Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To się dzieje naprawdę! Duke Nukem Forever od Gearbox oficjalnie!

62 postów w tym temacie

Heh, gra w zasadzie znana z tego, że jest robiona przez kilkanaście lat. Teraz wyjdzie, ludzie pograją i zapomną. Koniec legendy, za kilka lat pewnie nikt nie będzie o tym tytule pamiętał (no chyba że będzie rewelacją). W sumie szkoda tych wszystkich żartów. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie może wyjść! Jak wyjdzie świat spłonie w ogniu i zejdzie bestia tak napisano w świątyniach starożytnych Azteków! Heh a na poważnie zobaczymy co z tego wyjdzie, o ile wyjdzie na prawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ta gra nie zaliczyła zonka jak to miało miejsce z Rogue Warrior od Rebellion, który ukończyłem na najtrudniejszym poziomie w nieco ponad 3h >.<
A tak poza tym to nie sądziłem, że upadły Książę powstanie :) Napewno kupię choćby nie wiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony: JEEEj OMGWTFBBQ!!!
Z drugiej strony: To, albo będzie kompletny crap, albo to nie będzie Duke, tylko shooter z "Duke Nukem" w tytule. Nie ma innej możliwości. Kogo będzie jeszcze bawiło samo strzelanie do świń? :) Mimo to gra powinna sprzedać się w niesamowitych ilościach. Jednego klienta na pewno mają*.

*Patrz nick piszącego tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:15, Kawel napisał:

Niemal każdy będzie zainteresowany grą, która powstaje 11 lat (...)

No to jestem w mniejszości (mimo, że lubię strzelanki), wolę poczekać na Bulletstorm'a.

Dnia 03.09.2010 o 20:15, Kawel napisał:

i wzbudza tym tyle kontrowersji.

Raczej politowania i/lub śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:26, Darkstar181 napisał:

Zwłaszcza że gra prezentuje się biednie :/ Oglądam od 15 minut, i jest kiepsko. Animacje
są do dupy, plansze jakieś nijakie, grafika nie powala.
Nie jest dobrze.

No a czegoś oczekiwać od gry robionej 12 lat? Przez tyle czasu mogła zmienić się grafika i technologia, ale to co najważniejsze - mechanika gry - zostały z pierwotnej wersji, która powstawała ponad dekadę temu. Naprawdę nie wierze w sukces tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wierzę w chłopców z Gearboxa oraz generalnie w 2K, którego wszystkie strzelanki od czasów Prey''a trzymały porządny poziom. Rozwijam właśnie ostatnią postać w Borderlandsach i cieszę się przy okazji wielce na wieść, że to w ich łapki wpada ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Come gets some!

Nareszcie! Tym posunięciem Gearbox trwale zapisało się na kartach historii elektronicznej rozrywki. Brothers in Arms albo Borderlands może zostać zapomniane, ale Duke Nukem Forever - jako synonim nigdy nieskończonej gry - zawsze będzie wspominany.

Legenda nadchodzi. Przyszły rok to będzie prawdziwe zatrzęsienie tytułów, które po prostu trzeba kupić. Hejterzy niech sobie hejtują, co i tak nie zmieni faktu, że gra świetnie się sprzeda. Wielu deweloperów dałoby sobie uciąć głowę, by mieć w portfolio taką ikonę. Z niecierpliwością oczekuję powrotu do książęcego świata, do ratowania naszych dziewcząt i kopania ufockich tyłków. Myślę, że miłośnicy DN3D będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 21:06, Kirabaxior napisał:

> Zwłaszcza że gra prezentuje się biednie :/ Oglądam od 15 minut, i jest kiepsko.
Animacje
> są do dupy, plansze jakieś nijakie, grafika nie powala.
> Nie jest dobrze.
No a czegoś oczekiwać od gry robionej 12 lat? Przez tyle czasu mogła zmienić się grafika
i technologia, ale to co najważniejsze - mechanika gry - zostały z pierwotnej wersji,
która powstawała ponad dekadę temu. Naprawdę nie wierze w sukces tej gry.

Lol, ta gra ma zapewnioną reklamę większą niż nowy CoD - gdyby jeszcze Take-Two mialo specow od marketingu Acti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi w to uwierzyć, że też doczekałem tego dnia. Choć gameplaye są póki co tragicznej jakości, to czuć klimat starego Duke'a 3D - aż łezka kręci się w oku. ;) 2011 zapowiada się na NIESAMOWITY rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować