Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści - ostatnie sztuki wyjątkowego wydania!

40 postów w tym temacie

Domek

Ważna informacja dla wszystkich fanów oryginalnych RPG i po prostu doskonałych gier komputerowych. W naszym sklepie można jeszcze kupić ostatnie wydanie wyjątkowego, dostępnego wyłącznie klientom gram.pl wydania Fable!

Przeczytaj cały tekst "Fable: Zapomniane Opowieści - ostatnie sztuki wyjątkowego wydania!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze moderatora o usuniecie poprzedniego posta ;)

--
Ja na szczescie kupilem Fable w pre-orderze... i sie ciesze :)

--
Nie wiem czy tylko ja, ale nie moge komentowac newsow przez firefoxa -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatke do Fable byście najpierw zrobilii a dopiero potem pisali o ostatnich egzemplarzack EK. Jak ktoś to kupi to go tylko krew zaleje że kupił ładną ale badziewną polską edycję (chodzi o buga na końcu gry bo tłumaczenie jest OK) :/
Pozatym inny gramowicz napisał że odpowiedź na ten temat miała być we wtorek a dziś mamy co? ŚRODE! CDP postarajcie sie bo ja w Was wierze no ale jak coś robicie to przyzwoicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:06, bobek89 napisał:

Jak ktoś to kupi to go tylko krew zaleje że kupił ładną ale badziewną polską edycję (chodzi
o buga na końcu gry bo tłumaczenie jest OK) :/

Tylko dlatego jest dla ciebie badziewna? Dla mnie to żaden kłopot, bo zazwyczaj w grach tak jest, że jak się grę skończy to jest... koniec :) W Fable tek nie jest, a że chłopcy się coś nie postarali w polskiej wersji - mówi się trudno, pewnie poprawią. Dla mnie Fable jest rewelacyjana i ten drobny błąd wcale nie wpływa na moją ocenę gry.

Dnia 29.03.2006 o 14:06, bobek89 napisał:

Pozatym inny gramowicz napisał że odpowiedź na ten temat miała być we wtorek a dziś mamy co?
ŚRODE! CDP postarajcie sie bo ja w Was wierze no ale jak coś robicie to przyzwoicie...

No ja też czekam, szczerze mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej dajcie pudełka do wow - takie co edycja kolekcjonerska posiadała :P same pudelka i tak jak świerze bułeczki by poszły :P a nie jakieś fable :P nudne itd... zakupu żałuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keohun: Ja mam Firefox''a i moge komentowac :P.
Heh, chcialbym kupic gierke ale mam za malo kasy bo juz troche przeznaczylem na HOMM''a5 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 12:14, glizda101 napisał:

A na stronie, gdzie można kupić Fable przez cały czas widnieje:
"Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)"


no bo jeszcze są zwykłe wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:52, Abi Dalzim napisał:

Tylko dlatego jest dla ciebie badziewna? Dla mnie to żaden kłopot, bo zazwyczaj w grach tak
jest, że jak się grę skończy to jest... koniec :)


badziewną w sensie tymczasowym (bo jak naprawią to będzie juz wszyściutko OK) :P Ja mam nadzieję że to naprawią ale ogólnie gra jest super, jak wystawiałem ocene to dałem 5/5. Wiadomo że każda (wyjątki pewnie jakieś się znajdą) gra ma jakiegoś buga na początku ale jak z CDP napisali że we wtorek odpowiedź będzie to mogliby chociaż dotrzymać terminu bo wszyscy się niecierpliwią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:25, bobek89 napisał:

(wyjątki pewnie jakieś się znajdą) gra ma jakiegoś buga na początku ale jak z CDP napisali
że we wtorek odpowiedź będzie to mogliby chociaż dotrzymać terminu bo wszyscy się niecierpliwią
...


jeżeli obiecalismy umieszczenie informacji odnosnie rozwiazania tego problemu, to slowa na pewno dotrzymamy,
i informacja bedzie podana w mozliwie najszybszym terminie.

czy moglbys w takim razie pokierowac nas gdzie podawalismy ze bedzie to wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie zgodzę się z Tobą Half-Devil bo grę rzeczywiście można przejść w tydzień, jak się gra nie więcej niż 2 godzinki dziennie. Niestety dla mnie to gra na 4 dni :( zwłaszcza, że wciągająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 16:49, Tuddrussel napisał:

czy moglbys w takim razie pokierowac nas gdzie podawalismy ze bedzie to wtorek?


A mogę :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5830&u=68
Wejść na ostatnią stronę (w tej chwili 4) i jest post gościa "Flaku". cytat "No tak wysłałem im maila w PIĄTEK powiedzieli że na WTOREK napiszą odpowiedź a tu nic !!"

no i jeszcze posty ze strony 2 użytkownika Kirnin;
"PS. Wczoraj wysłałem meila odnośnie tego błędu. Dziś albo jutro będzie odpowiedź więc napisze tutaj." -1
"Niestety nie dostałem odpowiedzi :(" -2

użytknownik KrzysztofT :
"1). Nic nie odpowiedzeli. A ignorowanie świadczy najlepiej o samym CDP." a dalej gdzie napisał (tzn do kogo) odp. brzmi "Tu i tu. (Na forum i do Pomocy Technicznej)."

Ogólnie przeczytajcie sobie te 4 strony i przeczytajcie jak się wszyscy bulwesrują z tego powodu. Mnie na początku to nie ruszało i nadal w zasadzie mnie nie rusza, ale dołączam się do próśb innych kolegów/ koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie kusi, żeby kupić, ale czttałem, że walki są ponoć krwawe, a ja brutalnych gier nie lubię... Ale uwielbiam erpegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze pudelko ktore otrzymalem z Fable znacznie sie rozni od tego na tym zdjeciu.
Jest papierowe, prostokatne, bez zadnych wyciec i wcale nie przypominajace skory jak na zdjeciu.
To cos ciemnobrazowe co wyglada jak skorzane na prawo od pudelka udajacego ksiazke, to jest zwykla instrukcja na zwyklym papierze.
Nadruki na plytach CD sa inne, loga znajduja sie w innych miejscach, w plycie bonusowej do tego stopnia, ze brak nadruku na srodkowej czesci plyty i jest ona zwyczajnie przezroczysta.
W zasadzie zostalem wprowadzony w blad tym zdjeciem.
Jak na moj gust to zdjecie to pochodzi z jakiejs zapowiedzi gry i jest przedstawieniem jakiejs fantazji na temat planowanego wydania gry, a nie rzeczywistego produktu.
Tak jakby bylo trudno wyjac zawartosc sprzedawanego zestawu i zrobic tego zdjecie cyfrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować