Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 16:58, Braveheart napisał:

Coooo jak to odblokowali ?? jak bo nie kminie.


Może jak uruchamiali krainę testową to nie załączyli do niej listy zbanowanych kluczy, jeśli to działa w ten sposób.

Dnia 30.12.2009 o 16:58, Braveheart napisał:

I masz postać rankingową na CBN na 99
level. Nie rozśmieszaj Mnie. Mi bot dzien w dzien latał po 12 h i mu z 97 na 98 zajęło
jakos w ponad miech. Bicie na 99 zajmuje jakieś 2 miesiące a nawet więcej może też zajmować.
Więc wytłumacz mi proszę. Jak żeś to zrobił ?? :D


Na testowym serwerze, zdobycie 99 poziomu zajmuje kilka sekund :D
Trzeba tylko wpisać kod na poziom.
Tyle samo czasu zajmuje zdobycie mnóstwa złota, też kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w swoich zbiorach oryginalne duże pudełko box z premierowego wydania Diablo 2 oraz oryginalną płytkę z soundtrackiem i poradnik. Wszystko z premierowego wydania. Ma to jakąś wartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:10, Citkowsky napisał:

Posiadam w swoich zbiorach oryginalne duże pudełko box z premierowego wydania Diablo
2 oraz oryginalną płytkę z soundtrackiem i poradnik. Wszystko z premierowego wydania.
Ma to jakąś wartość?



Pewnie że ma.. Bo teraz ciężko kupić diablo 2 gdzie dostaniesz Soundtrack ;[ masz może jakies tego screeeny najelepiej jakbyś zrobił tego zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:57, mateuszbanach0 napisał:

a czytałeś o tym patchu? Wpisujesz w grze Level XX, za x podstawiasz liczby i masz już
ten poziom. Żadnego bota!! A i jeszcze rozdzielasz punkty :) Dobre?


Może i dobre na próbę. Ale jak on juz oficjalnie wyjdzie to nie ma szans żeby tak było. Bo każdy na ladderze zaraz by mial 99 level. w Tej nudnej i monotonnej grze o to chodzi, żeby expic chociażby xD

pOzdrawIaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:14, Citkowsky napisał:

> >.........

Proszę, na zdjęciu oprócz Diablo 2 także Diablo 1


Nom ładnie to wygląda. Nie ma to jak czasy pudełek wielkich. Nie to co teraz nam dają :( Na allegro wystaw od złotówki i niech się kłócą :D o cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:17, Braveheart napisał:

> > >.........


Wiem, wiem. Pytanie tylko czy jest sens sprzedawać to za jakieś 10zł.
Myślałem, że ktoś tu zna jakąś przybliżoną wartość tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:18, Citkowsky napisał:

> > > >.........

Wiem, wiem. Pytanie tylko czy jest sens sprzedawać to za jakieś 10zł.
Myślałem, że ktoś tu zna jakąś przybliżoną wartość tego.



Nieee no za 10 zł nie. Nie ma szans. Tam masz tylko dodatek ?? czy diablo 2 pudło i diablo 2 Lod Pudło.. i Diablo 1 ;] bo jak tak to sellnij to za wiecej. Poszukaj na allegro cen mniej więcej ile co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 21:10, Citkowsky napisał:

Posiadam w swoich zbiorach oryginalne duże pudełko box z premierowego wydania Diablo
2 oraz oryginalną płytkę z soundtrackiem i poradnik. Wszystko z premierowego wydania.
Ma to jakąś wartość?


Ja na Twoim miejscu bym trzymał to sobie na pamiątkę. Wielkiej kasy raczej nie dostaniesz, za to wartość sentymentalną może mieć większą.
Sam trzymam sporo tekturowych pudełek(te z Baldur''s Gate prezentują się najefektowniej), z zestawem Diablo(1+Hellfire i 2+LoD) na czele. Co mniej fajne, jeden i drugi playdisc jest już tak zniszczony intensywnym użytkowaniem przez te lata od premiery, że nie nadaje się do użytku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam takie pytanie, gram nekromantą osiągnąłem lvl 24 i dałem punkt umiejętności w żelaznego golema, który ma właściwość "Oddaje 150% obrażeń" i tu jest moje pierwsze pytanie czy to sie jakoś łączy z klątwą "Żelazna Dziewica"? Drugie pytanie mam takie że mam ten 24 lvl i jestem już w sumie w końcówce II etapu (związanego z miastem Lut Gholein) tzn jestem już w Kanionie Maga i szukam grobowca Tal Rasha i czy mój lvl aby nie jest troche za niski? Bo teraz zaczynam mieć troche problemów z potworami a jak wkroczy boss to już jest dość trudna dla mnie walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 01:57, Nephren-Ka napisał:


Ja na Twoim miejscu bym trzymał to sobie na pamiątkę. Wielkiej kasy raczej nie dostaniesz,
za to wartość sentymentalną może mieć większą.
Sam trzymam sporo tekturowych pudełek(te z Baldur''s Gate prezentują się najefektowniej),
z zestawem Diablo(1+Hellfire i 2+LoD) na czele. Co mniej fajne, jeden i drugi playdisc
jest już tak zniszczony intensywnym użytkowaniem przez te lata od premiery, że nie nadaje
się do użytku...:(


Ehh szkoda, że coraz mniej gier ma takie boxy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekiwałes? ;P
Każda walka z biegiem czasu będzie coraz cięższa. Jeśli chcesz <ale nie musisz> wbic pare lvli to obszukaj wszystkie grobowce z 3/4 razy. Trochę wpadnie - klejnotów <może itemkow> i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 16:28, Akoss-94 napisał:

A czego oczekiwałes? ;P
Każda walka z biegiem czasu będzie coraz cięższa. Jeśli chcesz <ale nie musisz>
wbic pare lvli to obszukaj wszystkie grobowce z 3/4 razy. Trochę wpadnie - klejnotów
<może itemkow> i kasy.


Nie, nie normalne kłopoty jak najbardziej ;D tylko myśałem, że to nie gra sie robi trudniejsza ale ja mam za słaby lvl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy skok trudności zobaczysz przechodząc koszmar -> piekło.
Dopiero wtedy się zastanowisz czy masz mocną postać. :P


Ja zaczynałem tak samo - Tyle że 27 miałem przy Diablo xD. Wszystkie summony mi padały na hita (ten krąg).
Pobiegałem, pobiegałem i na 35 już bez problemowo rozwaliłem Diablo. Dlatego możesz se podexpić postać. Poziom nigdy za mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:51, Stein napisał:

Witam

Witam również.

Polataj na tzw Tombruny. Czyli na wszyski grobowce Tal Rasha podexp. i tak kilka razy. Duriel ma to wkurzające (nie wiem jak na singlu grasz na singlu ??) Bo na BN ma aure Święty Chłód i to trochę przeszkadza. Ale powinienes dać radę. Jaką robisz postać. Bonera ?? Czyli na ataki kości. czy Sumonnera ? wiadomo all w przyzywanie szkieletów. Co do oddawanych obrażeń. Żelazny golem ma aure paladyna Ciernie i to właśnie działa na zasadzie jak "Żelazna Dziewica" na dłuższą mete to nie pomaga. Ogólnie Nec to dla mnie słaba postać chyba że na duelach porządny boner w rękach dobrego Duel Mastera jest bardzo trudny do zabicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować