Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 18:10, boduczek napisał:

> Dzisiaj po długiej przerwie zainstalowałem Diablo II razem z dodakiem i mam pytanie. Czy
ekwipunek
> się zwiększa wraz ze wzrostem poziomu, bo jest taki mały a pamiętam, ze jak grałem kiedys
to
> był większy. :/
Czy się zwieksza?Raczej nie:) jak masz zwykłe Diablo to byś miał 2 razy mniejszy,ale jak nawet
ten co masz + kostka Horadrimów to dla ciebie za mało to proponuje ściągnąc jakiegoś moda zwiększającego
ekwipunek;)

Ekwipunek ma wymiar 4x10 kratek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 18:22, Misiek690 napisał:

Ekwipunek ma wymiar 4x10 kratek.

Oj ja już nie pamiętam ile ma dokładnie,a dzisiaj juz mi się nie chce sprawdzać,ale obiecuje ze jutro zajże do ,,Diabełka'''' i powiem Ci ile ja mam kratek,ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:43, boduczek napisał:


> Ekwipunek ma wymiar 4x10 kratek.
Oj ja już nie pamiętam ile ma dokładnie,a dzisiaj juz mi się nie chce sprawdzać,ale obiecuje
ze jutro zajże do ,,Diabełka'''' i powiem Ci ile ja mam kratek,ok??

Kolega wyżej dobrze mówi, 4x10.

20070117191503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 19:17, Hitmanu napisał:

Mam małe pytanie- czy da się spolszczyć Diablo 2 LoD ale w wersji 0.7 ?

Tak - kupując oryginalną, polską wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:29, Misiek690 napisał:

Dzisiaj po długiej przerwie zainstalowałem Diablo II razem z dodakiem i mam pytanie. Czy ekwipunek
się zwiększa wraz ze wzrostem poziomu, bo jest taki mały a pamiętam, ze jak grałem kiedys to
był większy. :/


Hmm z tego co pamiętam to ekwipunek zawsze miał pojemnośc 4 x 10, jedynie skrytka zwiekszała swoją obietoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki problem, ze obecnie nie mogę zalogować się do Battle.netu (trwa łączenie z najszybszym serwerem i tak to się juz kończy) ? Czy ktoś mogłby to teraz sprawdzić ? Bo nie jestem pewien, czy to coś u mnie czy może u nich. Chociaz , jak widać , moje połączenie działa na tyle dobrze, ze mogę tu coś napisać ;-)
Z góry thx ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:57, Misiek690 napisał:

Ostatnio grałem w Sacred Plus i Dungeon Siege, więc wielkość ekwipunku w Diablo II wydaje mi
się mikroskopijna. :)


Z tego co pamiętam następny patch ma zwiększyć pojemność skrzynki i plecaka :) Ale powiem, bo też gram w wiele innych gier RPG, również w te wymienione przez Ciebie i to prawda co mówisz, jednak w przypadku Diablo jestem jakoś przyzwyczajony i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 14:50, Lucas01 napisał:

Wita. Nie tylko ty masz problemy z połączeniem z battle.net


Racja juz wszystko działa, więc to chyba faktycznie było coś u mnie ;-). Thx anyway ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 16:52, Dann napisał:

> Wita. Nie tylko ty masz problemy z połączeniem z battle.net

Racja juz wszystko działa, więc to chyba faktycznie było coś u mnie ;-). Thx anyway ;-)

Nie tylko u Ciebie, bo ja też wczoraj nie mogłem zagrać na battle.net a dzisiaj bezproblemowo się połączyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 16:41, Modest-Vermin napisał:

> Ostatnio grałem w Sacred Plus i Dungeon Siege, więc wielkość ekwipunku w Diablo II wydaje
mi
> się mikroskopijna. :)

Z tego co pamiętam następny patch ma zwiększyć pojemność skrzynki i plecaka :) Ale powiem,
bo też gram w wiele innych gier RPG, również w te wymienione przez Ciebie i to prawda co mówisz,
jednak w przypadku Diablo jestem jakoś przyzwyczajony i nie narzekam :)

A kiedy wyjdzie ten patch ? Swoją drogą to Diablo II jest naprawdę wielką grą, skoro Blizzardowi chce się wydawać patche prawoe 7 lat od wydania tej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę. :-) Czy istnieją na tym forum ludzie, którzy :

A) grają w Diablo 2 na close battle.net.
C) mają postać zdolną radzić sobie na hellu ;-)
C) są uczciwi ... to jest najważniejsze :-P

Jeśli tak, to prosiłbym o kontakt, gdyż gram od całkiem niedawna i okazuje się, ze zostałem sam jak palec :-P (znajomi albo przeszli na WoWa, na którego mnie ATM nie stać :-//, albo po prostu sami nie grają juz od dawna).
Poszukuję kogoś, kto pomógłby mi zrobić kuźnię na hellu oraz od czasu do czasu przerzucić kilka itemów :-) ... tylko tyle, ale dla zaczynającego prawie od zera, samemu jest to raczej trochę trudne.
W miarę możliwości będę w stanie odwdzięczyć się tym samym, bo sam posiadam dość dobrą postać na hell (oczywiście bez Enigmy i takich tam , ale do IV aktu to zaden problem ;-P. .. oczywiście, o ile będę online ;-).
Z góry dzięki za odpowiedź :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:03, Misiek690 napisał:

A kiedy wyjdzie ten patch ? Swoją drogą to Diablo II jest naprawdę wielką grą, skoro Blizzardowi
chce się wydawać patche prawoe 7 lat od wydania tej gry. :)


A nie wiem, nikt nie wie, no może oprócz ludzi z Blizzard :) Miejmy nadzieję że niedługo bo mi się nudzi bez D2 a nie mam ochoty teraz rozpoczynać znowu bo to wydaje się bezsensowne ;) Bo Diablo 2 LoD to gra przede wszystkim sieciowa, na serwerach BN nie ma żadnej filozofii, tu się wszyscy siekają, to najlepszy hack n'' slash :) Uproszczony ale dzięki temu intuicujny i przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:20, Dann napisał:

Mam ogromną prośbę. :-) Czy istnieją na tym forum ludzie, którzy :

A) grają w Diablo 2 na close battle.net.
C) mają postać zdolną radzić sobie na hellu ;-)
C) są uczciwi ... to jest najważniejsze :-P


ja gram w d2 na close bn tyle że gram nie na europie :P

a na Close bn jest dużo takich osób co sobie radzą na hellu a co do uczciwości to tak raczej nie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 14:22, XDudix napisał:

ja gram w d2 na close bn tyle że gram nie na europie :P

a na Close bn jest dużo takich osób co sobie radzą na hellu a co do uczciwości to tak raczej
nie bardzo :(


No właśnie ... a niby człowiek nie wymaga zbyt dużo. Przeciez nie napisałem nigdzie "Need free items" :-I
Ja po prostu szukam pomocy przy grze na hellu i ewentualnie przerzucaniu itemów from time to time. Thats all.
Ale widać, ze nawet o to za trudno w dzisiejszych czasach :-/

BTW, dlaczego nie grasz "na europie" ? Jeśli można wiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:20, Dann napisał:

Mam ogromną prośbę. :-) Czy istnieją na tym forum ludzie, którzy :

A) grają w Diablo 2 na close battle.net.
C) mają postać zdolną radzić sobie na hellu ;-)
C) są uczciwi ... to jest najważniejsze :-P


Ja juz nie grywam tak często jak kiedyś ale jeśli będe na BN to chętnie pomoge. Moje ACC: alien1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie gram na Europie? szczerze to sam nie wiem... przypadło mi do gustu UseAst i tam gram.
Chociaż od tygodnia nie gram bo jak chciałem przeżucić itemki to mi wszystkie ukradł koleś który myślałem że można mu zaufać i był kolegą... zbierałem je z pół roku jak nie mniej i wszystko owalił :( od tamtej pory raczej nie gram w diablo. Ale ja jestem uczciwy, nigdy bym tak koledze nie zrobił i nie zrobiłem tak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować