Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz nowy materiał wideo z gry Medal of Honor

16 postów w tym temacie

Jedyne na czego oczekuje po nowym mohu to dobry singiel. Grałem w Bete i wiem że multi to nie wypał. Może i pare rzeczy poprawili ale jak dla mnie to klon coda i bfa. Chłopaki z DICE tak nie wolno. :( Oby tylko singiel wypalił, Danger Close licze na was. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 14:24, TobiAlex napisał:

ChapiQue widzisz, mi się multi bardziej podobał niż w CoD.


to sobie graj w CoD tutaj rozmawiamy o MoH, ja jestem cholernie rozczarowany multi w MoH - za bardzo smierdzi CoDem (male mapki, sterylnosc otoczenia, wszystko szybciej, przez co bardziej zrecznosciowe)... DICE pokazalo ze potrafi zrobic swietnego i w miare nowatorskiego shootera online - a tu wypuszczaja kalke CoDa -.- przykre to. MoHa traktuje jako gre singlowa, bo multi kompletnie spartolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra marketingowa ściema w tym filmiku

- Hallo CIA? tu studio Danger Close, chcemy zrobić gierkę o waszych operacjach w Afganistanie. Polecicie jakiegoś agenta, który zdradzi nam wasze tajniki działania.
- Niestety nie mamy czasu bo łapiemy bin ladena. Posadźcie swojego pracownika, zapikselujcie mu gębę i niech przed kamerą opowiada historyjki o służbach specjalnych z Discovery Channel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra marketingowa ściema nie jest zła :)

Może trochę przesadzili z cenzurą twarzy żołnierzy, ale jak najbardziej takie "wywiady" trailery pomogą wczuć się bardziej w klimat gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale to jest nudne... dają jakiegoś kucharza z rezerwy co to pewnie wojny na oczy nie widział, do filmiku promocyjnego gry, która ma skopany multiplayer (wrażenia z bety) i jedyna nadzieja to singleplayer. Tylko co mnie obchodzą jakieś brednie na temat tajnych operacji !? Jasne, już wierzę jak wojsko pozwoliłoby opowiadać żołnierzom o akcjach prowadzonych w Afganistanie, gdzie wciąż trwa wojna, tylko po to, by jakaś gra lepiej się sprzedawała.

W filmach promocyjnych pokazuje się fragmenty gry, a nie nudne opowiastki, żeby zrobić wątpliwy Hype wokół nowego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też Medal f Honor kupię tylko dla singla. No chyba, że ten paskudny tryb multi w który dane mi było grać podczas bety został całkowicie zmieniony. Wtedy chętnie postrzelam sobie w sieci. Jeżeli nie- będę się od tego trzymał z daleka.
Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też Medal f Honor kupię tylko dla singla. No chyba, że ten paskudny tryb multi w który dane mi było grać podczas bety został całkowicie zmieniony. Wtedy chętnie postrzelam sobie w sieci. Jeżeli nie- będę się od tego trzymał z daleka.
Tyle ode mnie.
Edit: Sorry za dubla. Internet mi nawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że zrobia wszystko żeby wydać grę która nie ma żadnych szans w tym roku. Znów akcja "prawdziwi żołnierze" Jak by im to coś dało, szkoda tylko pieniędzy na podstawionych marrines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"War is the mother of invention"

Świetny cytat <3

@Renzov

Po becie byłem zniesmaczony, ale po tym co widziałem później (patche i nowe gameplaye z multi), to daje nadzieję, że bardzo dużo poprawili.

@vegost

No cóż zawsze można się zadowolić jakimś fajnym "innowacyjnym" tasiemcem...hm...zaraz, o czym mowa?


@Darkstar181

Ale strasznie dużo powiedział...Na pewno FBI/CIA/DEA (xD) czeka pod domem żeby go zgarnąć za ujawnianie tajemnic państwowych. Jestem przekonany (po wywiadach z devsami i nie tylko), że przy produkcji maczali palce jako konsultanci prawdziwi żołnierze. A dlaczego by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować