Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Joe`s Adventures - trzecie DLC do Mafii II oficjalnie zapowiedziane

14 postów w tym temacie

Tak jest! Na to DLC czekałem. Sam się sobie dziwię, że ja - wielki przeciwnik płatnych dlc - czekałem na jakiś cyfrowy dodatek. Jednak Joe jest imo jedną z lepszych drugoplanowych postaci w grach ever. Dlatego mam nadzieję, że ten dodatek wniesie także coś nowego i konkretnego do fabuły Mafii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 2-3 miesiące Mafia 2 będzie grą kompletną :) Być może zastanowię się nad GOTY, jeżeli takowa będzie, bo teraz to jest takie zdzierstwo, że głowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek mógłby być fajny gdyby Mafia 2 była grą kompletną, a dodatek wyszedł daleko po premierze tak jak Episodes from Liberty City. Pewnie połowa tego co będzie w tym DLC to będą rzeczy, które już są na płycie ale zostały zablokowane. Zapłaciłem 120zł za niekompletną grę. I dzięki wspaniałemu Steamowi nie mogę tej gry sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby 2K games wzięło przykład z R* (mam na myśli 2 kompletne samodzielne dodatki do GTA IV) to świat płatnych dodatków byłby lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w podstawkę rozmyślałem w duchu co to się z tym grubasem działo

Spoiler

gdy Vito starał się nie nadstawiać dupy w kiciu

i tak sobie rozkminiałem czemu by tego nie zawrzeć w jakimś DLC. Później ktoś coś wspomniał o "Joe''s Adventure" i już wszystko było praktycznie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc jak potoczyła się historia Joego później, przechodząc dodatek z nim miałbym wrażenie bezsensu działania bo co nie zrobię koniec i tak został już zdefiniowany. Jak dla mnie Mafia II to niezła gra, sporo za łatwa pod chyba każdym względem, jednak jako całokształt stanowiąca tylko ubogą kopię GTA. Atmosfery jedynki nie udało się uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 20:26, bora napisał:

Wiedząc jak potoczyła się historia Joego później, przechodząc dodatek z nim miałbym
wrażenie bezsensu działania bo co nie zrobię koniec i tak został już zdefiniowany.

Nie grałem w Mafię 2, więc nie wiem jak skończył Joe, ale dla przykład całe GTA:VCS opowiada historię Victora Vance''a, który przecież i tak ginie w intrze do GTA:VC, a mimo tego nie ma się wrażenia bezsensu grając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować