Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 02:27, reykan napisał:

No to nie ma co opierać się na tym temacie, bo zdania moga być naprawdę strasznie różne, a
wszystko opiera się na wyobraźni. Wróćmy jeszcze do tematu ich przybycia.

a konkretnie? bo tu tez mozemy polegac tylko i wylacznie na wyobrazni;p zreszta ten temat caly taki jest...
opiera sie na domyslach, wyobrazeniach i hipotezach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 02:30, reykan napisał:

No racja:) No to o czym można pogadac w temacie UFO?

porozmawiac mozna dokladnie o wszystkim;p jednak praktycznie nic nie bedzie sie opierac na faktach nie prawdaz?;p lubie temat przyszlosci dalekiej i bliskiej jednak z zamilowania jestem historykiem, czyli przeciwny kierunek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 02:33, reykan napisał:

A jakiś temat w naszej rozmowie nie był jeszcze poruszany?

jesli chodzi o ufo? nie;p wydaje mi sie ze poruszalismy wiekszosc mozliwych watkow;p choc o niektore tylko lekko... a szkoda;p chcialbym wiedziec jakie bedzie w przyszlosci uzbrojenie, wyposazenie bojowe przyszlych gwiezdnych niszczycieli, krazawnikow czy pancernikow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 02:39, reykan napisał:

Ciekaw jestem, jak wyglądają ich pociski. Może są zminiaturyzowanymi bombami atomowymi:)

raczej wysokoenergetycznymi pociskami plazmatycznym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale tak patrząc, to jakby przybyli, byłoby niezłe zamieszanie. No bo tak słyszy się o tych kosmitach, aż tu nagle zwala się nam na głowę cała eskadra tych istot. Ja myślę, że to tak fajnie pożartować w filmach typu Marsjanie atakują, ale co by było, gdybyśmy naprawdę stanęli w obliczu obcej cywilizacji. A raczej warto się zastanowić nad ich reakcją. Może jeżeli są wystarczająco zaawansowani technicznie pomogliby nam uzyskiwać alternatywne źródła energii, pokazywali nowe technologie i opowiadali o galaktykach. A może uznaliby, że nie ma czasu się z nami zadawać i wybiliby, by osiedlić się u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa no tak. Ale wiesz, może skoro są dobrze rozwinięci technologicznie mieliby swoje roboty, które precyzją dogoniłyby człowieka, a stałyby się od nas silniejsze. No ale dla nich to może być obcy świat, więc trzeba jakiegoś przewodnika po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 02:49, reykan napisał:

Aaa no tak. Ale wiesz, może skoro są dobrze rozwinięci technologicznie mieliby swoje roboty,
które precyzją dogoniłyby człowieka, a stałyby się od nas silniejsze. No ale dla nich to może
być obcy świat, więc trzeba jakiegoś przewodnika po nim.

jesli by byli tak zaawansowani to uwazam ze przewodnik bylby im calkowcie zbedny;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 06:56, Son Goku SSJ5 napisał:

Moim zdaniem ufo na pewno istnieje to skąd te znaki?


moim zdaniem to najprawdopodobniej zjawisko pogodowe którego nie znamy znaki pojawiają się od dawna (pewnie efekt cieplarniany) po co ewentualni obcy mieli by czekać i czemu nie rozpoczeli działania już wcześniej? nawet jeśli tylko zbierają informacje o nas to ktoś kto wynalazł napęd nadprzestrzenny lub teleportację (bo raczej nie lecieli by np 200 tys lat z prędkością bliską światłu) :
a) zebrał by informacje znacznie szybciej
b) nawet gdyby nie dali by żadnego sygnału o sobie (po co niby im te znaki)

Życie w kosmosie może istnieć ale nie w formie inteligętnej na to niemalże nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kumplel twierdzi ze to bujda z tym UFO.Ale jak sie glebiej zastanowic-Kosmos to niekonczaca sie proznia Zawierajaca niezliczona ilosc planet i gwiazd.Jak sie chwile zastanowic to niemozliwe zeby tylko ziemia byla zamieszkana przez istoty rozumne.

Może kiedys sie ujawnia do tego czasu beda nas obserwowac i badac...a my ich wypatrywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 08:52, kamyk95 napisał:

Moim zdaniem UFO nie istnieje.


A ja myślę, że UFO istnieje. Nawet kilka razy widziałem takie coś!
No bo UFO to Niezidentyfikowany Obiekt Latający ;-P a ja na pewno kilka razy widziałem coś, co leciało, ale nie wiem co to było ;)

A co do obcych cywilizacji, to nie jestem przekonany. Niby wszechświat jest nieskończony i coś tam może być, ale raczej nie istoty/stwory myślące. Ziemia też nie jest mała, a jednak tylko ludzie mają takie coś jak rozum, inteligencję, "zdolność abstrakcyjnego myślenia" :D

Może w kosmosie są jakieś żyjątka, ale raczej nas nie zaatakują (mam taką cichą nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 08:52, kamyk95 napisał:

Moim zdaniem UFO nie istnieje. W pełni zgadzam się z Janolem, że to zjawisko pogodowe.

To już bardziej prawdopodobne, że ludzie to zrobili... Jest nawet taka grupa "Circle-makers", która zawodowo zajmuje się tworzeniem piktogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:44, Luke Shadow napisał:

To już bardziej prawdopodobne, że ludzie to zrobili... Jest nawet taka grupa "Circle-makers",
która zawodowo zajmuje się tworzeniem piktogramów.


Eh... To rolnicy muszą ich nie lubić! XD Raczej mało prawdopodobne żeby sprawdzała się ta teoria ze znakami jako punktami nawigacyjnymi... Poprostu ten układ jest zabardzo "mobilny"... Lepiej za punkty orientacyje wybierać jakieś gwiazdy albo mgławice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować