Zaloguj się, aby obserwować  
xywka_1

Sławni pisarze - Christoper Poulini, J.K. rowling i J.R.R. Tolkien

144 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 13:25, bezimienny15 napisał:

wy przejmujecie sie tolkienem, a pod koniec lipca ukarze sie niestety ostatni tom harrego pottera.
ta wiadomosc jest godna poswiecenia uwagi, przecierz tolkien nie moglby sie (gdyby zyl) nawet
porownywac z rowling

O MATKO!!!CO TY JESTEŚ????Bo człowiekiem chyba nie....ty sie nawet ze zwierzentami nierównasz...Ile masz lat??dwa?..nie, ty niemożesz mieć dwóch lat,bo każde dziecko jest mądrzejsze w tym wieku od ciebie...ZARAZ UMRE!!!!!JAK TY MOŻESZ MÓWIĆ TAKIE RZECZY O TEJ KRETYŃSKIEJ GRAFOMANCE???!!!!!!ONA PISAĆ NIE UMIE....o kurde ona też człowiekim niejest,ona jest z innej planety, bo takich beznadziejnych rzeczy jak ona to chyba nikt na naszej planecie nie pisał.....ty zapewne czytałeś tylko jej książki(bo każdy opentany fan henrego portiera czyta tylko jej książki, ponieważ tylko ona umie pisać tak tragicznym językiem)...nie, nie....koniec...przez takich narwańców jak ty polska ma złą opinie na świecie......twą wypowiedź skomentuje tak:"KURTYNA MILCZENIA"....idź ty wyprować sie z tego kraju ,bo od takich jak ty to płakać sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocne, mocna naprawdę:D Co do wrzytów to może i trochę za ostro ale podpisałbym się pod tym bo za pORTIEREM nie przepadam i nie uważam, że to wielki hit i że przewyższa Tolkiena. Brawa za odwagę i dosadność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przecierz tolkien nie moglby sie (gdyby zyl) nawet

Dnia 08.04.2007 o 13:25, bezimienny15 napisał:

porownywac z rowling


Ty nie jesteś całkowicie normalny? O czym Ty mówisz?
Przecież Tolkien jest o niebo wyżej niż Rowling i Ona nie może się z Nim równać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:25, bezimienny15 napisał:

wy przejmujecie sie tolkienem, a pod koniec lipca ukarze sie niestety ostatni tom harrego pottera.
ta wiadomosc jest godna poswiecenia uwagi, przecierz tolkien nie moglby sie (gdyby zyl) nawet
porownywac z rowling


Nie mógłby, a to dlatego że nie potrafiłby jej dostrzec gołym okiem, taka Rowling jest malutka przy Tolkienie. Nie kompromituj się, Rowling jest słaba, miała dobry pomysł na książkę i nawet potrafiła wprowadzić go w życie, tak do trzeciego tomu o Potterze. Potem nastąpiła tendencja spadkowa. Szósty tom był makabrycznie infantylny i przewidywalny, po prostu skończyły się Rowling pomysły. A Tolkien to, bądź co bądź autor klasyki fantasy, prawie wszystkie tego typu powieści są w większym lub mniejszym stopniu inspirowane jego dziełami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:31, balduran2 napisał:

>przecierz tolkien nie moglby sie (gdyby zyl) nawet
> porownywac z rowling

Ty nie jesteś całkowicie normalny? O czym Ty mówisz?
Przecież Tolkien jest o niebo wyżej niż Rowling i Ona nie może się z Nim równać.

To wszystko jest dowodem na to że Rowling propaguje wypaczenie mózgu wśród czytających jej wypociny, które są pisane dla zysku a nie z pasji, ona wali seryjnie jak Salvatore ale jej książki są już totalnie drętwe chodź dane mi było tylko portiera przetestować, ale zbyt długo nie dałem rady bo od razu wyczułem podstęp i próbę wypaczenia mojego mózgu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAH...nad wypocinami Pani Rowling spędziłem parę godzin(3 tomy łyknełem), ale mi chyba w gardle staneły. Więcej tej szmiry do rąk nie wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Paoliniego to ja średnio lubię. Średnie książki(większość zerżnięte pomysły od innych pisarzy. Większość osób zachwyca się , że jak pisał miał 15 lat np: Ja teraz piszę trochę powieść mam 11 lat, skończę(co jest mało prawdopodobne) ją powiedzmy w wieku 17. Książka będzie słaba, ale zbiję fortunę na tym, że wszyscy będą kupować dlatego, że zaczynał mając 11 lat. Doświadczonych(czyli tak oblecieli większość choryzontów fantasy) czytelników ona zapewne nie zachwyci, ale takich początklujących, którzy zaczynają świat z książka zachwyci i będą na prawo i lewo jaka jest świetna.Też taki byłem, ale z czasem kiedy zaczynałem czytać więcej i pochłaniałem książki jedna po drugiej, wtedy zrozumiałem swój błąd i Eragon wypadł przecientnie.I tak według mnie Tolkien to mistrz :D i nic go nie przegoni, porównywanie Paoliniego do Tolkiena to tak jakby porównać ziemie i niebo ;D. Żadnego tytułu J.K Rowling nie czytałem więc się na ten temat nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej porównywanie jednej strony tekstu do całej książki. Paolini sprzedał się tylko dlatego że ktoś zauważył go i wykorzystał to że miał 15lat gdy to zaczął pisać i tyle. To była kwestia reklamy to tak jak z Kononowiczem :D Kwestia reklamy, ale są i tacy, którym ona w ogóle nie jest potrzebna, przykład Mistrz J.R.R. Tolkien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:34, Enilas napisał:

To wszystko jest dowodem na to że Rowling propaguje wypaczenie mózgu wśród czytających jej
wypociny, które są pisane dla zysku a nie z pasji, ona wali seryjnie jak Salvatore

>/ciach/

Dokładnie,
Salvatore (jeśli chodzi nam o tego samego) to już wszystko pisze: Forgotten Realmsy a nawet Star Warsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:47, balduran2 napisał:

> To wszystko jest dowodem na to że Rowling propaguje wypaczenie mózgu wśród czytających
jej
> wypociny, które są pisane dla zysku a nie z pasji, ona wali seryjnie jak Salvatore
>/ciach/

Dokładnie,
Salvatore (jeśli chodzi nam o tego samego) to już wszystko pisze: Forgotten Realmsy a nawet
Star Warsy.

Tyle że Salvatore ma naprawdę talent do tego i potrafi przyciągnąć czytelnika. A w swoich książkach i tak narzuca swój styl, jest jak KotoR, świetna fabuła ale spokojnie można by ją przedstawić w innym świecie, ale liczy się dokładność wykonania i umiejętności no i oczywiście talent do takich rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apel do pani Rowling
Ja, Mr.Kubu mając wzgląd na stan umysłowy niektórych moich rodaków, proszę:

-aby pani zapszestała pisania swoich "książek"o henrym,

-aby pani nie pisała podobnych rzeczy,

-aby pani wogule zapszestała pisania,

-aby pani przestała robić wode z mózgu mych rodaków,

-aby pani zapszestała kompromitacji naszego ukochanego gatunku fantasy oraz,

-aby przez panią nikt już więcej nie beszcześcił dobrego imienia naszego ojca fantasy ś.p: J.R.R Tolkiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:54, Mr.Kubu napisał:

Apel do pani Rowling


Podpisuję się pod tym apelem, i dodałbym jeszcze jeden punkt:

- niech pani przeczyta parę dobrych książek i wyciągnie wnioski na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy temat pani Rowling, niedługo nowa książka Tolkiena, zorganizujmy akcje jej popularyzacji i kupmy sobie wszyscy własny egzemplarz, tak dla siebie jak i dla ojca Fantasy:D Dając innym do zrozumienia, że wciąż jest w naszej pamięci i nigdy z niej nie zniknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:54, Mr.Kubu napisał:

Apel do pani Rowling
Ja, Mr.Kubu mając wzgląd na stan umysłowy niektórych moich rodaków, proszę:

-aby pani zapszestała pisania swoich "książek"o henrym,

-aby pani nie pisała podobnych rzeczy,

-aby pani wogule zapszestała pisania,

-aby pani przestała robić wode z mózgu mych rodaków,

-aby pani zapszestała kompromitacji naszego ukochanego gatunku fantasy oraz,

-aby przez panią nikt już więcej nie beszcześcił dobrego imienia naszego ojca fantasy ś.p:
J.R.R Tolkiena


twoj apel pomogl. 21 lipca wychadzi jej ostatnia ksiazka ( TOLKIENA tez lubie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:54, Mr.Kubu napisał:

Apel do pani Rowling


Ja również podpisuję się pod apelem. Mam serdecznie dość Harry''ego i jego szkoły. Nic nie pokona "Władcy pierścieni". Niestety, młodzi ludzie nie lubią poważnych książek. O wiele bardziej wolą przeczytać prostą książkę albo obejrzeć film. Czas umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:01, Flash606 napisał:

> Apel do pani Rowling

Ja również podpisuję się pod apelem. Mam serdecznie dość Harry''ego i jego szkoły. Nic nie
pokona "Władcy pierścieni". Niestety, młodzi ludzie nie lubią poważnych książek. O wiele bardziej
wolą przeczytać prostą książkę albo obejrzeć film. Czas umierać.

Ale jesteśmy jeszcze my, czyli ludzie, którzy wiedzą co to dobre fantasy i to od nas po części zależy kreowanie tego co dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 20:34, bezimienny15 napisał:

twoj apel pomogl. 21 lipca wychadzi jej ostatnia ksiazka ( TOLKIENA tez lubie )

Ufffffff...już ochłonąłem po przeczytaniu twego posta.Wybacz za te ostre słowa wypowiadane pod twym adresem, ale musisz mnie zrozumieć...poniosło mnie, ale odrazu pragne zaznaczyć, że to co mówiłem pod adresem rowling podtrzymuje i, echm....na nią szkoda słów.To tyle...:P
(zapraszam wszystkich, którzy pragną sie podpisać pod miom apelem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również podpisuje się pod apelem, toż to oczywiste:D Może niech sobie tam pisze co tam chce, ale niech nie otumania młodego społeczeństwa bo poco zatracać ludzi jeszcze bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie lobicie rowling to przeczytajcie Barrego Trottera . Dla wrogow pottera obowiazkowe. Robi z Harrygo kompletnego debila. "POLECAM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:19, Enilas napisał:

Ale jesteśmy jeszcze my, czyli ludzie, którzy wiedzą co to dobre fantasy i to od nas po części
zależy kreowanie tego co dobre:D


No coż, czasem lubię coś napisać. Rzadko ale zawsze to coś będzie w świecie fantasy. Kto wie, może na forum gram.pl jest ktoś, kto napisze książkę, która pokona Harry''ego pani Rowling. Pomarzyć każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować