Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 14:53, jadam napisał:

Nie chce Ci się grać na BattleNet bo nie masz manatków i jest trudno czy już Ci się znudziło?
Czy masz konto na BN closed - postacie rankingowe?


Jeśli chodzi o postacie to mam jedną, tą samą postacią przecież mogę grać też na necie. Miałem sporo postaci ale jak wspomniałem zazwyczaj dochodziłem nimi do 30-stki.No tak w tej chwili mam tylko jedną i słabą, czekam na jakąś inspirację czy wenę - jak to tam się nazywa. Raz też grałem na kodach przez jakiś czas, no tak 99 - to max - szkoda.

PS. Jak byłem na internecie to nie chciałem zmarnować czasu i grałem tak długo jak się dało, i póżniej całe pole było w moich uszach - ale ubaw, mówię wam. Ale kiedyś pokażę tym cwaniaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:26, Graszczur napisał:

A ja nadal nie mogę się połączyć z Battle.net... Przecież ja też chciałbym pograć w multi.
Najdziwniejsze jest to, że tuż po instalacji Battle.net działał mi bezproblemowo. Pomocy!


Od ilu dni masz takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:26, Graszczur napisał:

A ja nadal nie mogę się połączyć z Battle.net... Przecież ja też chciałbym pograć w multi.
Najdziwniejsze jest to, że tuż po instalacji Battle.net działał mi bezproblemowo. Pomocy!


Chyba znam twój problem, jesli się nie myle to to samo miałem ze Star Craftem. Chodzi o to, że musisz się zarejestrować na stronę tej firmy, która robi te gierki, czyli BLIZZARD. Jest jeszcze jeden problem - ta informacja o rejestracji pokazuje się przy instalacji lub po, można też tej rejestracji poszukać na dysku gry. Jeśli jej nie będzie to musisz poszukać na innej płycie zgrą firmy Blizzard - jest taka sama!

Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:18, PapTrevor napisał:

Jeśli chodzi o postacie to mam jedną, tą samą postacią przecież mogę grać też na necie. Miałem
sporo postaci ale jak wspomniałem zazwyczaj dochodziłem nimi do 30-stki.No tak w tej chwili
mam tylko jedną i słabą, czekam na jakąś inspirację czy wenę - jak to tam się nazywa. Raz też
grałem na kodach przez jakiś czas, no tak 99 - to max - szkoda.

PS. Jak byłem na internecie to nie chciałem zmarnować czasu i grałem tak długo jak się dało,
i póżniej całe pole było w moich uszach - ale ubaw, mówię wam. Ale kiedyś pokażę tym cwaniaczkom.



To, że zagrałeś sobie raz na kodach lub to, że grasz na singlu i otwartym necie nie jest niczym strasznym. Dziwi mnie jednak brak zacięcia do tej gry. Potężne postacie stają się dopiero po 30-tce, jak się rozwinie najważniejsze skille.
A gra na BN to nie koniecznie bawienie się w duele nierozwiniętą postacią. Porównałbym to do wystawienia w jednej klasie walk przedszkolaka i gimnazjalisty(licealisty).
Jeśli masz dostęp do neta zapraszam na BN (postać rankingowa), chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:26, XardasiK napisał:

Od ilu dni masz takie cos?

Praktycznie od równego miesiąca. Tuż po instalacji Battle.net działał, a teraz już nie

PapTrevor
Diablo 2 jest na 4 płytach CD (włącznie z dodatkiem). Na której mam poszukać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:58, Graszczur napisał:

> Od ilu dni masz takie cos?
Praktycznie od równego miesiąca. Tuż po instalacji Battle.net działał, a teraz już nie


To może byc IP ban (na miesiac), jesli nie zniknie po rownym miesiacu, to zaczalbym sie martwic :P

btw, probowales polaczyc sie przez proxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:12, XardasiK napisał:

To może byc IP ban (na miesiac), jesli nie zniknie po rownym miesiacu, to zaczalbym sie martwic

Ale za co? Na Battle.Necie grałem bardzo mało, więc nie zdążyłem "nabroić"

Dnia 21.04.2007 o 15:12, XardasiK napisał:

btw, probowales polaczyc sie przez proxy?

Nie. Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 13:55, jadam napisał:

To, że zagrałeś sobie raz na kodach lub to, że grasz na singlu i otwartym necie nie jest niczym
strasznym. Dziwi mnie jednak brak zacięcia do tej gry. Potężne postacie stają się dopiero po
30-tce, jak się rozwinie najważniejsze skille.
A gra na BN to nie koniecznie bawienie się w duele nierozwiniętą postacią. Porównałbym to do
wystawienia w jednej klasie walk przedszkolaka i gimnazjalisty(licealisty).
Jeśli masz dostęp do neta zapraszam na BN (postać rankingowa), chętnie pomogę.


Dzięki za pomoc, jak będę grał na serio w DII LoD to wpadnę na BN, ale najpierw muszę porozwijać postać lub parę postaci. Grę na serio rozumiem tutaj jako całkowite poświęcenie się tej grze, z przykrością ztwierdzam, że nie stawiam na pierwszym miejscu DiabloII, chociaż cały czas przygotowuje sie do osięgnięcia jakiegoś godnego levelu.

PS. stwierdzam fakt, że jak grałem na kolejnym poziomie, czyli chyba koszmarze (2) to było to dla mnie samobójstwo. Chyba za bardzo się spieszyłem i sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 13:58, Graszczur napisał:

PapTrevor
Diablo 2 jest na 4 płytach CD (włącznie z dodatkiem). Na której mam poszukać? :)


To jest na głównym menu , które się pokazuje przy załadowaniu płyty lub masz komunikat przy instalacji, który mniej więcej brzmi tak - czy chcesz zainstalować opcje do gry na Battle Net. Jeśli tego nie znajdziesz to to samo jest przy instalcji Star Crafta, przecież to ta sama firma, pewnie przy War Crafcie też. Możliwe, że Xardasik też ma racje.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:19, Reaper01 napisał:

Witam . Mam pytanko jest jakis patch albo mod do D2 LoD ktory zwieksza rozdzielczosc wieksza
niz 800x 600 ?
Z gory dzieki.

Nie ma. Sam chciałbym wiedzieć, dlaczego. Blizzard jest chyba teraz zajęty WoW-em i nie ma czasu na Diablo. A też bym chciał wyższą rozdzielczość

PapTrevor
Mam zainstalowaną pełną instalację. Razem z Battle.netem. Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 15:39, Silveren napisał:

Dlaczego w kostce horadrimów nie mogę zmieszać pięciu topazów o takich samych statystykach?


Bo wsadzasz za dużo. Niemożna zmieszać pięciu kamieni - można jedynie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:47, xDeuSx napisał:

> Dlaczego w kostce horadrimów nie mogę zmieszać pięciu topazów o takich samych statystykach?


Bo wsadzasz za dużo. Niemożna zmieszać pięciu kamieni - można jedynie trzy.


A ten dziadek (zapomniałem imienia) mówi że mogę wsadzić pięć klejnotów żeby uzyskać jeden. Czy nie chodzi mu o te klejnoty które są oprawione takim złotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:45, hito_kun napisał:

To co on gada jest nieaktualne bo w późniejszych patchach zmieniono receptury.


Kurczę, przed chwilą zmieszałem różdżkę z 3 klejnotami potem znowu to samo i zniszczyła mi się tzn. Dodaje takie premie których nie chcę. Czy tak samo jest ze słowami runicznymi? Zastępują aktualną moc np. różdżki i wsadzają własną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 16:41, Graszczur napisał:

Mam zainstalowaną pełną instalację. Razem z Battle.netem. Co masz na myśli?


To powinno ci wszystko działać, ale jesteś zarejestrowany? Co znaczy, że Blizzars zajmujw się WOW - em, czy to jakaś najnowsza gra?
Jeśli nie jesteś zarejestrowany na Battle necie to musisz to szybko zrobić , żeby szybko zagrać, jeśli masz zainstalowany Battle Net to trzeba z nim coś teraz zrobić, słownik do J. Angielskiego powinien ci pomóc. Jak ja pamiętam to ja musiałem wejść na oryginalną stronę Blizzarda i tam podać swoje wszystkie dane. Faktem jest, że podałem tylko swój email prawdziwy, bo mi się nie chciało wypełniać , to nic złego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:22, PapTrevor napisał:

Jak ja pamiętam to ja musiałem wejść na oryginalną stronę Blizzarda i tam
podać swoje wszystkie dane. Faktem jest, że podałem tylko swój email prawdziwy, bo mi się nie
chciało wypełniać , to nic złego;)


Gdzie dokladnie jest ta "rejestracja" ? Moglbys podac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2007 o 08:35, XardasiK napisał:

Gdzie dokladnie jest ta "rejestracja" ? Moglbys podac linka?


Jak ja chciałem grać na internecie to przy instalacji potwierdziłem tylko chęć zainstalowania opcji na net, póżniej wszystko trwało automatycznie. Nie wiem czy jak będziesz samodzielnie działał to ci to wszystko wyjdzie, ale możesz spróbować, np:
www.blizzard.com - online registration - tutaj ja się zarejestrowałem i już mogłem grać na BN, jest też to fajna strona dla fanów fantastyki i Sinse fiction - są tam setki fajnych prac ludzi z całego świata.

PS: Jak tam się rejestrowałem to chodziło mi wtedy o Star Crafta, ale wcześniej nie mogłem grać na BN w Diablo a po zarejestrowaniu mogłem grać w obie gry. Więc widzisz , że jest to ta sama firma i możesz się zarejestrować tylko raz.

PS. kiedyś też od razu mi się zarejestrował BN, ale póżniej tak jak widzisz, musiałem wchodzić na stronę i wypełniać wpis swoimi danymi, może to przez jakis wirus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować