Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Wczoraj skończyłem czytać czwartą część książki ze świata Diablo - Pajęczy Księżyc. Jest to wg mnie najsłabsza z części. Akcja rozwija się jakoś tak niemrawo... Choć trzeba przyznać, że jest dość mrocznego klimatu. Dużym atutem natomiast jest sporo nawiązań do gry i wykorzystanie w książce opisów czarów jakie są w Diabełku. Trzeba autorowi przyznać, że umiejętnie wykorzystał czary zarówno nekromanckie jak i czarodziejki. Ogólnie oceniam książkę na 4-. Nie jest bardzo źle, ale daleko jej do części pierwszej, czy choćby drugiej.

P.S. Czyta ktoś z Was w ogóle te książki?

20070111133607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:28, tosz napisał:

spotkałem się ostatni z takim zwrotem - przedmiot jest UNPERM
co to znaczy ?


Taki mały cytat: "Runa Ist Perm oznacza to ze zostala ona znaleziona przez nas co daje gwarancje ze nigdy nie zniknie."

Czyli UNPERM znaczy, że jest niewiadomego pochodzenia i może zniknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:06, Abi Dalzim napisał:

> spotkałem się ostatni z takim zwrotem - przedmiot jest UNPERM
> co to znaczy ?

Taki mały cytat: "Runa Ist Perm oznacza to ze zostala ona znaleziona przez nas co daje gwarancje
ze nigdy nie zniknie."

Czyli UNPERM znaczy, że jest niewiadomego pochodzenia i może zniknąć :)

to czy posiadając takie przedmioty blizard może zablokować nam konto na batlenecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:53, tosz napisał:

to czy posiadając takie przedmioty blizard może zablokować nam konto na batlenecie ?

Zablokować nie. Item po prostu może ci zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 13:36, Abi Dalzim napisał:

P.S. Czyta ktoś z Was w ogóle te książki?


Pożyczyłem od kumpla za czasów jak ciorałem w wersję 1.09. Była to część "Dziedzictwo Krwi" (czyli pierwsza, a może druga?). Przeczytałem 10 stron chyba i mi ją wziął, bo wyjeżdżał i chciał tam poczytać. Do książki miałem zwrócić, ale jakoś zachłysnąłem się Zapomnianymi Krainami i Diablo odeszło w niepamięć.
W sumie teraz mógłbym poczytać, może wydasz mi jakąś opinię, jak ja Tobie o "Wojnie Pajęczej Królowej"? Swoją drogą - przeczytałeś już wszystki 6 części? :)

Mam jeszcze pytania, co do samej gry. :)
1. Pisałeś mi "- zręczność - tylko tyle, żeby zawsze ze Świętą Tarczą był blok 75%" Czy chodzi Ci tutaj o "szansę na blok", czy coś pomyliłem, bo jak na razie (nie mam jeszcze Świętej Tarczy) mam tego bardzo mało. A tak to dodaje, jak radziłeś, energia zero, siła i zręczność po troszku i głównie walę w tą żywotność.
2. Tak po 30 lvl, to co będzie najważniejsze, a co najmniej ważne? Zapał, Fanatyzm czy Święta Tarcza? Bo jak sądzę dopiero po rozwinięciu tego na max, inwestować w poświęcenie (mam już parę pkt, bo inwestowałem nim dostałem zapał) i śmiałość na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 00:52, Vaxinar napisał:

W sumie teraz mógłbym poczytać, może wydasz mi jakąś opinię,

Książki niezłe, warto przeczytać. Może posłuże się szkolną skalą ocen (1-6) do poszczególnych części:
- Dziedzictwo Krwi 5
- Czarna Droga 4+
- Królestwo Ciecia 4
- Pajęczy Księżyc 4-

Ale w sumie ci, co nie grali w grę, raczej sobie mogą odpuścić, bo te książki są dla fanów ;) Nie ma tu za wiele odwołań do samej gry, ale mimo wszystko akcja dzieje się w świecie Diablo.

Dnia 14.01.2007 o 00:52, Vaxinar napisał:

jak ja Tobie o "Wojnie Pajęczej Królowej"? Swoją drogą - przeczytałeś już wszystki 6 części? :)

Przeczytałem, przeczytałem już dawno :)

Dnia 14.01.2007 o 00:52, Vaxinar napisał:

Czy chodzi Ci tutaj o "szansę na blok".

Tak

Dnia 14.01.2007 o 00:52, Vaxinar napisał:

2. Tak po 30 lvl, to co będzie najważniejsze, a co najmniej ważne? Zapał, Fanatyzm czy Święta
Tarcza?

Utrafiłeś we właściwą kolejność :)

Dnia 14.01.2007 o 00:52, Vaxinar napisał:

Bo jak sądzę dopiero po rozwinięciu tego na max, inwestować w poświęcenie (mam już
parę pkt, bo inwestowałem nim dostałem zapał) i śmiałość na końcu.

Też Ci się udało. Widzę, że już na tyle dobrze czujesz tę postać, że wiesz czego jej trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Diablo II. Gdy włączam grę to pokazuję mi się błąd (obrazek). Próbowałem uruchomić grę w dwóch trybach graficznych i nadal nie działa!!!! Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!

20070115174942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 18:39, Lucas01 napisał:

Witam. Pisałeś może do pomocy cdprojektu.


Problem na szczęście jest już rozwiązany!!!! Wystarczyło zmienić sterowniki do karty graficznej na najnowsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:38, Lucas01 napisał:

Witam. Działa wam bramka europejska??

już chyba od tygodnia mam problemy z batlenetem , nie mogę załozyć gry a jak mi się już uda to po kilkunastu minutach mnie wywala
oj czuję że bliz ma już chyba nas gdzieś bo nic z ty nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 09:59, Abi Dalzim napisał:

Wszystkim niezadowolonym z BN radzę przesiąść się na singla - większa frajda z grania i satysfakcja,
że samemu zrobiło się dobrą postać :)

na singlu są marne szanse na stworzenie dobrej postaci , a to dlatego że mało co się dobrego znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie sobie pograc singlowymi postaciami na otwartym Batte.Net :)) A na singlu jak przypalicie sobie kod /playersX wstawiając "8" to można na coś liczyć dobrego :) Na piekle, ewentualnie na Koszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 10:02, tosz napisał:

na singlu są marne szanse na stworzenie dobrej postaci , a to dlatego że mało co się dobrego znajduje

Dlatego w postać trzeba dobrze rozplanować i włożyć w to trochę własnej inwencji, a nie tak jak na BN: wszystkie chary od tego samego szablonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po długiej przerwie zainstalowałem Diablo II razem z dodakiem i mam pytanie. Czy ekwipunek się zwiększa wraz ze wzrostem poziomu, bo jest taki mały a pamiętam, ze jak grałem kiedys to był większy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema
Siadam dzisiaj przed kompem, chce odpalic b.net a tu: "Twoj klucz jest aktualnie uzywany przez *nazwa konta" a ze mialem wlasnie robic kumplowi taxa to mu pisze co i jak. On na to ze tez mial ostatnio taka wajche ale po 10 min wszystko wrocilo do normy. Ja czekam juz 3 h i nic. Jak macie jakies pomysly to z gory thx za pomoc. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:29, Misiek690 napisał:

Dzisiaj po długiej przerwie zainstalowałem Diablo II razem z dodakiem i mam pytanie. Czy ekwipunek
się zwiększa wraz ze wzrostem poziomu, bo jest taki mały a pamiętam, ze jak grałem kiedys to
był większy. :/

Czy się zwieksza?Raczej nie:) jak masz zwykłe Diablo to byś miał 2 razy mniejszy,ale jak nawet ten co masz + kostka Horadrimów to dla ciebie za mało to proponuje ściągnąc jakiegoś moda zwiększającego ekwipunek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować