Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Panowie, po resecie będzie pięknie, zero hacków, bugi usunięte, każdy zaczyna od nowa. Będzie się można jakoś przebić. To jest właśnie największa satysfakcja gdzie z kumplami nawalacie od 1 levelu żeby zajść jak najwyżej, bez itemów, bez cheatów, jest trudno ale to jest prawdziwy smak gry. Naprawdę polecam grę od pierwszych chwil nowego sezonu, zebrać kumpli i do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zainstalowałeś tylko podstawową wersję gry Diablo II, to bardzo możliwe, że pomoże ci ten oto sposób. Otóż utwórz skrót do pliku Diablo II.exe w taki sposób, jaki zaprezentowałem na ilustracji. A jeżeli to nie pomoże, to chyba Bóg tylko jeden wie co z tym zrobić... ;-)

20070622105304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 10:16, Modest-Vermin napisał:

Panowie, po resecie będzie pięknie, zero hacków, bugi usunięte, każdy zaczyna od nowa. Będzie
się można jakoś przebić. To jest właśnie największa satysfakcja gdzie z kumplami nawalacie
od 1 levelu żeby zajść jak najwyżej, bez itemów, bez cheatów, jest trudno ale to jest prawdziwy
smak gry. Naprawdę polecam grę od pierwszych chwil nowego sezonu, zebrać kumpli i do boju.


Jeżeli rzeczywiście nie będzie hacków ani bugów to może być bosko! Ale jeżeli chodżby jeden cheat się pojawi, to już po zabawie, ja coś o tym wiem, niestety... :(
Sądzę że gra może być szybciutko zrypana, bo na chatach jest wiele botów reklamujących różne pierdoły za kilka dolarów. Chodźby cos takiego że płaci się 29,99$ i dostaje się postać ze skrytką pełną zodów, czy coś takiego że zmodyfikuje perfidnie postać na 99 lvl, też za niewielką zapłatą.

Niech Bóg Cię blogosławi jeśli prawde mówisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem techniczny i nie wiem jak go rozwiazac.
Kiedy wlanczam gre (D2 bez dodatku) czekam sobie chwile az uruchomi sie czarny obraz potem czekam z 5 min az poleca filmiki z blizzarda i BioWare potem daje na swoja stworzona postac i czekam kolejne okolo 10 min az sie zaladuje gra. Co z tym mozna zrobic.

Wszystkie wymagania sprzetowe mam ponad min gry.
Mam Directa 9, i sterowniki do grafiki chyba najnowsze z wp sobie sciagnolem (karta GeForce 2 64mb MXX 400)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 10:53, LordYoghurt napisał:

Jeżeli zainstalowałeś tylko podstawową wersję gry Diablo II, to bardzo możliwe, /.../

Z rozpaczy rano zastosowałem jeszcze jeden sposób: odinstalowałem gre przy pomocy dezinstalatora gry, zainstarowałem ponownie podstawową wersję, reset, instalacja Expansion set, reset i poszło. Już raz sprawdziłem, że kiedy instaluje sie ponownie, niemal na zainstalowaną grą (bo dezinstalator odinstalowuje tylko same informacje o plikach i oznacza miejsce, gdzie są, jako wolne) to drugi raz może się udać. I udało się, dzisiaj sobie pograłem starą postacia, tylko wydawało mi się, że mój paladyn miał 85 poziom a ma tylko 82. Chyba tuż przed zaprzestaniem grania w Diablo zginąłem i mi doświadczenie spadło...Ale sejwa na dyskietce zrobiłem ;-D. No i rano pograłem, nie wiem nawet jak czas zleciał.
Dziękuję za zainteresowanie i pomoc ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mówicie że kiedy będzie reset? bo w diablo gram już od dawna, ale zawsze na singlu jakoś do neta mnie nie ciągneło. ale skoro mówicie, że po resecie na BN jest tak fajnie to może się skusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:39, pizmak666 napisał:

a mówicie że kiedy będzie reset? bo w diablo gram już od dawna, ale zawsze na singlu jakoś
do neta mnie nie ciągneło. ale skoro mówicie, że po resecie na BN jest tak fajnie to może się skusze...


W tą niedzielę, czyli 25 czerwca. Dokładnych godzin jeszcze nie wiadomo, ale downtime serwerów ma trwać 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:47, Klimos napisał:

W tą niedzielę, czyli 25 czerwca. Dokładnych godzin jeszcze nie wiadomo, ale downtime serwerów
ma trwać 4 godziny.


no to fajnie. akurat wakacje będą to i czas będzie żeby pograć pożąnie ; ) a i jak zaraz nowy komp przyjdzie to już w ogóle radocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:52, pizmak666 napisał:

no to fajnie. akurat wakacje będą to i czas będzie żeby pograć pożąnie ; )
a i jak zaraz nowy komp przyjdzie to już w ogóle radocha!


Diablo II aż takiego nowego kompa nie wymaga, żeby działało ;)
Spokojnie go pewnie na starym zdołasz odpalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 13:54, Klimos napisał:

Diablo II aż takiego nowego kompa nie wymaga, żeby działało ;)
Spokojnie go pewnie na starym zdołasz odpalić :P


wiem, ale stary już tak zamula, że net nie chce działać. cały czas piszę z laptopa. jak będzie nowy komp, to powinno pójść bezproblemowo ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:06, pizmak666 napisał:

> Diablo II aż takiego nowego kompa nie wymaga, żeby działało ;)
> Spokojnie go pewnie na starym zdołasz odpalić :P

wiem, ale stary już tak zamula, że net nie chce działać. cały czas piszę z laptopa. jak będzie
nowy komp, to powinno pójść bezproblemowo ; )


Bezproblemowo?! Ta gra nie wymaga chyba kompa! :D Przy spalonej karcie graficznej mogłem w to grać ile dusza zapragnie! To była chyba jedyna gierka w jaką grałem przez kilka miechów, bo inne gierki wywoływały reset kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:33, RaiL Driver napisał:

Bezproblemowo?! Ta gra nie wymaga chyba kompa! :D Przy spalonej karcie graficznej mogłem w
to grać ile dusza zapragnie! To była chyba jedyna gierka w jaką grałem przez kilka miechów,
bo inne gierki wywoływały reset kompa.


przy spalonej grafice?! dziwnie to brzmi. co najmniej dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:55, pizmak666 napisał:

przy spalonej grafice?! dziwnie to brzmi. co najmniej dziwnie...


Po prostu nie mogłem grać w gry które miały silnik trójwymiarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:32, L0RENS napisał:

Jaka postacia gracie w diablo?
Ja mam Paladyna 87lvl,Barbarzynce 54lvl,Nekromante 71lvl ;)
A wy jakie postacie/postac?

Większość z nas od poniedziałku gra nowymi postaciami ponieważ jest reset laddera, w związku z tym raczej mało istotne nasze obecne postacie są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:33, destro177 napisał:

Większość z nas od poniedziałku gra nowymi postaciami ponieważ jest reset laddera, w związku
z tym raczej mało istotne nasze obecne postacie są:D


No wlasnie slyszalem o tym resecie ;D
Zapomnialem o tym ;/
Ale tylko gracze ktorzy graja przez neta to maja reseta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dowiedzialem sie od uzaleznionych kolegow ( oczywiscie uzaleznionych od d2;)) ze bedzie reset leadera.Czy to znaczy ze kasuje sie doslownie wszystko ?? postacie itemy itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 21:36, L0RENS napisał:

Ale tylko gracze ktorzy graja przez neta to maja reseta?

Tylko ci co mają postacie rankingowe, po prostu staną się one nie rankingowe. Nie znikną, itemy pozostaną, z tym że niektóre słowa runiczne nie będą na nich działać. Ale cała zabawa w D2 to właśnie ladder:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować