Zaloguj się, aby obserwować  
Sinir

Darksiders: Wrath of War - temat ogólny

112 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2011 o 22:38, The_Nemezis napisał:

Chyba na xboxie robione


I chyba kalesonami kręcone. Ale to można przebaczyć, kręcenie na konsolach trochę kosztuje dla zjadacza chleba.
Właśnie dzięki temu filmikowi sobie przypomniałem o tej "skoczni" dzięki której powrót do tego poziomu jest możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 13:31, SpecShadow napisał:

I chyba kalesonami kręcone. Ale to można przebaczyć, kręcenie na konsolach trochę kosztuje
dla zjadacza chleba.
Właśnie dzięki temu filmikowi sobie przypomniałem o tej "skoczni" dzięki której powrót
do tego poziomu jest możliwy.


Nie no, aż tak źle nie jest^^ Efekt jest trochę zły bo ma cały czas maskę założoną;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodzą jednak słuchy, że sequel pozwoli na rozgrywkę w multi wszystkimi jeźdźcami.

Mimo braku co-opa, to solidny tytuł, wart zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot związany z walką z Abbadonem - finałowym przeciwnikiem. O ile w postaci smoka pojedynek ten nie sprawia mi kłopotów, o tyle w drugiej części walki, gdy dochodzi do skrzyżowania mieczy pojawia się sekwencja QTE, która nakazuję naciskać lewy przycisk myszy. Naciskałem ten przycisk, jak najszybciej się dało, ale przeciwnik zawsze w takich momentach dosięga mnie mieczem. Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 22:21, Narg napisał:

Mam kłopot związany z walką z Abbadonem - finałowym przeciwnikiem. O ile w postaci smoka
pojedynek ten nie sprawia mi kłopotów, o tyle w drugiej części walki, gdy dochodzi do
skrzyżowania mieczy pojawia się sekwencja QTE, która nakazuję naciskać lewy przycisk
myszy. Naciskałem ten przycisk, jak najszybciej się dało, ale przeciwnik zawsze w takich
momentach dosięga mnie mieczem. Jak temu zaradzić?

klikaj jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 22:36, domik_8709 napisał:

ma ktos moze seava po zdobyciu abbysal armor bo mi sie przez formata wszystkie potracily...sciagam
z neta ale wyskakuje ze pliki sa uszkodzone

A masz grę zaktualizowaną do najnowszej wersji? Jeśli nie stany gry mogą nie działać właśnie z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mam tylko ze mi sie potracily po formacie i na nowo zainstalowalem gre z aktualizacja i potrzebowal bym tych seavuw bo nie chce przechodzic znowu calej gry od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą skrzynkę ukrytą na Rozdrożu to można to odkryć nawet na początku gry :) wystarczy zniszczyć wszystkie hydranty. Pojawi się skrzynka z duszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem a mianowicie, w momencie kiedy jestem na arenie i walczę z tym co jeździ na Pożodze, po wykonaniu na nim akcji ''E'' zrzucamy go z pożogi, włącza się cut scenka i ma się rozpocząć walka i wyskakuje, wystąpił błąd z aplikacja Darksiders.exe, za każdym razem to wyskakuje, ile razy bym gry nie uruchomił i wczytywał, czy może już ktoś z was, spotkał się z tym błędem w tym momencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem w momencie

Spoiler

ratowania Azraela

. Nie mogę przejść przez trzecie drzwi, gdyż są zamknięte. Czy zapomniałem czegoś zrobić wcześniej? Obydwa roboty pokonałem i poprowadziłem ten strumień dusz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:26, Loken napisał:

Cześć, mam problem w momencie

Spoiler

ratowania Azraela

. Nie mogę przejść przez trzecie
drzwi, gdyż są zamknięte. Czy zapomniałem czegoś zrobić wcześniej? Obydwa roboty pokonałem
i poprowadziłem ten strumień dusz do niego.

Polecam poszukać filmików na YT pod hasłem "Darksiders Walkthrough" czyli udokumentowanych przejść całej gry. Odszukasz moment w którym się zaciąłeś i znajdziesz rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżam się już pomału do finałowego starcia i co do samej gry to muszę powiedzieć, że jest świetna. Prawda, że nie ma tu nic odkrywczego jeśli idzie o slashery jednak mimo wszystko coś w niej jest i ciężko odejść od telewizora. Do poziomu nowej Castlevanii trochę brakuje ale już niedługo premiera dwójki która zapowiada się o wiele lepiej od przygód Wojny i co najważniejsze styl nowego bohatera odpowiada mi o wiele bardziej...atak-uskok-atak-uskok i tak w kółko Macieju;p. Polecam zagrać w Darksiders przed premierą dwójki bo szykuje się naprawdę dobre uniwersum i dobrze rokuje kolejnym odsłonom. Jak dla mnie w sidi ekszynowej skali spokojnie 9/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować