Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 5 - oficjalne potwierdzenie i trailer

178 postów w tym temacie

Jak dla mnie to chyba spóźnione prima aprillis. Tak zjechać najbardziej wyczekiwaną grę przez fanów DMC. A ponoć pierwsze domysły były takie że DMC 5 będzie historią Vergil''a po wydarzeniach w trzeciej części. A tutaj walnęli jakiegoś ulizanego japońca z papierosem i jakimś dziwnym mieczem, i on ma czelność nazywać się Dante!! Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna dygresja na temat rozmowy pare linijek wyżej. Takie konwersacje paradoksalnie nakręcają rozpoznawalność zjawisk artystycznych wątpliwej wartości. Dla dobra wszystkich zaprzestańmy wspominać bimbera, dziewczynkę nie mającą pojęcia kto to ortodonta czy zgraję zniewieściałych wampirów w temacie poświęconym Devil May Cry. Z góry dziękuję za NIE komentowanie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:00, Lordpilot napisał:

To nie jest tylko problem DMC- spójrz chociażby co się działo na forach po tym jak Rockstar
zmienił stylistykę Max Payne :)

To może nie tak bardzo trafne bo tam naprawdę zrobili zwrot o 180 stopni ( tutaj tylko 90, bo nadal czuć ten klimat przesady). Wg. mnie najtrafniej można to porównać do serii CoD, która też przeniosła się z WWII do wielu nowych teatrów działań i generalnie wyszło jej to zdecydowanie na plus.

Dnia 16.09.2010 o 15:00, Lordpilot napisał:

Może tym razem już z fabułą :)

Oby, mam nadzieję, że twórcy Wnslaved i tym razem się postarają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante z czwórki jest ładniejszy:) ale piątka nawet się fajnie zapowiada jak widać będzie można przedmioty napotkane na drodze rozwalić na mechanicznych potworach w drobny mak :) tylko żeby nasz Wandal uliczny nie wyglądał tak strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 18:10, Wazuki napisał:

Jak dla mnie to chyba spóźnione prima aprillis. Tak zjechać najbardziej wyczekiwaną grę
przez fanów DMC. A ponoć pierwsze domysły były takie że DMC 5 będzie historią Vergil''a
po wydarzeniach w trzeciej części. A tutaj walnęli jakiegoś ulizanego japońca z papierosem
i jakimś dziwnym mieczem, i on ma czelność nazywać się Dante!! Wolne żarty.

Ja też miałem nadzieję że zrobią coś z Vergilem ale po tym wolę żeby nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czemu wy tak po tym jeździcie co że pali fajkę to właśnie daje mu trochę takiego charakterku i po pierwsze nie podoba wam się że ma czarne włosy przecierz musieli zrobić trochę bardziej realistycznie ale jeden minus jest ogromny gdzie jest jego "rebeliant"( rebelion ) jak kto woli mam na dzieje że z tego nie zrezygnowali ale coś mi się zdaje że to będzie coś jak dmc 3 tylko nowe wydanie bo jak się przyjzycie na miasto jest prawie niezniszczone a co do mobów to spoko bo przynajmniej nie sa to jakieś zmechanizowane g...a jak w quake xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno inaczej nie znaczy źle a z resztą jak dla mnie to nie wygląda na DMC 5 tylko jego równorzędna grę czyli ten sam wątek inne wykonanie a z resztą że ma czarne włosy to nawet lepiej bo tamto wyglądało z byt nierealistycznie a z reszta obejżyjcie se to na youtube bo tu jest słaba jakość i wogóle fajnie to wygladało jak temu mobowi przypalił fajka pysk to w stylu dante

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem Nero i Dantego. DMC4 bardzo mi się podobała, lecz to co teraz zobaczyłem jest żałosne. W ogóle WTF!!!
Jakiś mamuci wypierdek i to ma być Dante?? Miałem wielką nadzieję że będzie dalsza część historii Nero, Dante i Vergila. Tak to jest jak grę która była jedną z lepszych dać jakimś żółtodziobom (Ninja Theory). Capcom tą grę tworzył najlepiej i nie wiem czemu teraz zrobili ją Ninja Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze,tak to jest jak japońską markę przejmują Amerykanie.Po drugie jedyne co mi się w trailerze podobało to muzyka.Po trzecie Dante wygląda tutaj jak jakiś rosyjski punk,nie dziwi mnie więc,że diabeł ma ochotę płakać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wy sie tak boicie i sracie zarazem.
Czy kiedykolwiek Capcom wydał coś na tyle zwalonego by nie zadowolić fanów ?
Komentarz autora tematu : Podoba wam sie nowy Dante - moze byc tylko zacheta do pisania tak idiotycznych tekstow. Nie pasuje wam ? Grajcie w DMC 4i badzcie ograniczenia jak dzieci z podstawowki, albo kupcie ( jak wyjdzie) nowego DMC i smigajce w gre naladowana swietnie dobrana muzyka, niekwestionowana akcja, swietna grafika i nowym systemem gry ktory jak sadze doegra tu kluczową rolę. A to ze zmeini sie wyglad postaci to troche szkoda ale nie macie dowodu jak narazie ze to o tego Dantego chodzi - Jak ktoś napisal : moze to jego syn ? A nawet jezeli nie to moge sie zalozyc ze DMC 5 rowniez odniesie wielki sukces. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rizzan Zacznijmy od tego że Seria Devil May Cry nie umarła na 4 czesci gry dalej jest zawarty ten klimacik jak w poprzednich częściach.
Każdy z was ocenia DMC5 po wyglądzie Dantego przyznam niezachęcająco wygląda ale cuż ;].
Jak można oceniać grę, w którą jeszcze nikt nie grał, a założe się że wielu osobom przypadnie do gustu.
Współczucie dla osób co oceniają po wyglądzie ;]


Pozdro Dla Capcomu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh zapomniałem dodać ;] być może to tylko filmik promujący pomysł wyglądu głownej postaci, która zostanie poddana ocenie fanów i reszty


Pozdro dla Capcomu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałam informację że w nowym DMC może pojawić się postać Vergila trochę mnie to zaskoczyło aczkolwiek jest to możliwe w tej grze poczekamy zobaczymy czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta informacja?


Ale szczerze to jeśli mają zrobić z Vergilem to samo co zrobili z Dante to może lepiej nie...fani byli by tak wkurzeni że chyba doszło by do akcji w życiu a nie tylko na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu wejś się w garść.Od razu widać,że to nie jest Dante,że nie przefarbował włosów.
To jest ktoś zupełnie inny.
Być może to syn Nero,a DMC nabrało teraz w płuca nowej historii i nowe rozdziału w swoim życiu.
Zastanówcie się za nim będziecie oczerniać tak dobry tytuł.
Ten gostek nie ma nawet Rebelion''a,a tym bardziej Ebony & Ivory.
Poza tym wątpię,że Dante by,aż tak zmizerniał.
Mi osobiście się podoba i wam też powinna,bo powtarzam jeszcze raz TO NIE JEST DANTE.
Czekam z niecierpliwością na ten tytuł^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opanujcie się. Dam głowę, że celem tego trailera było właśnie szokowanie i skłanianie do snucia domysłów. Skoro teraz świat jest taki mroczny, to może nasz ulubiony Dante zmienił wygląd, żeby go nie schwytano? Albo, co bardziej prawdopodobne, jakiś gówniarz się pod niego podszywa, żeby uniknąć tortur? Mamy już Vergila, Nero, Dantego, może uznali, że czas na nową postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, uspokójcie się. Dam głowę, że celem tego trailera było zaszokować i skłonić fanów do spekulacji. Może, skoro świat jest teraz tak mroczny, Dante zmienił wygląd, aby go nie schwytano? A może ten koleś się pod niego podszywa, żeby uniknąć tortur, podczas, gdy jego umysł jest sondowany (na to wskazuje ta migawka mózgu)? Nawet jego miecz nie przypomina Rebeliona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy tego czegoś mówili o restarcie serii. Jak dla mnie to Hideki Kamiya na pewno rozmyślał o popełnieniu sepuku po zobaczeniu co ci idioci zrobili z tak genialną serią. Niech wróci stary dobry Dante z jego uśmieszkiem, dowcipami i uważania każdego demona za kolejny worek treningowy. A widzieliście w tym trailerze ten miecz? Nawet przerobili starego kultowego Rebeliona. Co to kawałek Alexa Mercera? Rebelion jako whip first to już ostra przesada!!!!!
Ludzie, który to czytają, Ninja Theory to zło gorsze od "Krzyżaków" z przed Pałacu Prezydenckiego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emo Punk Dante ... no tak, co jeszcze? Gdzie jest prawdziwy Son of Legendary Dark Knight Sparda, the Devil Hunter Dante?
Ten trailer to nic więcej niż kpina i pogarda wobec fanów serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować