Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 także w bogatej edycji kolekcjonerskiej

60 postów w tym temacie

Czy wszystkie egzemplarzy EK Arcanii zostały wyprzedane ? Pytam, bo na stronie sklepu nie ma oferty, a wczoraj jeszcze była :) Mowa o wersji PC, ale widzę, że żadnej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 14:22, Toomasi napisał:

Czy wszystkie egzemplarzy EK Arcanii zostały wyprzedane ? Pytam, bo na stronie sklepu
nie ma oferty, a wczoraj jeszcze była :) Mowa o wersji PC, ale widzę, że żadnej nie ma


Na to wygląda, że tak, jest tylko preorder zwykłej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh.... trzeba było od razu kupować a nie się zastanawiać skąd sie weźmie na to pieniądze :) Mimo wszystko liczę, że po prostu zniknęła oferta, bo jest jakiś błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem 3 dni temu Arcanie EK i pisało ze potwierdzenie dopiero trza zrobic ale 7 dni przed premiera a dzisiaj mi juz przyszedl email ze mozna juz potwierdzic;D chyba nie bład tylko wyprzedane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:19, hagen321 napisał:

ja zamówiłem 3 dni temu Arcanie EK i pisało ze potwierdzenie dopiero trza zrobic ale
7 dni przed premiera a dzisiaj mi juz przyszedl email ze mozna juz potwierdzic;D chyba
nie bład tylko wyprzedane ;)


U mnie jest, że oczekuje na płatność, ale maila z informacją co i jak jeszcze nie dostałem :D
Myślę, że to jakiś błąd jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2010 o 15:20, Isildur napisał:

U mnie jest, że oczekuje na płatność, ale maila z informacją co i jak jeszcze nie dostałem
:D
Myślę, że to jakiś błąd jest :D


no w sumie możę tak być ale nie zdziwiłbym się gdyby były wyprzedane chyba nie było tego dużo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:42, lis_23 napisał:

Ja też dzisiaj potwierdziłem:
" zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 14.10.2010) "


i git już sie nie moge doczekac bo w sumie to owszem mało czasu jest na granie ale druga rzecz nie ma w co grac hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jakby ktoś zrezygnował z gry jednak, to oferta by się znów pojawiła ? Bo nie wiem czy mam jeszcze na coś liczyć, czy też może dzwonić do gram.pl i się dowiadywać, czy jest jakaś lista rezerwowa, czy coś. Może to brzmi głupio, ale jednak bardzo mi zależy na grze i mogę spróbować wszelkich środków, by ją zdobyć (tak, kradzież też... xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 19:58, Toomasi napisał:

Myślicie, że jakby ktoś zrezygnował z gry jednak, to oferta by się znów pojawiła ? Bo
nie wiem czy mam jeszcze na coś liczyć, czy też może dzwonić do gram.pl i się dowiadywać,
czy jest jakaś lista rezerwowa, czy coś. Może to brzmi głupio, ale jednak bardzo mi zależy
na grze i mogę spróbować wszelkich środków, by ją zdobyć (tak, kradzież też... xD)


Przecież tą kolekcjonerkę można zamawiać też w innych sklepach internetowych, jest dostępna bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ? Byłbym wdzięczny za link, bo szukałem trochę, ale jedyne co znajdywałem to linki do informacji o jej zawartości. Fakt, faktem, że dziś nie miałem na to dużo czasu. Poszukam sam, ale mimo wszystko liczę na linki, jeżeli znane są Tobie konkretne strony :)

EDIT: Znalazłem wersję EK na stronie sklepu gry-online.pl. Mam nadzieję, że to pewne źródło, bo dla mnie bezpieczniej byłoby zamówić z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 23:32, Toomasi napisał:

Gdzie ? Byłbym wdzięczny za link, bo szukałem trochę, ale jedyne co znajdywałem to linki
do informacji o jej zawartości. Fakt, faktem, że dziś nie miałem na to dużo czasu. Poszukam
sam, ale mimo wszystko liczę na linki, jeżeli znane są Tobie konkretne strony :)

EDIT: Znalazłem wersję EK na stronie sklepu gry-online.pl. Mam nadzieję, że to pewne
źródło, bo dla mnie bezpieczniej byłoby zamówić z gram.pl


nie wiem czy linki można podawać ale na stronie ultimy też jest, ja stamtąd raz zamawiałam i wszystko było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, te EK na Xboxa to w końcu w jakim języku ? Jak mają niby być wszystkie wydania po PL, a na gramie jest napisane, że po ANG. Edit: Czyżby zniknęła edycja kolekcjonerska na Xboxa ze sklepu, czy coś mi się powaliło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 15:24, Albii napisał:

Ej, te EK na Xboxa to w końcu w jakim języku ? Jak mają niby być wszystkie wydania po
PL, a na gramie jest napisane, że po ANG. Edit: Czyżby zniknęła edycja kolekcjonerska
na Xboxa ze sklepu, czy coś mi się powaliło ?


EK na Xboxa jest w języku Angielskim tak jak tam jest napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 15:27, Isildur napisał:

EK na Xboxa jest w języku Angielskim tak jak tam jest napisane...

Dobra, ja tam i tak nie ogarniam, co nie zmienia faktu, że jak tak rzeczywiście jest, to jako członek połeczeństwa graczy, którym obiecywano pełną lokalizację, czuję się oszukany. :p A i tak gra się okaże porażką, wiec w sumie to nawet dobrze, przynajmniej nie będzie mnie kusiło do zakupu EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 16:08, Albii napisał:

/ciach/


Czy się okaże porażką to zobaczymy w dniu premiery dema bądź pełnej wersji gry. Ja kupuję EK na pc, bo jest bardzo atrakcyjna edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie zamowiłem dzisiaj EK. Jak dla mnie jest to pozycja obowiązkowa dla fanów Gothica. Może zmierzch był zbugowany, ale nie wiem dlaczego ludzie czepiają sie G3. PO wyjściu patcha 1.74 oraz nowego Quest Packa 4 G3 nabiera nowego bez żadnych problemów wymiaru. Aż chce sie grać... Nowe zadania, zbroje... Miło sie na sercu robi. Yea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować