Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin podbija Anglię!

52 postów w tym temacie

sapkowski świetnie pisze ja go lubie, angolom tez sie pewnie spodoba z tym że okładka jest kiepska (ten niby almulet wygląda jak rozjechany ryj świni, pacyna wstrętna) no i ten podpis kurde: geralt is a hunter niby dobrze bo witcher brzmi raczej średnio ale myśle że jak juz ktoś to bedzie chciał czytać to bedzie wiedział kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Dzięki współpracy wydawnictwa SuperNOWA i brytyjskiego Orion Publishing Group Ltd., zachodni miłośnicy fantasy będą się mogli w końcu zapoznać z opowieściami o Wiedźminie! Już wkrótce na angielski rynek trafi zbiór opowiadań "Ostatnie życzenie".

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin podbija Anglię!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł wydania jest wart pochwały, ale czy Angole zdołają zrozumieć wyrafinowany humor Sapka albo czy uda się w miarę wiernie odtworzyć nazwy - choćby sam Wiedzmin... Hunter to jakoś nie brzmi dobrze. Mimo wszystko życzę anglojęzycznym przyjaciołom fantasy tyle radości z czytania Sapka ile ja sam doświadczyłem i nadal doświadczam....
PS. Lux Perpetua podobno juz w listopadzie...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że w książce przełumaczą wiedzmin na Witcher, jak gre którą montuje CDP. Hunter to było w odniesieniu do łowcy, nie bezposrendio do wiedzmina - oby :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po angielsku będzie tylko ten tom opowiadań, czy cała saga? Sam nie czytałem, nad czym bardzo ubolewam, jako fanfantasy ;). Trzeba będzie kiedyś nadrobić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna okładka, jak opowiadania wiedźmińskie są tak popularne to co dopiero będzie się działo jak wyjdzie gra The Witcher. Jak ta gra bedzie tak dobra jak ludzie mówią, to ..... sami pomyślcie, co się bedzie działo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 13:53, Dymolion napisał:

Dlaczego na okładce jest bóbr bez przednyich siekaczy ? :D


Ktoś po prostu mu je wybił :-) A okładka, prawie jak wiedźmin ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apostrof z "Poland''s" im zjadlo?

I coz to niby za podtytul "Geralt is a hunter"? To ma kogos przyciagnac? Trudno o bardziej nijakie zdanie na okładkę książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pysk wilka mi się wcale nie podoba:/ Sorry ale według mnie jakiś zmaszczony jest:D Ale wilczego nosa nic nie przebije:) Buehehe wilk wygląda jakby mu ktoś 2 przednie zęby wybił:D A i jeszcze ten nos mi przypomina szybującego ptaka:) Poza tym "Geralt is a hunter" to jakoś dziwnie brzmi:D Tyle dobrze, że treść książki jest wiele lepsza od okładki:D No i ciekawe jak przetłumaczyli niektóre zwroty po angielsku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować