Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Jak myślicie - kiedy Diablo II + LoD będzie w jakiejś tańszej serii niż Platynowa Kolekcja? Bo chciałbym kupić, ale nie wiem, czy opłaca się wydawać te 50zł.

+ pytanie - czy są jakieś problemy na Win 7 64bit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:22, barth89 napisał:

Jak myślicie - kiedy Diablo II + LoD będzie w jakiejś tańszej serii niż Platynowa Kolekcja?
Bo chciałbym kupić, ale nie wiem, czy opłaca się wydawać te 50zł.

Śmiało wydawaj :P. Przez jeszcze parę lat cena nie zejdzie. Ewentualnie możesz kupić sam klucz (tj. rejestrujesz na Battle.Net i ściągasz od Blizza grę) - ja tak zrobiłem, i oszczędziłem 35 zł :P.

Dnia 01.03.2010 o 14:22, barth89 napisał:

+ pytanie - czy są jakieś problemy na Win 7 64bit?

Bez najmniejszych problemów.

Ja z kolei mam takie pytanie: chciałem pograć trochę w multi, chcę wejść na Battle.Net i tu zonk. Gra "myśli" z pół sekundy i "Nie udało się połączyć z Battle.Net". Przy opcji Inne niż Battle.Net - też to samo. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 10:50, barth89 napisał:

Ostatecznie zdobyłem w końcu grę z jakiegoś sklepu internetowego. 75 zł mnie to kosztowało,
ale myślę, że warto :)

Warto, warto ;].
Poprawiam swoje pytanie: przez BN wchodzę wszędzie, tylko nie na Europe - jak mniemam jakieś problemy z serwerami.
I jeszcze pytanie:
Zarejestrowałem się na US East. Kiedy chce się zalogować na inny to zonk, "Nie ma takiego konta". Czy, jak mniemam, na każdy region potrzebne jest oddzielne konto? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 17:44, Akoss-94 napisał:

Każdy region to inny serwer. Spróbuj zrobić konto na te same dane na inny region.

Yep, zadziałało.
Wy też nie możecie wejść na region Europe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam już co potrzeba, patch zainstalowany, pliki mpq podmienione i gra działa bez płyty.

Potrzebuję tylko odp. na pytanie - co z battlenetem? Bo na początku się zarejestrowałem (dostałem info, że muszę 2h grać, w ciągu 48h etc). No i teraz co będzie, jeśli nie zagram? Usuną mi konto? Jeśli tak to będę mógł od początku je założyć - tj. ta sama nazwa, email, hasło?

I mały problem - założyłem to konto przed podmianą plików mpq. Po niej wyskakuje jakiś komunikat, że wersja się nie zgadza, że mam grę ponownie zainstalować i użyć właściwego klucza itp. O co kaman?

I ostatnia rzecz- po zainstalowaniu LOD to bez różnicy, czy odpalamy grę z ikonki D2, czy LOD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 02:07, barth89 napisał:

Potrzebuję tylko odp. na pytanie - co z battlenetem? Bo na początku się zarejestrowałem
(dostałem info, że muszę 2h grać, w ciągu 48h etc). No i teraz co będzie, jeśli nie zagram?
Usuną mi konto? Jeśli tak to będę mógł od początku je założyć - tj. ta sama nazwa, email,
hasło?


Konto powinieneś móc założyć znów takie samo, chociaż nie wiem czy te zasady nadal się stosuje do kont. Kiedyś było tak jak piszesz i dodatkowo, każda postacią trzeba było zagrać te dwie godziny by nie wygasła.
Teraz, przynajmniej z postaciami, jest tak, że po założeniu wygasają w ciągu 10 dni, masz więc mnóstwo czasu by zagrać nią te 2 godziny.

Dnia 14.03.2010 o 02:07, barth89 napisał:

I mały problem - założyłem to konto przed podmianą plików mpq. Po niej wyskakuje jakiś
komunikat, że wersja się nie zgadza, że mam grę ponownie zainstalować i użyć właściwego
klucza itp. O co kaman?


A jakie pliki podmieniałeś? W przypadku patcha 1.12, wystarczy tylko dograć dwa pliki z płyty by gra bez niej działała. Nie trzeba nic podmieniać.

Dnia 14.03.2010 o 02:07, barth89 napisał:

I ostatnia rzecz- po zainstalowaniu LOD to bez różnicy, czy odpalamy grę z ikonki D2,
czy LOD?


Po zainstalowaniu LoD masz tylko jedną ikonkę ;)
Podstawka, jak i dodatek uruchamiają się z tego samego pliku. Jedynie przy tworzeniu postaci wybierasz czy ma to być postać z rozszerzenia czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 11:00, Daimon_Frey napisał:

Konto powinieneś móc założyć znów takie samo, chociaż nie wiem czy te zasady nadal się
stosuje do kont. Kiedyś było tak jak piszesz i dodatkowo, każda postacią trzeba było
zagrać te dwie godziny by nie wygasła.
Teraz, przynajmniej z postaciami, jest tak, że po założeniu wygasają w ciągu 10 dni,
masz więc mnóstwo czasu by zagrać nią te 2 godziny.


Problerm w tym, że nie zagram, bo pokazuje komunikat, że klucz został użyty do innego produktu, czy coś...

Dnia 14.03.2010 o 11:00, Daimon_Frey napisał:

A jakie pliki podmieniałeś? W przypadku patcha 1.12, wystarczy tylko dograć dwa pliki
z płyty by gra bez niej działała. Nie trzeba nic podmieniać.


Podmieniłęm wszystkie MPQ. Sprawdzałem z tymi dwoma (coś z music.mpq) i nie dawało rady.

Dnia 14.03.2010 o 11:00, Daimon_Frey napisał:

Po zainstalowaniu LoD masz tylko jedną ikonkę ;)
Podstawka, jak i dodatek uruchamiają się z tego samego pliku. Jedynie przy tworzeniu
postaci wybierasz czy ma to być postać z rozszerzenia czy nie.


No ale np. w takim folderze "Gry" (windowsowskim) są już 2 ikonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie najnowsze patche znajdziesz na FTP Blizzarda:
Z dodatkiem: http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2exp/patches/PC/
Sama podstawka: http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2/patches/PC/

Nie wiem, czy teraz do gry na Battle.net nie trzeba zarejestrować gry na nowym Battle.net i tam dodać klucz produktu. Tak czy siak to nie zaszkodzi, bo dzięki temu będziesz mógł w razie uszkodzenia płyt ściągnąć instalator gry w najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostać się do Katakumb Klasztoru?

Spoiler

Chodzi mi o Akt I. Quest 6. To jest ta duża brama, czy co? Bo więzienie przeszedłem, koszary przeszedłęm i nic. Nie wiem gdzie są katakumby... W jakim miejscu należy ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:43, barth89 napisał:

Jak dostać się do Katakumb Klasztoru?


Kolejność terenów:

Koszary -> Więzienie -> Wewnętrzny Monastyr/Katedra -> Katakumby

w więzieniu jest przejście do wewnętrznego monastyru, małego placyku i katedry za bramą. W katedrze znajdziesz zejście do Katakumb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 14:16, Daimon_Frey napisał:

> Jak dostać się do Katakumb Klasztoru?

Kolejność terenów:

Koszary -> Więzienie -> Wewnętrzny Monastyr/Katedra -> Katakumby

w więzieniu jest przejście do wewnętrznego monastyru, małego placyku i katedry za bramą.
W katedrze znajdziesz zejście do Katakumb


Dzięki, mam nadzieję, że znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ktoś zmotywowany do grania na nowym sezonie i patchu który dzisiaj wychodzi? Bo potrzebna ekipa pewniaków co będzie grała :D Kilka osób już mamy więc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 09:52, Modest-Vermin napisał:

Jesteś ktoś zmotywowany do grania na nowym sezonie i patchu który dzisiaj wychodzi? Bo
potrzebna ekipa pewniaków co będzie grała :D Kilka osób już mamy więc ;)

Ściagam Diablo, czeam na patcha więc najprawdopodobniej będę grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować