Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 także w bogatej edycji kolekcjonerskiej

60 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] CD Projekt zaprezentowało zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Arcania: Gothic 4. Co ważne, wspomniane wydanie będzie dostępne wyłącznie w wersji na PC, ale sama gra ukaże się także na X360 i PS3.

Przeczytaj cały tekst "Arcania: Gothic 4 także w bogatej edycji kolekcjonerskiej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:31, Griba napisał:

Arcania: Gothic 4 wygląda dobrze. Ale i tak w EK nie zainwestuję mimo że jestem fanem
serii.


A ja jestem fanem serii Gothic i dlatego Arcanii nie kupię. Niezależnie od tego jak dobra gra to jest Gothic dla mnie był trylogią, a już dodatek do 3 części był nic nie war i uznaję go jako skok na kasę wykonany przez wydawcę. Jowood najchętniej wydałby NFS z dopiskiem gothic, by zgarnąć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:51, marcinsud napisał:

A ja jestem fanem serii Gothic i dlatego Arcanii nie kupię. Niezależnie od tego jak dobra
gra to jest Gothic dla mnie był trylogią, a już dodatek do 3 części był nic nie war i
uznaję go jako skok na kasę wykonany przez wydawcę. Jowood najchętniej wydałby NFS z
dopiskiem gothic, by zgarnąć kasę.


Dobrze mówi !!! Polać Mu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co wiem, poprawcie się jeśli się mylę, to Arcania to już raczej spin off Gothica, niż jego kontynuacja. Może warto dać szansę, poczekajmy na recenzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arcania to nie Gothic. Gothic zakończył się na trójce i tak powinno pozostać, ale świat przedstawiony w grze jest na tyle ciekawy, że grzechem byłoby nie opowiedzieć jakiejś nowej historii w nim zawartej. Osobiście poczekam z opinią nt. Arcanii do dema/premiery, ale myślę że nie okaże się ona totalnym crapem jak niektórzy już zdążyli o niej napisać.
Co do kolekcjonerki, to uważam że jest świetna. Niestety obawiam się, że wszystkie egzemplarze będą już zamówione zanim zdecyduję się na kupno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna EK, ale wielka szkoda, że konsolowe edycje jej nie mają :/. Wiadomo, że z tego wszystkiego najważniejsza jest gra, a jeśli ta ma chodzić beznadziejnie na słabym sprzęcie PC takim jak mój to nie ma to sensu :P. Lipa, niestety ale zdecydowałem, że EK sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jest pare osob, ktore uwazaja ze Gothic 3 byl zakonczeniem serii i zgadzam sie. Ale swiat mial mozliwosci na rozbudowanie itd. wiec daje szanse Arcanii jako odrebnemu tytulowi. A do tematu to kolecjanerka wyglada elegancko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na załączonym obrazku zamiast "Arcania" znalazłem "Argania". Dobrze by było to poprawić.

A tak poza tym miłym dodatkiem wydaje się być kufel. To wielka frajda mieć rzecz, która znajduje się w grze i wygląda (mam nadzieję) identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem serii Gothic.
I dlatego właśnie nie kupię Arcanii. No, może jak już będzie w jakiejś taniej serii za 20-30 zł. Po zwiastunach, filmikach, wnioskuję że to już inna gra, w dodatku gorsza, co zdążyli zobaczyć różni redaktorzy którzy mieli okazję w nią zagrać.

Dwumetrowym kijem tego nie tknę. Czekam na Risena 2 i nowego Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozdarta Dziewica" buahahaaaa.... Dołączam do przedmówców - ja nie mam zamiaru brać wszystkiego, co ma w nazwie "Gothic". Dla mnie kontynuacją tradycji G1 i G2 + NK jest gra Risen, niezależnie od nazw użytych w grze i głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena wysoka, w porównaniu do wersji podstawowej to już lepiej kupić EK i dodać ze 30 zł. Osobiście nie kupie żadnej z wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już złożyłem zamówienie na pre order bo edycja kolekcjonerska bardzo mi się podoba
sama gra też podoba mi się już od pierwszych obrazków które udało mi się zobaczyć,więc nie ma mocnych żebym tego nie kupił,zwłaszcza że w czasach G3 nie było mnie stać na kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 12:39, Abe83 napisał:

Dla mnie kontynuacją tradycji G1 i G2 + NK jest
gra Risen, niezależnie od nazw użytych w grze i głównego bohatera.


Dokładnie tak.
Choć osobiście poczekam na demko i wtedy zobaczę, czy jest coś godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować