Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GOG.com do zamknięcia czy to może tylko podpucha?

10 postów w tym temacie

Podpucha jakich mało. Nie dość, że przez cały czas obok loga serwisu widniało słowo BETA, to żaden w miarę szanujący się serwis nie ogłosił by upadku tak nagle i niespodziewanie. Zresztą pozostałaby kwestia zakupionych już gier, które nagle stałyby się niedostępne a klienci - oszukani. Jestem ciekaw co też takiego panowie z GoG rzeczywiście szykują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest akcja marketingowa (oby !) to "specom" z CD Projektu gratuluję... skrajnej głupoty ! Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby w ten sposób zarzynać markę nad rozpowszechnieniem której ciężko pracowało się dwa lata. Good job ! Może najwyższy czas zatrudnić w CDP "pijarowców" i marketingowców, którzy mają choć odrobinę oleju w głowie, bo u obecnych z tym kiepściutko ? Wszystkim by to wyszło na dobre - firmie, inwestorom, graczom. Mocno trzymam za to kciuki, bo szkoda by było niezmiernie gdyby CDP wyparował z rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu akurat z zakupionymi z goga tytułami nie mam, wszystkie instalatory mam wypalone na płytach, z resztą każdy produkt z dystrybucji elektronicznej jaki pobieram z sieci zawsze wypalam na płytkę [do tego dochodzi schorzenie wydrukowania sobie do niego okładki i wstawienia na półkę co by kolejny box dostawić do kolekcji =)], ot przezorny zawsze ubezpieczony.

A całej sprawy też jestem bardzo ciekaw, jak by nie patrzeć GOG miał ogromną rzeszę zwolenników, był jedyną swego rodzaju ostoją dla legalnych userów szukających unikatowych staroci, bez niego w zasadzie w poszukiwaniu wielu oldschoolowych niedostępnych już gier pozostaje nam tylko alternatywa czystego nielegalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 00:42, shinigami napisał:

to żaden w miarę szanujący się serwis nie ogłosił by upadku tak nagle i niespodziewanie.
Zresztą pozostałaby kwestia zakupionych już gier, które nagle stałyby się niedostępne
a klienci - oszukani. Jestem ciekaw co też takiego panowie z GoG rzeczywiście szykują
;]


Zastanow sie nad tym co wypisujesz. Kogo w momencie bankructwa (hipotetycznie) interesowac bedzie kwestia twoich zakupionych gier, czy tego, ze bankructwo trzeba oglosic z kilku miesiecznym wyprzedzeniem zebys sie przygotowal? Takie sa uroki elektronicznej dystrybucji - teraz jest, jutro moze juz nie byc. Na szczescie (?) chyba nikt wiekszy nie padl, ale ludzie pewnie zastanowia sie pare razy nad kupnem czegokolwiek, bez fizycznego nosnika, po pierwszym wiekszym padzie (impulse/steam/d2d itd).

ps. mam nadzieje, ze panowie z GoG szykuja sie do otrzymania wypowiedzen, przynajmniej dzial marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już w temacie jaki pojawił się wczoraj na forum. My jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że CDP zabija swoje serie a potem je wskrzesza... problem w tym, że zachód nie za bardzo. Podobnie jak "Szrotmistrza" czy jak to się nazywało uważam to za naprawdę słaby marketing. Może i jest skuteczny, ale bardzo niskich lotów.

Pozostaje więc się cieszyć, że GoG wychodzi z bety jak i może otworzy się na świeższe tytuły, które już wcześniej pojawiały się na jego łamach w nieco mniejszej ilości.

Chociaż dla mnie i tak najważniejsze jest TA, phunk yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować