Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści - ostatnie sztuki wyjątkowego wydania!

40 postów w tym temacie

Hm, gry jeszcze nie ukończyłem, ale bug wywalający nas na pulpit po zakończeniu... Hm... Średnio mi się to mimo wszystko podoba. Ciekaw jestem, czy łata się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych pretensji co do gry... Może i ma parę błędów, ale należy się cieszyć, że w końcu gra doczekała się polskiej premiery. Zresztą po miesiącu łatka do Fable wyjdzie napewno i przestaniecie w końcu narzekać. Gra wciągnęła mnie bardzo bo jest inna od pozostałych gier... według mojego punktu widzenia przypomina mi troszke przygodówkę. Dzięki temu mogę grać w nią godzinami jako 100% aniołek :D.
Jeżeli chodzi o pudełko to ja domyślałem się, że nie wygląda tak jak na obrazku powyżej. Samemu można się przecież domyśleć, że gdyby było one np. ze skóry, cena wydania wzrosła trochę.

PS. Sorki, że się wtrąciłem... :) Pozdrawiam zespół CDProjekt oraz fanów RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poradniku piszą iż po ostatniej wakce i po napisach końcowych gry-oczywiście cierpliwie czekać,można dalej przemierzać świat Fable. A tu mi wyrzuca się gra na pulpit,próbowałem różnie i kilka razy-bezskutecznie!.Czy będzie patch do Fable V.1.....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, czyli już nie będzie edycji kolekcojnerskiej ;/ jeszcze nie kupiłem żadnej gry w edycji kolekcjonerskiej! tera mam oko na GW Factions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też czekam na tego patcha z wielką niecierpliwością. teraz zaczynam przechodzić gre drugi raz, i mam nazieje że zanim dojde do końca będe już mógł dalej grać po ostatnim bossie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie cisza. Wszelkie postępy w pracy nad patchem są podawane przez Niebieskich w tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5830&u=344 . W skrócie sytuacja nie wygląda za różowo- Microsoft milczał jak grób, więc CDP musiał się sam zabrać za tworzenie łatki (ze względu na opór giganta z Redmond cały proces napewno wydłuży się w czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pomoc, poniewaz mam z gra problem, ktory calkowicie uniemozliwia mi gre :(.

Poczatkowo bylo tak, ze w trakcie gry ekran robil sie czarny i nic nie bylo widac, choc mozliwe bylo uslyszenie, ze postac sie porusza, ale z tym sobie poradzilem instalujac najswiezsze sterowniki karty graficznej. Poczatkowo bylo niby dobrze, ale wyszedl na jaw kolejny problem: gra wylacza sie po kilkunastu minutach - po prostu w pewnym momencie sie zatrzymuje i po chwili widzimy juz cudowny pulpit windowsa. Co moze byc przyczyna i jak sobie z tym poradzic? Blagam, niech ktos cos poradzi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z Tą łatka z bugiem na końcu gry!!!Znam angielski i przestane w koncu kupować polskie wersje!!!Mam to gdzies juz nie kupuje Pl bo kaszanią gry!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to już rozumiem koniec Edycji Kolekcjonerskiej...Chyba, że złozymy petycje do CDP o dorobienie egzemplarzy! Co Wy na to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 17:27, Woko11 napisał:

I to już rozumiem koniec Edycji Kolekcjonerskiej...Chyba, że złozymy petycje do CDP o dorobienie
egzemplarzy! Co Wy na to?!


To raczej nic nie da. Od początku pre-order''a było zaznaczone, że pudełko-księga jest jedynie dla zamówień przedpremierowych. Trochę sztuk zostało po premierze, rozeszły się one w kilka dni. Jedyny sposób na zdobycie teraz takiego egzemplarza to polowanie na allegro. Czasu nie zawrócisz. Lepiej zamów sobie Heroes V w edycji kolekcjonerskiej bo niedługo znowu będziesz żałował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować