Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Witajcie, zapraszamy was na serwer Wrota Przeznaczenia. Na serwerku panuje bardzo mila atmosfera, administracja jest mila, jest z nami nawet momok z ms :) Lacze serwerka to 5 mbit wiec zadnych lagow nie ma :D :D By sie zarejestrowac wystarczy wyslac pw do momoka na adresie [URL= http://d2.starbnet.pl/viewtopic.php?p=1564]Rejestracja[/URL] Jedyne wymaganie to znajomosc i przestrzeganie regulaminu oraz kultura, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 06:52, patrycjusz23 napisał:

Teoretycznie mogę już utworzyć zawodnika na us west i na us east i grać, nadal jednak otrzymuję
wiadomość, że na europe niestety nie mogę grać... treść komunikatu:
Nie można połączyć z battle.net.


Masz ten sam problem co miałem ja i kilku moich kolegów. Więc zaopatrz się w antywirus, antytrojan, antyspyware, włącz każdy i pousuwaj wszelkie znalezione przez te programy wirusy/trojany ( a na pewno się znajdą ). Usuń wszelkie hacki i inne programy do D2 które masz na kompie. Niekoniecznie musiałeś używać ale mogłeś ściągnąć dla zobaczenia.
Dalej, wejdź w Start, Wyszukaj, Pliki lub Foldery i wpisz "hosts". Znajdzie kilka plików, otwórz każdy powiedzmy notatnikiem czy innym edytorem i sprawdź czy nie ma wpisanego tam Battle.Net Jeśli jest to usuń!.
Później wejdź rejestr ( Start, Uruchom, wpisz "regedit.exe" ) wejdź do katalogu HKEY_CURRENT_USER, dalej w Software usuń katalog Blizzard Entertainment oraz Battle.Net, później wejdź w katalog HKEY_LOCAL_MACHINE, w katalog SOFTWARE i usuń 2 katalogi, Blizzard Entertaintment i Battle.net.
Jeśli boisz się grzebać w rejestrze to właśnie dla Ciebie uplodowałem pewien plik na Karczmę. W rejestrze czyści wpisy i dodaje oryginalne bramki z dobrymi ustawieniami.
http://diablo2.gram.pl/download.asp?kID=10

Po tym wszystkim spróbuj zaklikać tą Europę nawet 10 razy szybko spróbuj i powinna załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, wypróbuję jak tylko dotrę do domu. Myślę jednak, że może to nie być wina samych trojanów... :\ przekonamy się wkrótce.

PS: cały czas mam aktywny i program antywirusowy i zaporę, raczej dobrze skonfigurowane. Jedyne czego brak, to antytrojan, gdyż ostatnio kłócił się strasznie z zaporą i musiałem usunąć. Do D2 nigdy nie używałem żadnych nieoficjalnych programów a D2 mam, oczywiście, oryginał. Cóż - zależy mi przede wszystkim na czystej rywalizacji w ladderze.

Późnym popołudniem przekonam się, czy pomogą te zabiegi. Co do rejestrów raz już usuwałem klucze od D2 i BNetu, oczywiście jak już wcześniej zapisywano, bramki się uzupełniły oryginalne po włączeniu gry (jednak nie wykluczam, czy nie zostały uzupełnione przez jakiegoś trojana).

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej na odwyku, dochamiam sie na prowincji ~~

bede kolo 7 sierpnia

MV, mam nadzieje, ze masz jeszcze 1 miejsce w teamie na reset ;>

cu soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, gdyz pisze tutaj po raz pierwszy.
Mam may problemik i caly czas zastanawiam sie jak go rozwiazac ^^
GRam sobie druidem zmiennoksztaltnym w postaci wilkolaka i za glowny atak uzywam furii, doszedlem w koncu do piekla, ale nie wiem jakiego skilla mam uzywac, aby byl skuteczny na potwory, ktore sa niewrazlwe na ataki fizyczne.
Za odpowiedz z gory dziekuje, a i jeszce jedno, gram sobie spokojnie na singlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie pomogło :( :( :( i od wczoraj nie chce działać... skan nie znalazł trojana, znalazłem jedynie jedno ciasteczko podejrzane o wysyłanie danych w sieć... zapora cały czas jak stała tak stoi. W akcie desperacji wyczyściłem rejestr i przeinstalowałem D2... niestety nadal ten sam komunikat na Europie... wygląda na to, że barb na 66 i wczesna czaro poszły się kąpać. Nie chce mi się przeinstalowywać systemu (po formacie oczywiście) by się przekonać, czy będzie działać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi i kilku kolegom ten problem po prostu znikł, teoretycznie bo łączy się za 4,5 lub 6 razem dopiero tak, pokazuje nadal że nie można połączyć się ale załapuje właśnie za tym 5,6 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:27, Modest-Vermin napisał:

Mi i kilku kolegom ten problem po prostu znikł, teoretycznie bo łączy się za 4,5 lub 6 razem
dopiero tak, pokazuje nadal że nie można połączyć się ale załapuje właśnie za tym 5,6 razem
:)

jak to jest ze w diablo na ubertristram koles kopie mroczna trojce i go nie zabija ani razu? ma lvl 200? nie ma takiego a sam baal na hellu ma 95 bodajze? (dokladnie nie weim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:27, Modest-Vermin napisał:

Mi i kilku kolegom ten problem po prostu znikł, teoretycznie bo łączy się za 4,5 lub 6 razem
dopiero tak, pokazuje nadal że nie można połączyć się ale załapuje właśnie za tym 5,6 razem
:)


Niestety, u mnie nie chce. Najgorsze jest to, że z kolegi kompa próbowałem, wszedłem, wszystko ok. Ze swojego nie mogę, domyślam się więc, że musi to być problem jakiejś konfiguracji u mnie. Całkiem możliwe, że to jakiś trojan - nie mam pojęcia. Dopiero po przeformatowaniu będę mógł na europie zagrać.

A na razie - USWest.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam co to za problem zabić mroczną trójce w uber tristram, ja zabiłem ich sam mam smitera na 88 on jest tylko na ubery taktyke do niego możecie znależć na imperium diablo 2 (wypadł torch dla necro :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 17:24, sony ericsson napisał:

dlaczego tak dlugo nie ma w sklepie gram.pl dostepnego diablo 2 lod?
juz dosyc dlugo czekam a to "dopiero" 10sierpnia, a czekam juz sdosyc dlugo!


Zawsze można iść do Empiku czy gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 17:42, Modest-Vermin napisał:

> dlaczego tak dlugo nie ma w sklepie gram.pl dostepnego diablo 2 lod?
> juz dosyc dlugo czekam a to "dopiero" 10sierpnia, a czekam juz sdosyc dlugo!

Zawsze można iść do Empiku czy gdzieś :)

Wiem, ale czemu tak dlugo ta "dostawa"trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 20:29, sony ericsson napisał:

jak to jest ze w diablo na ubertristram koles kopie mroczna trojce i go nie zabija ani razu?

Bo trzeba do tego odpowiednią postać mieć :)
Najlepszy do tego celu jest smitek, którego można ubrać naprawdę tanio (teraz to pewnie za 1,5 Ista).
Ja robiąc takiego smita kierowałem się tym buildem: http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=11406&page=0
wprowadziłem tylko kilka swoich modyfikacji. Samotne Trist zajmowało mi wtedy 3-4 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 12:19, Kubot91 napisał:

ale nie wiem jakiego skilla mam uzywac, aby byl skuteczny na potwory, ktore sa niewrazlwe na ataki fizyczne.

Postaraj się wyhazardować/kupić znaleźć broń, która zadaje dużo obrażeń od żywiałów (jeszcze jakby było od magii to by było super) i napakować plecak talizmanami, dającymi odrażenia od trucizn (mało potworków ma resa na poison)
Jako skill polecam Wścieklizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować