Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery i edycja kolekcjonerska Tron: Evolution

13 postów w tym temacie

cena kosmiczna w porównaniu z zawartością, gra na podstawie filmu, który wychodzi pod koniec roku jakoś takie gry nigdy nie odnosiły spektakularnego sukcesu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na VGA 2009 gra wyglądała znakomicie, bo była pokazywana jako "zapowiedź". Fajna grafika i bardzo dynamiczna jazda na tych "motorach". Nie skreślałbym tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia gra (Tron 2.0) była dość ciepło przyjęta (84% na metacritic), mam nadzieję, że ta część będzie równie dobra, albo troszkę gorsza (marzeniem byłoby, gdyby była lepsza). Co do kolekcjonerki - za droga i nie na PC. Jakby dorzucili jeszcze odświeżony TRON, OST z gierki to by było nawet do przełknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawcy zaczynają mnie powoli wkurzać z tymi edycjami. Jak gra wychodzi i na konsole i na PC to zawsze konsole dostają EK a co z PCtami. To bez sensu. A w ogóle co to jest za gra Tron ?? Wątpię żeby coś zarobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie genialna jest ta kolekcjonerka!! Szał, a raczej ubaw po pachy xD Gra plus jakiś motorek i ja mam za to dać 130 dolarów? No nie ośmieszajmy się. :D Kolejny gniot jak dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować