Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - premiera w Polsce

31 postów w tym temacie

Adam Berlik

Po trzech latach od oficjalnej zapowiedzi Mafia II wreszcie ukazała się w polskich sklepach. Dzieło studia 2K Czech, będące kontynuacją wyśmienitej Mafii: The City of Lost Heaven z 2002 roku, zostało wydane na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Przeczytaj cały tekst "Mafia II - premiera w Polsce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 12:04, Du5Ky napisał:

"Ponadto wspomniany dystrybutor zadbał o to, by gra ukazała się w polskiej wersji językowej
z napisami" Podobno są z tym problemy...

Jak zwykle z Cenegą - ale ludzie chcą polonizacji (choćby akcja z Falloutem: New Vegas). Potem ją dostają od Cenegi i marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Du5ky

Brak możliwości wyboru w Steamie języka polskiego gry, mimo iż podczas instalacji była taka możliwość. Pozostaje czekać. Mi się nie chciało czekać więc ściągnąłem spolszczenie z internetu i hula aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 27.08.2010 o 12:07, Henrar napisał:

Jak zwykle z Cenegą - ale ludzie chcą polonizacji (choćby akcja z Falloutem: New Vegas).
Potem ją dostają od Cenegi i marudzą.

Wystarczyło by zrobili to jak należy a nie odstawiali amatorszczyznę.I nie było by tematu.Jak czegoś nie potrafią to niech się za to nie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Ponadto wspomniany dystrybutor zadbał o to, by gra ukazała się w polskiej wersji

Dnia 27.08.2010 o 12:07, Henrar napisał:

językowej
> z napisami" Podobno są z tym problemy...
Jak zwykle z Cenegą


Wiesz - mi tam rybka, "anglika" znam dobrze. Ale jednak się ludziom nie dziwię - Cenega zarzekała się od miesięcy, że będzie wszystko tip-top, demo na STEAM miało polskie napisy, na pudełku jak byk napis "PL", a później się okazuje, że języka polskiego nie ma do wyboru... Ale za to jako bonus (ponoć - nie mam jak sprawdzić, ale gra już z Ultimy wysłana, może dziś będzie) instrukcja jest w połowie po czesku :) Cóż mogę powiedzieć ? To jest totalna amatorszczyzna, a Cenega jawi mi się ostatnimi czasy nie jako duży dystrybutor, który już okrzepł na polskim rynku, tylko jako firma-krzak, w której pracują totalni amatorzy...

ps. Wieści dla posiadaczy PS3 też nie są za dobre - Polacy, Czesi (to już jaja kompletne !) i Portugalczycy nie mogą dostać ekskluzywnego i darmowego DLC (a ponoć jest całkiem fajne i trochę zabawę przedłuża). Nie wiadomo czy tak już będzie na zawsze, czy Cenega jakoś rozwiąże ten problem. Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla CENEGI za brak stanowiska w sprawie Edycji Kolekcjonerskiej o której było głośno i niby MIAŁA być również u nas. Kolejna ŻENADA.

Nie wiadomo co kupować, czy tą badziewną zwykła wersje czy czekać na EK, a jak nie bedzie EK w pl to kupować na wirtusie na przykład, kolekcjonerkę ANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie wrocilem ze sklepu i rozpakowalem EK Mafia 2 na xbox360 dziewczyna za 1h wychodzi do pracy a ja przeniose sie w czasie do lat 40-50.Wydanie EK cos pieknego mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie to to, nudnawe, bez jakiegokolwiek polotu. Bardziej wyszukany komentarz nie będzie tu pasował.

To nieco inny temat, ale właśnie takie denne gry wg mnie napędzają proceder piractwa. Brzydzę się złodziejstwem, ale tym razem nie będę się dziwił ludziom, którzy zwyczajnie nie wydadzą trzycyfrowej sumy za 10 godzinek grania. I nic więcej, bo do takich gier się nie wraca. Tu w grę wchodzą zmarnowane pieniądze. Tyle.
Deweloperzy i wydawcy (w tym 2K) zawzięcie podejmują walkę z piractwem i rynkiem wtórnym. I zasr*** hipokryzja przesłania im widok na sytuację, w której oni sami sprawiają, że oba zjawiska narastają. Może nad tym warto się zastanowić?
Idealna pozycja by zagrać, nacieszyć się klimatem i fabułą, po czym zapomnieć i sprzedać, póki jeszcze coś warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napiszcie jak jest na np. Xboxie 360, jest angielski dubbing i PL napisy?

Z forum gry-online: jest angielski dubbing+polskie napisy, jest też czeski dubbing, a po ustawieniu dashboarda na język angielski... gra jest po rosyjsku ;-) Nie doczytałem jednak, czy dubbing czy napisy ;-)

Tylko wersja

Dnia 27.08.2010 o 13:25, BzykuPL napisał:

PC jest tak spartolona?


Tak. Wersje konsolowe nie wymagają STEAMA, a zdaje się w tym tkwi główny problem (wadliwe klucze czy "cuś"). No i Cenega tradycyjnie dała ciała :) W każdym razie pracują intenywnie nad fixem. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo zawiodłem. Ogólnie Mafia 2 jest grą bardzo dobrą. Grywalność jest świetna, oprawa audiowizualna też. Tylko brakuje tego wyboru i swobody, którą mamy w gta. Po 8 latach liczyłem na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony z innego powodu niż większość tutaj.
Kurier pojawił się u kumpla już o 10.30 (zamówiliśmy dwa egzemplarze razem, aby ściąć koszty wysyłki.), wszystko ładnie pięknie, lecz okazało się, że została nadana paczka pobraniowa. Przelew został dostarczony w środę, pomyłka pracownika potwierdziła się po krótkiej rozmowie telefonicznej - paczka zostanie dostarczona najszybciej w poniedziałek.
To jest PRE-ORDER według CENEGI. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować