Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Jeśli założyciel aukcji dołączył do niej właściwe zdjęcie to tak, gra jest w angielskiej wersji językowej.

@TBKPredator:
Wydaje mi się, że później nie ma problemu z zarejestrowaniem swojego klucza na stronie battle.net i pobraniem dowolnej wersji, jednak podobnie jak w przypadku twojego rozwiązania, wiąże się to z dodatkowym ściągnięciem znacznej ilości danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:06, tuitam napisał:

Jeśli założyciel aukcji dołączył do niej właściwe zdjęcie to tak, gra jest w angielskiej
wersji językowej.

@TBKPredator:
Wydaje mi się, że później nie ma problemu z zarejestrowaniem swojego klucza na stronie
battle.net i pobraniem dowolnej wersji, jednak podobnie jak w przypadku twojego rozwiązania,
wiąże się to z dodatkowym ściągnięciem znacznej ilości danych.



ups to ''kicha'' mozna powiedziec, bo po angielsku nie lubie gier ;>

a diablo 1 jest tez po angielsku? oplaca sie kupic moze diablo 1 czy 2 lepsze?

I jakbym kupil klucz do pobrania diablo na allegro za 14-15zł to bym mial diablo w pl wersji? (no juz bym poszedl do brata i u niego ściągnął bym gierke i na plyte nagral i na moj komputer przerzucił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed napisaniem poprzedniego posta sprawdziłem na swoim koncie i nie da się zmienić wersji językowej (nawet przy nazwie gry mam "Polish").

@Nieznajomosc

Pierwsza część Diablo jest tylko po angielsku i już praktycznie nikt w nią nie gra. Poza tym dwójka jest znacznie lepsza i bardziej rozbudowana. A to czy byś miał wersję PL, zależy od klucza który kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie o ile się nie mylę w Media Expercie jeszcze jest Diablo II, a i w Empiku nie wiem czy bym nie znalazł więc nie wiem co wy gadacie o tym że już kupić nie można:P. Ale w każdym bądź razie teraz można równie dobrze za 15zł CD-keya kupić, zarejestrować na stronie Blizzarda i na luzach wybrać wersję jezykową. Opłaca się to dużo bardziej, szczególnie że IMO pudełko do najpiękniejszych nie należy, przy instalacji trzeba żonglować płytkami jak kto głupi:) a w instrukcji nie ma właściwie nic ciekawego, większą część zajmuje opis skilli słowo w słowo taki sam jak w grze przy najechaniu na skilla:P Więc radzę kupno CD-keya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Po prawie 2 latach znów zasiadłem do starego dobrego diabełka ;D
tym razem nekromantą moglibyście podpowiedzieć jakąś strategię? Tylko bardzo bym prosił bez skrótów bo jak czytam na oficjalnej stronie poradniki i propozycje to równie dobrze mogłoby to być napisane chińszczyzną ;D
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 11:55, Zand79 napisał:

Witam wszystkich
Po prawie 2 latach znów zasiadłem do starego dobrego diabełka ;D
tym razem nekromantą moglibyście podpowiedzieć jakąś strategię? Tylko bardzo bym prosił
bez skrótów bo jak czytam na oficjalnej stronie poradniki i propozycje to równie dobrze
mogłoby to być napisane chińszczyzną ;D
Pozdro



Hmm... mi się chyba najciekawiej grało necro na trucizny. Strategia prosta: siła pod itemy, zręczność pod max blok, energia 0, reszta w żywotność. Skille dajesz we wszystkie które dodają jakieś bonusy do trującej novy. Itemy to juz niestety musisz sobie w strategiach zobaczyć bo nie pamiętam co trzeba było nosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 11:55, Zand79 napisał:

Witam wszystkich
Po prawie 2 latach znów zasiadłem do starego dobrego diabełka ;D
tym razem nekromantą moglibyście podpowiedzieć jakąś strategię? Tylko bardzo bym prosił
bez skrótów bo jak czytam na oficjalnej stronie poradniki i propozycje to równie dobrze
mogłoby to być napisane chińszczyzną ;D
Pozdro

http://diablo.phx.pl/czytaj/necro-psn-nova-pvm ta strategia rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 21:25, TBKPredator napisał:

Przed napisaniem poprzedniego posta sprawdziłem na swoim koncie i nie da się zmienić
wersji językowej (nawet przy nazwie gry mam "Polish").

@Nieznajomosc

Pierwsza część Diablo jest tylko po angielsku i już praktycznie nikt w nią nie gra. Poza
tym dwójka jest znacznie lepsza i bardziej rozbudowana. A to czy byś miał wersję PL,
zależy od klucza który kupisz.


A moglbys podac mi link (na allegro) do aukcji gdzie mam kupic ten klucz zeby miec po polsku gre?;-)


EDIT WAZNE

znalazlem tutaj
http://allegro.pl/item1032042550_gra_na_pc_diablo_ii_super_akcja.html
sprawdzcie napisal ze PL wersja jezykowa
na 100% polska? Kupic od niego to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:06, TBKPredator napisał:

Jeśli chcesz mieć wersję pudełkową i jest ona w dobrym stanie to oczywiście kupuj.



czyli bedzie ona po polsku w calosci ?
* pytam bo chce miec pewnosc w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 21:42, Nieznajomosc napisał:

EDIT WAZNE

znalazlem tutaj
http://allegro.pl/item1032042550_gra_na_pc_diablo_ii_super_akcja.html
sprawdzcie napisal ze PL wersja jezykowa
na 100% polska? Kupic od niego to ?


Jak chcesz grać w multi to bym nie brał. Na zdjęciach widać cdkey. Każdy może go spisać ze zdjęcia i grać.
Z tego co widać na pudełku jest napisane że polska wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:28, Nieznajomosc napisał:


> Jak chcesz grać w multi to bym nie brał. Na zdjęciach widać cdkey. Każdy może go
spisać
> ze zdjęcia i grać.
> Z tego co widać na pudełku jest napisane że polska wersja


a tutaj http://agard.pl/index.php?p18,diablo-ii-zlota-edycja kupic ?


Napisane że produkt niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:33, Nieznajomosc napisał:

> Napisane że produkt niedostępny


kurcze no tak - nie zauwazylem czopek jestem... ;f


Ja sądzę że te klucze co są na allegro to możesz kupić. W trakcie rejestracji gry jest możliwość wyboru języka gry. Ja tak miałem ale to było przy wersji pudełkowej. Klucze na szczęście nie są aż takie drogie. Po za tym widziałem pliki spolszczające grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 22:23, Lucas01 napisał:

> EDIT WAZNE
>
> znalazlem tutaj
> http://allegro.pl/item1032042550_gra_na_pc_diablo_ii_super_akcja.html
> sprawdzcie napisal ze PL wersja jezykowa
> na 100% polska? Kupic od niego to ?

Jak chcesz grać w multi to bym nie brał. Na zdjęciach widać cdkey. Każdy może go spisać
ze zdjęcia i grać.
Z tego co widać na pudełku jest napisane że polska wersja

w sumie jak podał cdkeya to czy można go przywłaszczyć? nie chodzi tu o mnie btw. chodzi czy to legalne by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:22, donard napisał:

w sumie jak podał cdkeya to czy można go przywłaszczyć? nie chodzi tu o mnie btw. chodzi
czy to legalne by było


Różni ludzie mogą się trafić. Ja wolę ostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 23:22, donard napisał:

w sumie jak podał cdkeya to czy można go przywłaszczyć? nie chodzi tu o mnie btw. chodzi
czy to legalne by było


Dlaczego miałoby nie być legalne? Podał go, więc najwidoczniej już go nie potrzebuje. To tak, jakbyś pytał, czy to, że ktoś Ci daje 50 zł jest legalne. Jak najbardziej. :P (Dla mądrali, którzy będą chcieli wyskoczyć z podatkiem od darowizn - zaznajomcie się najpierw z tematem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 02:09, Choinix napisał:

> w sumie jak podał cdkeya to czy można go przywłaszczyć? nie chodzi tu o mnie btw.
chodzi
> czy to legalne by było

Dlaczego miałoby nie być legalne? Podał go, więc najwidoczniej już go nie potrzebuje.
To tak, jakbyś pytał, czy to, że ktoś Ci daje 50 zł jest legalne. Jak najbardziej. :P
(Dla mądrali, którzy będą chcieli wyskoczyć z podatkiem od darowizn - zaznajomcie się
najpierw z tematem).



Lepszym porównaniem by chyba było jakby ktoś Cię zaprosił do siebie do domu i położył 50 zł na stole a ty byś je sobie wziął i poszedł. Ale to już sprawa waszego sumienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować