Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 17:24, jacza71 napisał:

Diablo II + dodatek Lord Of Destruction kosztuje 55zł
pozdro



nie o to mi chodzilo :P

chodzilo mi o ceny przedmiotow w Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:32, iwan san napisał:

potrzebuje pomocy , ponieważ nie mogę przejść poziomu narzędzia pracy , bo nie wiem gdzie są
koszary klasztorne


Koszary są zaraz za Zewnętrznym Monastyrem w Klasztorze.
Jeśli ostatnie zadanie jakie robiłeś to zabicie Hrabiny, czyli na Czarnych Moczarach to stamtąd musisz iść ścieżką do Wyżyny Tamoe, przejść ją całą, aż dojdziesz do Klasztoru. W Koszarach znajdziesz Kowala, a obok niego będzie wisiał sobie młotek.

PS. Jakoś nie mogę zrozumieć w jaki sposób można się zgubić w Diablo. Wystarczy zwiedzać całe tereny, a wszystko się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:44, Daimon_Frey napisał:

> potrzebuje pomocy , ponieważ nie mogę przejść poziomu narzędzia pracy , bo nie wiem gdzie

> koszary klasztorne

Koszary są zaraz za Zewnętrznym Monastyrem w Klasztorze.
Jeśli ostatnie zadanie jakie robiłeś to zabicie Hrabiny, czyli na Czarnych Moczarach to stamtąd
musisz iść ścieżką do Wyżyny Tamoe, przejść ją całą, aż dojdziesz do Klasztoru. W Koszarach
znajdziesz Kowala, a obok niego będzie wisiał sobie młotek.

PS. Jakoś nie mogę zrozumieć w jaki sposób można się zgubić w Diablo. Wystarczy zwiedzać całe
tereny, a wszystko się znajdzie :)

ja dopiero wczoraj zacząłem grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetnie, wyrzucuiłem z jednej postaci dużą część swoich gemów, żeby przerzucić je na drugą, a tu mi wyskakuje "na jakiś czas ograniczono ci dostęp do tego serwera" Czyli wszystkie przepadły:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:06, Matizk12 napisał:

świetnie, wyrzucuiłem z jednej postaci dużą część swoich gemów, żeby przerzucić je na drugą,
a tu mi wyskakuje "na jakiś czas ograniczono ci dostęp do tego serwera" Czyli wszystkie przepadły:/



czesto sie tak dzieje jak kilkukrotnie zmieniasz postac. niestety tych gemow juz nie odzyskasz i najleprzym rozwiazaniem jest poprosic kogos zaufanego!!!! o pomoc :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak skopiowałem save''y z Diablo II i wrzuciłem je po ponownym zainstalowaniu gry do katalogu to w grze nie mam żadnych postaci, ani filmów odblokowanych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugiego posta: postać mam bo zaktualizowałem grę (wszedłem na battle. net i mam najnowszą wersje), ale nie mam żadnych filmików odblokowanych (a niektóre naprawdę fajne były). Wie ktoś jak je "odzyskać"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 01:22, piero92 napisał:

Sorki za drugiego posta: postać mam bo zaktualizowałem grę (wszedłem na battle. net i mam najnowszą
wersje), ale nie mam żadnych filmików odblokowanych (a niektóre naprawdę fajne były). Wie ktoś
jak je "odzyskać"??

Raczej się nie da odzyskać bo pewnie to jest tak zrobione aby gracze nie podmieniali się save''ami ( czyt. postaciami ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 01:37, choper napisał:

Raczej się nie da odzyskać bo pewnie to jest tak zrobione aby gracze nie podmieniali się save''ami
( czyt. postaciami ).


Jeżeli grsz na singlu to co to za róznica czy wymienisz się z kimś postacią (save''m)? Sam tak robiłem kilka razy i zawsze mi wszystko działało bez problemu. Przyczyną może byc zmiana patcha ale nie wiem tego napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 08:17, Alien1981 napisał:


> Raczej się nie da odzyskać bo pewnie to jest tak zrobione aby gracze nie podmieniali się
save''ami
> ( czyt. postaciami ).

Jeżeli grsz na singlu to co to za róznica czy wymienisz się z kimś postacią (save''m)? Sam
tak robiłem kilka razy i zawsze mi wszystko działało bez problemu. Przyczyną może byc zmiana
patcha ale nie wiem tego napewno.

Ale właśnie chodzi o to by nie można tego było robić na battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 31.12.2007 o 10:29, choper napisał:

Ale właśnie chodzi o to by nie można tego było robić na battle.net.


Widze że nie zabardzo się orientujesz w sytuacji. Grając na battle.net Twoje postaci sązapisane na serwerach a nie na dysku twardym i nie ma możliwości skopiowania sobie save. Jeżeli grasz an singlu sprawa ma się zupełnie inaczej bo postać jest zapisana na dysku i można sobie z plikami robić co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 17:42, makkaii napisał:

> świetnie, wyrzucuiłem z jednej postaci dużą część swoich gemów, żeby przerzucić je na
drugą,
> a tu mi wyskakuje "na jakiś czas ograniczono ci dostęp do tego serwera" Czyli wszystkie
przepadły:/


czesto sie tak dzieje jak kilkukrotnie zmieniasz postac. niestety tych gemow juz nie odzyskasz
i najleprzym rozwiazaniem jest poprosic kogos zaufanego!!!! o pomoc :D pozdrawiam



Tylko jest taki problem, że żaden z moich kumpli nie gra w Diablo, a szczególnie przez BNa. Ale za tymi gemami nie rozpaczam zbytnio, może dlatego, że najlepszy był tam Szafir chyba (to niebieski), bo reszta to były nadkruszone i ze skazą. Ale tego szafiru mi właśnie brakowało na drugiej postaci, żeby zrobić pgema.

A tak wogóle, to mam 28 barba i zauważyłem, że exp mi prawie nie leci. Jak jestem na koszu i wybijam diabliki, to wogóle się nic nie zmienia, jak jestem na normie, bije te potwory w pierwszym miejscu w 5 akcie, to exp też prawie nie leci. A pokonanie innych potworów sprawia mi problemy. Jak sądzicie, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koszmar to masz za mały poziom postaci. Proponuje dobić do 40 lev i dopiero probowac sil na koszmarze. Jeżeli nie dajesz rady sam to dolaczaj na normalu do baalrunow tam szybko nabijesz exp no chyba ze preferujesz grac sam to w 3 akcie (Travincal i kazamaty) bądź akt4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:10, Alien1981 napisał:

[ciach]
> Ale właśnie chodzi o to by nie można tego było robić na battle.net.

Widze że nie zabardzo się orientujesz w sytuacji. Grając na battle.net Twoje postaci sązapisane
na serwerach a nie na dysku twardym i nie ma możliwości skopiowania sobie save. Jeżeli grasz
an singlu sprawa ma się zupełnie inaczej bo postać jest zapisana na dysku i można sobie z plikami
robić co się chce.

Nie wiem bo nie podmieniam się save''ami :) To psuje przyjemność gry tak samo jak kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Przyczyną może byc zmiana

Dnia 31.12.2007 o 08:17, Alien1981 napisał:

patcha ale nie wiem tego napewno.


No przedtem grałem na tej wersjii co mam teraz i na to wychodzi, że to nie jest wina patcha (bez niego to w ogóle mi postaci nie znalazło). Chyba musze przeboleć te filmiki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś poprawka do diabełka pod Viste? Grałem sobie spokojnie i nagle bum wywalilo mnie na pulpit i gra nie chce sie uruchamiać. Wyskoczył mi tez komunikat że jest to znany problem i pokierowało na strone Blizza w celu pobrania poprawki ale niestety nic takiego tam nie znalazlem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 15:36, Alien1981 napisał:

Czy jest jakaś poprawka do diabełka pod Viste? Grałem sobie spokojnie i nagle bum wywalilo
mnie na pulpit i gra nie chce sie uruchamiać. Wyskoczył mi tez komunikat że jest to znany problem
i pokierowało na strone Blizza w celu pobrania poprawki ale niestety nic takiego tam nie znalazlem
:/

nie Ty pierwszy nie ostatni masz problem z Diablo na Viście. Koledze też caly czas sie wyłącza podobnie z innymi starszymi grami jak Homm3 i baldury. ale niedług powinno wyjść sporo poprawek i myślę że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki i straszny problem w DIablo II :(. Czemu jak mam 24 lvl Nekromantą na baalach exp prawie w ogóle mi nie idzie ?! Przecież od 24 lvl na baalach exp powinno lecieć jak z bicza strzelił a tak teraz nie jest :(. Pierwszy raz mi sie to zdarza, ale co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:47, DartiReviMaster napisał:

Mam wielki i straszny problem w DIablo II :(. Czemu jak mam 24 lvl Nekromantą na baalach exp
prawie w ogóle mi nie idzie ?! Przecież od 24 lvl na baalach exp powinno lecieć jak z bicza
strzelił a tak teraz nie jest :(. Pierwszy raz mi sie to zdarza, ale co mam robić?

Doświadczenie na baalrunach na normie to dopiero od 25 lev postaci zaczyna fajnie leciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować