Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2007 o 21:52, shadowjak napisał:

Uważam że diablo 2 lod jest ok! a ten dodatek mroczna droga jest ukoronowaniem diablo 2 , a
pozostałe części diablo 3 i diablo 4 są ekstra


Troszkę chyba pomieszałeś, bo LoD to właśnie jest dodatek do Diablo 2,czyli gry. Natomiast pozostałe pozycje, o których mówisz to książki.
Niemniej jednak zgodzę się, że gra jest ponadczasowa a książki stanowią ciekawe rozwinięcie fabuły dla fanów tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 23:39, Modest-Vermin napisał:

Witam wszystkich w gramowo-oficjalnym wątku na temat gry Diablo 2: Pan Zniszczenia!


Wielu z Was jest stałymi bywalcami tego tematu, nasze grono jednak się ciągle zwiększa. Nasza
kochana gra wciąż znajduje się wśród najlepiej sprzedających się gier. Jest to temat ogólny
i większość z problemami jest odsyłana tutaj więc chciałbym aby w tym temacie można było znaleźć
wszelkie potrzebne informacje.

Oficjalnym polskim serwisem gry jest KARCZMA DIABLO II - http://diablo2.gram.pl

To w niej znajdziecie kompendium wiedzy, jeśli czegoś brakuje to napisz o tym, a postaramy
się uzupełnić zapasy. Szukasz artykułów, recenzji, strategii, najnowszych informacji z pierwszej
ręki, bogatego zbioru plików, screenshotów, wejdź do Karczmy.

Adres do redakcji - redakcja@diablo2.gram.pl

troche trzeba rozkrecic impreze na karczmie, malo userow jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:21, tosz napisał:

tworzę Pal - Hammera
w jakie skile i ile dawać - nie na duele


KOncentracja i blogosławiony mlot (podtawa :D) do tego synergie czyli: blogoslawiona celność, vigor no i oczywiście święta tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:34, Alien1981 napisał:

> tworzę Pal - Hammera
> w jakie skile i ile dawać - nie na duele

KOncentracja i blogosławiony mlot (podtawa :D) do tego synergie czyli: blogoslawiona celność,
vigor no i oczywiście święta tarcza.

chodzi mi ile w siłę , zręczność , życie i energię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 11:59, tosz napisał:

chodzi mi ile w siłę , zręczność , życie i energię ?


To zalezy czy masz juz przedmioty w które chesz ubrac postac. Ja swoim hammerem w sile i w energie nie dalem NIC, Dex pod blok (ze świętą tarczą) a pozostałe punktu w vita. Jeśli grasz na single to sprawa się troche komplikuje bo nigdy nie wiadomo co się znajdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 12:20, Alien1981 napisał:


> chodzi mi ile w siłę , zręczność , życie i energię ?

To zalezy czy masz juz przedmioty w które chesz ubrac postac. Ja swoim hammerem w sile i w
energie nie dalem NIC, Dex pod blok (ze świętą tarczą) a pozostałe punktu w vita. Jeśli grasz
na single to sprawa się troche komplikuje bo nigdy nie wiadomo co się znajdzie :p

tow zreczność pod Zakarum ile najlepiej dać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:09, tosz napisał:

tow zreczność pod Zakarum ile najlepiej dać ?


Tyle, zeby miec 75% bloku ze swieta tarcza ... nie mozna okreslic ile dokladnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 15:09, tosz napisał:

tow zreczność pod Zakarum ile najlepiej dać ?


Taj jak napisał XardasiK trudno to określić. Mój Hammer ma 93lev i przy dex132 mam max blok. W trakcie rozwoju musisz po prostu zwracać uwage jaki masz blok i tyle. Jeśli masz torch 20/xx, Anni 20/xx/x i będziesz nosił Ravena (20dex) Mare (5dex) Shako (2dex) możesz mniej więcej obliczyć ile musisz dać punktów w zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam new char mam takie pytanie - ile jest wart pelen set sigona? Chciałbym też dowiedzieć się ile są warte poszczególe elementy zestawu.(zwłaszcza tarcza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 14:36, Abomek napisał:

Jako, że mam new char mam takie pytanie - ile jest wart pelen set sigona? Chciałbym też dowiedzieć
się ile są warte poszczególe elementy zestawu.(zwłaszcza tarcza)

Sigona za darmo czasem ktoś da, a jak chce coś za to to po prostu szuka głupiego co kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 15:48, Abomek napisał:

Zależy za ile... Szukam oferty na 8pgms za caly set. Może ktos z forumowiczów byłby zainteresowany?


Ja mogę sprzedać zestaw Sigona za 8 pgmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tak, więc mój nick w diablo jest taki jak na forum, a u ciebie? podaj nazwę gry i do nie haslo oraz natychmiast ją stwórz. Przybęde tak szybko jak tylko sie da. Tzn, po odpowiedzi na mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy
proszę spróbować zalogować się kiedy indziej"

Co to znaczy? To ban? Nie dupowałem żadnych przedmiotów, ani nie korzystałem z hacków. Jest tutaj ban za posiadanie więcej niż jedno konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:36, Abomek napisał:

"na pewien czas ograniczono ci dostęp do tej krainy
proszę spróbować zalogować się kiedy indziej"

Co to znaczy? To ban? Nie dupowałem żadnych przedmiotów, ani nie korzystałem z hacków. Jest
tutaj ban za posiadanie więcej niż jedno konto?


Najprawdopodobniej dołączałeś do wielu gier w krótkim czasie . Na przykald chodzac tylko na pindla , robi sie gre , wskakujesz do pindla, rozwalasz go i koniec, nastepna gra. Mnie cos takiego zajmuje moze 30 sekund, wiec tworzenie wielu gier ktore trawja bardzo krotku skutkuje takim komunikatem . Wiec nie martw, sie sporoboj za godzine moze dwie, i juz powinno byc w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aach, czyli to coś takiego. Rzeczywiście skakałem między grami dość szybko.

Tak BTW, mam kilka pytań:
Co daje telekineza do ES?
Oraz do ilu pakować w ES?(ew. ile w telekineze gdy cos dobrego daje do ES)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 21:52, Abomek napisał:

Co daje telekineza do ES?


Z tego co pamiętam to to zmniejsza ilość many jaką pochłania es podczas trafienia przez przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować