Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minister obrony WB: Medal of Honor szokujący!

74 postów w tym temacie

To jest popieprzone... ja tam w becie MoH lubiłem grać talibem, bo mogłem strzelać do Amerykanów za ich "American Bullshit" (Na jednego Amerykanina przypada conajmniej 100 złych gości i tylko Amerykanin może ocalić świat, oraz każdy Amerykanin to jest ten "dobry"). Rzygać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawie się to ma do MW2 w którym robimy masakre cywilów... No ale przecież to "ruscy" cywile więc tylko ruscy mają prawo się burzyć... Strach pomyśleć co koleś by powiedział jakby mu pokazać Silent Huntera, gdzie rozwala się brytyjskie konwoje aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie ktoś powinien zrobić gre o jakiejś wojnie domowej w Wielkiej Brytanii - pewno by się nie czepiał, że wcielamy się w złych talibów tylko po obu stronach są zacni Brytyjczycy. Hmm a może gra o wydarzeniach w Irlandii z 30 stycznia 1972 pewnie by ich zadowoliła w końcu to źli Irole byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:53, Daelor napisał:

> Nie no co się dzieje w tej Ameryce?!

czytałeś w ogóle tego newsa?
"Minister obrony Wielkiej Brytanii... "


Chyba go nie zrozumiałeś... Chodziło mu o to że w Ameryce nie zabraniają gier, w której gra się np. Niemcami czy Rosjanami, z którymi też byli w konflikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załosne... Przez amerykanów czy brytyjczyków matki też straciły mężów i dzieci ale o tym oczywiście cicho sza. Równie dobrze można mówić: kto by chciał naśladować amerykańskich żołnierzy? Ble a ja i tak będe pykał talibem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wcześniejsze skandale wokół MoHa można było uznawać za darmową reklamę, o tyle nawoływanie do bojkotu przez Ministra WB to już... coś poważniejszego.

Ale ja pozostanę przy swoim - komu nie pasuje, ten nie kupuje. Dlatego ja sobie ten tytuł odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak było w przypadku CoD 4? Też tak mówili,że jakaś zdrada,złe tresci itp? Dziwne to troche,bo przecież ktoś normalny na umyśle nie przebierze się za taliba i nie będzie zabijał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:43, Laid_back napisał:

> Bzdury gada gość, ile gier jest w których wcielamy się w nazistów ha? dlaczego tego
tematu
> nienaruszył.

być może dlatego, że nie wie o nich - nie każdy gra i interesuje się tym :)
tu się odniósł do jednego przypadku o którym usłyszał


No tak, też prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować