Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 11:02, boduczek napisał:

szkoda bo dobrze by bylo miec taki talizmanik:( dzieki za odpowiedz

A jaka by była wtedy przyjemność z gry, gdybyś miał plecak wypchany takimi rzeczami? Baal na piekle na jeden strzał... Trochę wtedy gra traci sens, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:23, Abi Dalzim napisał:

> szkoda bo dobrze by bylo miec taki talizmanik:( dzieki za odpowiedz
A jaka by była wtedy przyjemność z gry, gdybyś miał plecak wypchany takimi rzeczami? Baal na
piekle na jeden strzał... Trochę wtedy gra traci sens, nie?

No poniekat masz racje...ale gdyby tak patch 1,12 powodował by ze po piekle masz np: 3 razy silniejszych przeciwników tzn jak przejdziesz pieklo i zdobedziesz taki talizman. i nie chodzi mi o plecak wypchany takimi rzeczami ale o jeden lepszy talizman co prawda w moim przekonaniu to troche przesadzon z tym talizmanem mo majac tak jak mówisz chocby jeden taki i grajac Palem barb albo kims kto nie walczy magia to Balla pada po 1 udezeniu a wtedy nie ma przyjemnosci z grania...:) no cuz pozyjemy zobaczymy co wymysla do diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:45, boduczek napisał:

No poniekat masz racje...ale gdyby tak patch 1,12 powodował by ze po piekle masz np: 3 razy
silniejszych przeciwników /.../

Myślę, że droga Diablo powoli dobiega końca i patch 1.12 nie wprowadzi żadnej rewolucji. Dodatku, tez nie dadzą, bo większą kasiorę mają z WoWa i nie będą sie rozdrabniać. Pozostaje ewentualnie czekać na Diablo III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne pytanko. Czy jest może jakiś mod (podpadający pod patha 1.10 bo w tej wersji mam swoje Diablo LOD) który zwiększa pojemność Skrzyneczki ?? Bo szczerze mówiąc znajduje teraz co jakiś czas itemy z kompletów i jakoś tak żal je sprzedawać, a klejnoty runy i czaszki też swoje miejsce zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:49, Abi Dalzim napisał:

> No poniekat masz racje...ale gdyby tak patch 1,12 powodował by ze po piekle masz np: 3
razy
> silniejszych przeciwników /.../
Myślę, że droga Diablo powoli dobiega końca i patch 1.12 nie wprowadzi żadnej rewolucji. Dodatku,
tez nie dadzą, bo większą kasiorę mają z WoWa i nie będą sie rozdrabniać. Pozostaje ewentualnie
czekać na Diablo III :)

tez prawd jak za diablo nie dostaja zadnego abonamentu a za WoW 50 dych razy 6 ml graczy...
wiadomo nikt by z takiej kasy nie rezygnował...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 14:50, Hubi Koshi napisał:

Mam drobne pytanko. Czy jest może jakiś mod (podpadający pod patha 1.10 bo w tej wersji mam
swoje Diablo LOD) który zwiększa pojemność Skrzyneczki ?? Bo szczerze mówiąc znajduje teraz
co jakiś czas itemy z kompletów i jakoś tak żal je sprzedawać, a klejnoty runy i czaszki też
swoje miejsce zajmują.

to zalezy na jakim poziomie trudnosci grasz jesli na wyzszym niz normal to czaczki i klejnoty mozesz sobie spokojnie darowac a runy to zalezy zawsze warto zachowac...a jak to nie pomoze to wyzucaj przedmioty przy kupcach nawet jak przegrasz to spokojnie pozbierasz swoje itemki i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:41, boduczek napisał:

za WoW 50 dych razy 6 ml graczy...

6 mln? No to nieźle... Jak policzyłem, to mają ok 93 mln dolarów miesięcznie z WoW''a. Nic dziwnego, że za inne gry się nie biorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:57, Abi Dalzim napisał:

Nic dziwnego, że za inne gry się nie biorą :)


Ano.. o Diablo sobie przypominaja wtedy kiedy trzeba zrobic mass ban, albo reset ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 14:50, Hubi Koshi napisał:

Mam drobne pytanko. Czy jest może jakiś mod (podpadający pod patha 1.10 bo w tej wersji mam
swoje Diablo LOD) który zwiększa pojemność Skrzyneczki ?? Bo szczerze mówiąc znajduje teraz
co jakiś czas itemy z kompletów i jakoś tak żal je sprzedawać, a klejnoty runy i czaszki też
swoje miejsce zajmują.

Czy grasz w singla?
Jeśli tak to polecam skorzystanie z pliku D2gfx.dll umożliwiającego odpalenie na jednym kompie dwukrotnie gry Diablo2. Mając kartę sieciową powinieneś mieć adres IP dający Ci możliwość widzenia dwóch postaci w jednym oknie. Jedna postać wyrzuca przedmiot na ziemię a druga (przejście ALT+TAB) podejmuje z ziemi. Postaci magazynowych możesz zrobić ile dysk twardy pozwoli.
Jeżeli to Cię zainteresowało to mogę podać ewentualne dalsze informacje. W mody zmieniające samą grę raczej sie nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego gdy na europie wchdzę na konto i odświerzam postacie (wchodzę nimi na CBN i wychdzę) to po 4 postaci wychodzi mi z B-netu i pojawia mi się komunikat abym skontaktował się z dostawcą usług internetowych bo korzystam z modemu czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:40, Snacken napisał:

Nie wiem dlaczego gdy na europie wchdzę na konto i odświerzam postacie (wchodzę nimi na CBN
i wychdzę) to po 4 postaci wychodzi mi z B-netu i pojawia mi się komunikat abym skontaktował
się z dostawcą usług internetowych bo korzystam z modemu czy coś w tym stylu


To jest cos w stylu "bana".
Trzeba zaczekac 5-10 minut i zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:04, jadam napisał:

Jeżeli to Cię zainteresowało to mogę podać ewentualne dalsze informacje. W mody zmieniające
samą grę raczej sie nie bawiłem.

Słyszałem o tym od kumpla który też sobie pakował postacie w singla (i nie ograniczał się do magazynowania, ale też przerzucał co ciekawsze itemy innym swoim postaciom) no więc ciekawiły by mnie te dalsze informacje jeśli można poprosić :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:51, Hubi Koshi napisał:

> Jeżeli to Cię zainteresowało to mogę podać ewentualne dalsze informacje. W mody zmieniające

> samą grę raczej sie nie bawiłem.
Słyszałem o tym od kumpla który też sobie pakował postacie w singla (i nie ograniczał się do
magazynowania, ale też przerzucał co ciekawsze itemy innym swoim postaciom) no więc ciekawiły
by mnie te dalsze informacje jeśli można poprosić :->


1. Z internetu ściągasz wyżej podany plik i podmieniasz go w katalogu z grą na dysku głównym. Dla bezpieczeństwa (powrót do starej wersji) dobrze zapisać gdzieś oryginalny D2gfx.dll.

2. Do pliku game.exe - (nie ma swojej ikonki) tworzysz skrót na pulpicie. Aby było łatwiej przechodzić we właściwościach możesz podać linijkę element docelowy jako "C:\Gry\Diablo II\Diablo II.exe" -w

3. Włączasz grę inne dla wielu graczy
Tcp/Ip
Komputer powinien pokazać tworzenie serwera o IP twojego kompa

4. Klawisze CTRL+ESC do pulpitu, odpalenie ze skrótu ,
znowu włączasz grę inne dla wielu graczy
Tcp/Ip
jeśli komp przyjmie adres IP z pierwszego Diablo to jest dobrze.

5. Przełączanie między oknami przez ALT+TAB
------------
Plik D2gfx.dl waży ok. 84 kB a więc drobnostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>2. Do pliku game.exe - (nie ma swojej ikonki) tworzysz skrót na pulpicie. Aby było łatwiej przechodzić we właściwościach możesz podać linijkę element docelowy jako "C:\Gry\Diablo II\Diablo II.exe" -w

parametr -w na końcu linijki powoduje otwarcie drugiego D2 w oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować