedzili? Jak by
zareagowali na fakt, że poza nimi są inne inteligentne istoty?

mysle ze ludzkosc by chciala od razu przejsc do eksperymentow nie sadzisz? chyba ze by byli grozni i bysmy bali sie ich ruszyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wtedy to już raczej nie, bowiem za te 5 miliardów lat Słońce rozrośnie się i stanie tzw. czerwonym olbrzymem. A konkretnie to będzie sto razy większe niż obecnie. I niestety Ziemia podgrzeje się do temperatury tysięcy stopni, ruch obiegowy zostanie stopniowo wyhaowany i niestety nasza planeta wpadnie do wnętrza Słońca:( Potraktuj to jednak jako ciekawostkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:39, SSebaSS napisał:

Zapomniałem napisać

trzeba by wyślić jakiś napęd nadprzestrzenny ale jaki ??

taki ktory pozwolilby pokonywac odleglosci z predkoscia wielokrotnie przewyzszajaca predkosc swiatla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:37, reykan napisał:

I tu dochodzimy do kolejnego punktu. Co by się stało, gdyby kosmici nas odwiedzili? Jak by
zareagowali na fakt, że poza nimi są inne inteligentne istoty?


A może nie byli byśmy pierwszymi iteligentnymi istotami.Może jest kilka ras ufo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:44, SSebaSS napisał:

> I tu dochodzimy do kolejnego punktu. Co by się stało, gdyby kosmici nas odwiedzili? Jak
by
> zareagowali na fakt, że poza nimi są inne inteligentne istoty?

A może nie byli byśmy pierwszymi iteligentnymi istotami.Może jest kilka ras ufo ??

po pierwsze slowo UFO razi mnie;/ nie lubie go uzywac... pomysl jakby inne istoty mowily tak o nas...
po drugie uwazam iz jest wiele ras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:43, Samildanach napisał:

> Zapomniałem napisać
>
> trzeba by wyślić jakiś napęd nadprzestrzenny ale jaki ??
taki ktory pozwolilby pokonywac odleglosci z predkoscia wielokrotnie przewyzszajaca predkosc
swiatla...


chodziło mi o o rodzaj ''''paliwa''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:46, Samildanach napisał:

> > I tu dochodzimy do kolejnego punktu. Co by się stało, gdyby kosmici nas odwiedzili?
Jak
> by
> > zareagowali na fakt, że poza nimi są inne inteligentne istoty?
>
> A może nie byli byśmy pierwszymi iteligentnymi istotami.Może jest kilka ras ufo ??
>
po pierwsze slowo UFO razi mnie;/ nie lubie go uzywac... pomysl jakby inne istoty mowily tak


Nachodzi pytanie czy by mówiły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest też możliwe. Myślę jednak, że w kwestii całego systemu Wszechświata jest on zbliżony do Ziemi, tzn. jedna planeta na powiedzmy galaktykę która ma bardzo dobre warunki do życia i inne bardzo od niej zróżnicowane, puste. Trzeba pamiętać, że nawet jeśli UFO przybyłoby do nas z innej galaktyki, zabrałoby im to niesamowicie dużo czasu i mogliby nie mieć zapasu na inne galaktyki. Myślę, że tak po jednej sąsiedniej galaktyce jednak mogliby poznać. Trzeba przeciez pamiętać też o zapasach, bowiem planetę raczej też mają tylko jedną i gdyby za daleko się zapędzali, mogłoby im nie starczyć środków na powrót do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:49, SSebaSS napisał:


myslisz ze nie?;p przypatrz sie swiatowi zwierzecemu na ziemii... wszystkie stworzenia porozumiewaja sie w jakis sposob w obrebie wlasnego gatunku... nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację, bowiem skrót UFO oznacza tyle co Unidentified Flying Object, czyli raczej powinien odnosić się do ich pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 01:51, reykan napisał:

To jest też możliwe. Myślę jednak, że w kwestii całego systemu Wszechświata jest on zbliżony
do Ziemi, tzn. jedna planeta na powiedzmy galaktykę która ma bardzo dobre warunki do życia
i inne bardzo od niej zróżnicowane, puste. Trzeba pamiętać, że nawet jeśli UFO przybyłoby do
nas z innej galaktyki, zabrałoby im to niesamowicie dużo czasu i mogliby nie mieć zapasu na
inne galaktyki. Myślę, że tak po jednej sąsiedniej galaktyce jednak mogliby poznać. Trzeba
przeciez pamiętać też o zapasach, bowiem planetę raczej też mają tylko jedną i gdyby za daleko
się zapędzali, mogłoby im nie starczyć środków na powrót do domu.


To już by zależało od ich rozwoju technologicznego.Przykład samochód 150 lat temu nie wyciągał więcej niż 100km/na godzina a paliwa zużywał też dużo więcej, jak jest dziś każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować