Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

siema
mam oryginalna wersje d2 moj kumpel tez ma oryginala, chcemy pyknac na open b.net tylko ze ja nie moge wejsc na jego serwa a on na mojego
zeby byla jasnosc mamy wersje 1.11
w ogole mam problemy z wejsciem na jakiegokolwiek serwa

HELP ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
z góry przepraszam jeżeli pytanie i odpowiedzi na nie już było ale brak mi czasu żeby przejżeć całość tego forum.
Niedawno wróciłem do gry w diablo i kumpel powiedział mi że jest nowy patch 1.11 kiedy gozainstalowałem gra odmówiła posłuszeństwa. Wogule nie chce się uruchomić i wyświetla coś w stylu: "unhandle exeption aces_violatin (c potem kika zer5)" sory za pisownię ale z angielskim jestem raczej na bakier. Przejżałem plik pomocy znalazłem ten błąd i zastosowałem się do instrukcji: uninstal; scandisc, derfrag i ponowna instalka i znowu to samo.... czy ktoś wie jak to obejść/naprawić? na pachu 1.9 gra działa normalnie i w miarę płynnie jedyne co mnie wkuża to dziwny komunikat o niezgodności plików który kończył każdą instalkę (wczoraj zrobiłem tak około 5) dodatku, podejżewam że totam może kryć się błąd ale sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:41, patrycjusz23 napisał:

> Man a ja znowu nie mogę się połączyc z Europą, nawet zaklikując ją na smierc ;/ :d

No cóż, nie pomogło ustawienie firewalla od nowa na tworzenie zasad i monitorowanie ruchu sieci,
nie pomogło skanowanie przeciw trojanom, nie pomogło reinstalowanie Diablo 2. Bramka europejska
nadal nie chce ruszyć. Posiadam oryginalną kopię diablo i chciałbym sobie pohasać na najbliższym
serwerze a nie na US West. Czy nie mógłby ktoś z CD-Project oficjalnie zbadać sprawy i usatalić,
co właściwie się dzieje? Może to nie jest w żaden sposób związane z naszym sprzętem lub oprogramowaniem
na nim zainstalowanym ale z faktem, że na serwerze Blizzard szykuje się do wykoszenia kolejnych
kluczy?

Dodam, że na swoje konto na europie dostałem się z komputera kolegi, który także ma oryginalną
kopię Diabełka. Wszystko śmiga, jednakże z domu nadal nie mogę wejść. Stąd moje przypuszczenia
blokowania po stronie serwera np: ip klienta + konto klienta. Oczywiscie, nie używałem żadnych
programów modyfikujących grę (full legit player).

Na pewno wielu graczy odetchnęło by z ulgą, gdyby sytuacja się wyjaśniła. Na razie post na
forum, nie wiem, czy jest ono przeglądane przez kogoś z "wewnątrz" CD-Project - mogę mieć nadzieję,
że problem jest błahy i można go latwo wyeliminować.

PS: to tak podsumowaniem coraz częściej pojawiających się informacji o powtarzającym się komunikacie
"modemowym" podczas problemów z połaczeniem do battle.net.

PS2: ktoś jakiś czas temu wspominał, że miał ten problem i wyeliminował go poprzez zmianę ustawień
firewalla i antyvira - jeżeli ktoś taki czyta ten post mógłby opowiedzieć, co takiego dokładnie
zrobił i jakich programów używa?


Mam dokładnie to samo od trzech dni - moge połączyc się z Azją, US ale na europe niestety nie. Na różnych forach znalazłem więcej osób z tym problemem więc to nie jest wina kompa czy oprogramowania. NIE UŻYWAM MAPHACKA i podobnych wynalzaków, gra oczywiście legal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:14, Abi Dalzim napisał:

A czy gra jest oryginalna czy pirat?


naturalnie że orginał - juz parenaście miesięcy biegałem na BN. Żadnego maphacka itp. Więcej osób w tym czasie spotkało się z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob mozna sie poruszac w miejscu stojac w miescie? Wyglada to tak jakby sie chcialo czar rzucic - ale w miescie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:11, XardasiK napisał:

W jaki sposob mozna sie poruszac w miejscu stojac w miescie? Wyglada to tak jakby sie chcialo
czar rzucic - ale w miescie xD

Z tego co pamiętam, to trzeba trzymaść Shift i kręciś myszką dookoła postaci. Ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:27, Abi Dalzim napisał:

Z tego co pamiętam, to trzeba trzymaść Shift i kręciś myszką dookoła postaci. Ale mogę się
mylić :)


Dzieki za odp. ale nie dokladnie o to mi chodzilo. :P
Barb np. podnosi rece do gory (tak jakby chcial bo rzucic ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:30, XardasiK napisał:

Barb np. podnosi rece do gory (tak jakby chcial bo rzucic ^^)

Czyżby lag? Normalnie nie można tak robić. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:34, VBone napisał:

> Barb np. podnosi rece do gory (tak jakby chcial bo rzucic ^^)
Czyżby lag? Normalnie nie można tak robić. :<


Nikt mi nie wierzy :( Widzialem jak barb stal w miescie, i ruszal lapkami, a kolo niego sorka i robila to samo ;/
Szkoda, ze nie zapytalem jak tak zrobic :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:44, XardasiK napisał:

Nikt mi nie wierzy :(

Nie o to chodzi :) Po prostu ja czegoś takiego nigdy nie widziałem i nie wiedziałem o co Ci chodzi.

Dnia 12.08.2006 o 17:44, XardasiK napisał:

Widzialem jak barb stal w miescie, i ruszal lapkami, a kolo niego sorka i robila to samo ;/

Różne cuda sie widzi na BN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 17:44, XardasiK napisał:

Widzialem jak barb stal w miescie, i ruszal lapkami, a kolo niego sorka i robila to samo ;/


Ja tez nie spotkalem sie z czyms takim. Moze uzywali jakiegos czaru/zdolnosci ktory mozna rzucic w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!!! Mam pytanko, poradzcie mi czy jest sens grac na helu, barbem na 75 levelu, czy mu dorobic pare poziomow. Na koszmarze jest juz trudno i czasem ma tendencje do zdychania gdy go zaczaruja. Obawiam sie ze gra na wyzszym poziomie jeszcze jedynie bedzie prowadzic do frustracji... Mam dobre przedmioty, zycia z rozkazami ponad 1600 a pomimo tego zdycha.... Mam na mysli oczywiscie singla. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 13:12, Carroarmato napisał:

witam!!! Mam pytanko, poradzcie mi czy jest sens grac na helu, barbem na 75 levelu, czy mu
dorobic pare poziomow. Na koszmarze jest juz trudno i czasem ma tendencje do zdychania gdy
go zaczaruja. Obawiam sie ze gra na wyzszym poziomie jeszcze jedynie bedzie prowadzic do frustracji...
Mam dobre przedmioty, zycia z rozkazami ponad 1600 a pomimo tego zdycha.... Mam na mysli oczywiscie
singla. pozdrawiam.


Wiem dobrze co to znaczy. Grałem czarodziejką z umiejętnościami tylko na zimno a tu na hellu potwór ma: niewrażliwość na zimno. Najlepiej zrób tak jak ja i prezmyśl co twój barb ma złego (popatrz najlepiej na umiejętności) i powiedz sobie co jest źle.

P.S
Nie martw się ja też wtedy byłem przygnębiony, ale teraz kilka błyskawic i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować